Hakkımızda

Hizmet verdiği her alanda müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön planda tutan AYDER TURİZM sahip olduğu güvenilir hizmet ilkesinden ödün vermeden 35 yılı aşkın süredir ortaya koyduğu yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe bir marka haline gelmiştir.

"En GÜVENİLİR  Seyahat Acetesi" ve "En İyi Kültür Turizmi" ödüllerini almış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Buna bağlı olarak marka değerini her geçen gün arttırmaya devam etmekteyiz.

Üç kuşaktır devam eden, turizm sektörünün içine doğmuş ve büyümüş olmanın kattığı hizmet anlayışını, ülkemizin kültürel değerlerini, çeşitliliğini ve coğrafi güzelliklerini en özel rotalar ve kaliteli hizmet ile bir araya getiren Ayder Turizm sektöründe özel bir yere sahiptir.

Yurt içinde ve dışında birbirinden farklı zengin içerikli tur programlarında; kültür, inanç, gelenek görenek, müzik, folklor ve lezzet çeşitliliğini hakkıyla yaşayacağınız destinasyonlarla, binlerce an'dan oluşan anılar Ayder Turizm ile bir başka yaşanıyor.

Modern kültürü ve değişen alışkanlıkları yakından takip eden Ayder Turizm'in 30 yılı aşkın tecrübe, deneyim, saygınlık ve konusunda uzman kadrosu misafirlerimizin konfor ve kalite beklentisini en iyi şekilde karşılayacak programlara dönüşüyor. Size de sadece tadını çıkaracağınız zengin ürün yelpazesinden hangisini seçeceğiniz sorusunun cevabı kalıyor.

7/24 online olarak web sayfası üzerinden kayıt imkanı sunan Ayder Turizm misafirleri için hizmetin kalite sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Tek tıkla www.ayder.com.tr adresi üzerinden ulaşabileceğiniz hizmetlerimize kayıt yaptırdıktan sonra düşüneceğiniz tek şey valizinizi hazırlamak olacak.

Ayder Turizm ailesi olarak profesyonel ekibimizle seyahatinizin her anında sizlere eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz...