Tekirova

Antalya’nın en gözde tatil mekanı olan Kemer’de tatil hiç bu kadar avantajlı olmamıştı. Ayder Turizm'in sunduğu Kemer Otelleri ile hem muhteşem doğanın, denizin, kumun ve güneşin keyfini çıkaracak hem de harika konaklama seçenekleri ile konforlu bir şekilde vakit geçireceksiniz. Beldibi, Kemer Merkez, Çamyuva, Göynük, Kiriş, Tekirova, Çıralı gibi sevilen Kemer bölgelerinde bulunan oteller, birbirinden özel hizmetler ve fırsatlarla sizlerle buluşuyor.

Kemer’de konaklayacağınız süre boyunca Her Şey Dahil, Ultra Her Şey Dahil, Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Sadece Oda ve diğer 79 çeşit konaklama tipinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca 30’dan fazla Kemer Oteli Güvenli Turizm Sertifikalı ve Hijyen Önlemi Almış Tesisler arasında. Kemer Otelleri çok fazla tesis olanaklarına sahip olmasıyla beraber bu hizmetlerden bazıları; Denize Sıfır Konaklama, Kum Plaj, Su Kaydırağı, Aquapark, Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Sauna, Spa Merkezi, Mini Club, Animasyon ve Eğlence, Spor Aktiviteleri, Kablosuz İnternet.

Antalya’nın güzide beldesi Kemer, senenin her dönemi gerek yurtiçinden gerekse yurtdışından binlerce kişiyi ağırlıyor. Kemer’in bu kadar sevilmesinin sebeplerinden bir tanesi de her kesime uygun konaklama seçenekleri olması. 14’den fazla otel temasına sahip Kemer Otelleri, bütün ihtiyaçlara uygun şekilde düzenlendi. 

Tekirova Turları