Hakkımızda1992 yılından beri hizmet verdiği her alanda müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en ön planda tutan Ayder Turizm Seyahat Acentesi, sahip olduğu TÜRSAB, IATA, UFTAA üyelikleri ve TSE - ISO 9001 kalite belgesi ile tüm yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri, otel rezervasyonları ve ilgili seyahat hizmetlerini seçkin bireysel ve kurumsal müşterilerine seyahat danışmanlığı anlayışı ile hizmet verir.

"Turizmin Doğal Adresi" Ayder Turizm Seyahat Acentesi, ülkemizin ve dünyanın kültürel değerleri ve coğrafi güzelliklerini bir araya getiren emsalsiz yurtiçi ve yurtdışı gezi programları ile de sektörde özel bir yere sahiptir. Karadeniz dağlarının yüksek zirvelerinde "alçak gönüllü" insanların yaylalarında yürümek, kadim medeniyetlerin beşiği Anadolu'nun bir köşesinde geçmişimizi aramak, Güneydoğuda Anadolu'nun zengin sofralarında ağırlanmak, Çanakkale cephelerinde Kurtuluş Savaşımızın şehitlerini yad etmek, coşkun nehirlerin beyaz köpüklü sularında serinlemek, bir akşam vakti sahilde gün batımını izlemek, kol kola girip halay çekmek, horon oynamaktan; Avrupa'nın, Amerika'nın dünyaca bilinen kentlerinden bir selam göndermek ya da Ortadoğu'nun Uzakdoğu'nun Afrika'nın keşfedilmeyi bekleyen gizemli köşelerine bir selam götürmek, güvertede mehtabı izlemek de Ayder Turizm'le hakkıyla yaşanır.

Deneyimli seyahat danışmanlarımız, rezervasyon anında havayolları sistemlerinin sağladığı en ucuz uçak biletini, Havayolları ve IATA sisteminde öngörülen servis bedelleri dışında herhangi bir ek ücret ödemeden, rezervasyon yaptırabilmeniz ve satın alabilmeniz için çalışır.

Dünyanın ve ülkemizin belli başlı otel rezervasyon sistemlerinin üyesi olan Ayder Turizm, bireysel ve kurumsal müşterilerine gerek iş gerek tatil otellerinde ücret kalite dengesinde en avantajlı fiyatları sağlar. Seyahatinizin ve uçak biletinizin gerektirdiği her noktada size özel ve paylaşılan en avantajlı havaalanı transfer seçeneklerini bulur ve sunar.

Ayder Seyahat Danışmanınız tüm rezervasyon opsiyonlarınızı takip eder, olası değişiklikleri sizlere anında bildirir ve rezervasyonunuzla ilgili her konuda 7/24 destek verir. Tüm işlemleriniz teknolojinin sağladığı en yüksek hızla yürütülür ve sonuçlandırılır. Hizmetlerimizle ilgili sizlerden gelen tüm yorum ve değerlendirmeler hizmet standartlarımızın geliştirilmesi için titizlikle değerlendirilir.

Ayder Turizm ailesi olarak profesyonel ekibimizle seyahatinizin her anında size eşlik etmekten memnuniyet duyuyoruz!