Yurt içi turlar ile; Karadeniz dağlarının yüksek zirvelerinde "alçak gönüllü" insanların yaylalarında yürüyecek, kadim medeniyetlerin beşiği Anadolu'nun bir köşesinde tarihin derinliklerine yolculuk edecek, Güneydoğuda Anadolu'nun zengin sofralarında ağırlanacak, Çanakkale’de milli mücadele ruhunu yaşayacak, coşkun nehirlerin beyaz köpüklü sularında serinleyecek, bir akşam vakti sahilde gün batımını izleyeceksiniz…

Hayaller ertelemek için değil gerçekleştirmek için var olmalılar!

Baştan Sona Büyük Balkanlar Turu
SON
9
KİŞİ
KESİN K.

Baştan Sona Büyük Balkanlar Turu

9 Ülke, 23 Şehir... Tüm Extra Turlar Dahil... Ankara ve İstanbul çıkışlı Balkan Turu!

8 Gece 9 Gün
690 EUR
Fethiye - Kaş - Kalkan - Dalyan - Göcek Turu
SON
11
KİŞİ
KESİN K.

Fethiye - Kaş - Kalkan - Dalyan - Göcek Turu

Maviyi, yeşili, kültürü, geziyi sizler için bir araya getirdik!

6 Gece 7 Gün
18990 TL
65 turun 12 tanesini görüntülediniz
DAHA FAZLA GÖSTER

Yurtiçi Turlar her yaştan misafirin beklenti ve talepleri göz önüne alınarak, gezi kalitesinin ve içeriğinin gerektirdiği; sezon ve mevsim özelliklerine göre farklı rota ve içeriklerle özenle hazırlanmaktadır.

Yurtiçi Turlar Nedir?

Yurtiçi turlar süre olarak; günübirlik, hafta sonu, haftalık şeklinde, ulaşım seçeneği olarak otobüslü ve uçaklı olarak sınıflandırılmaktadır.

Tüm yurtiçi turlar, Ayder Turizm kalite ve hizmet anlayışı ile planlanmakta olup gezgin misafirlerimiz için her bir detay titizlikle yürütülmektedir. Rezervasyon işlemlerinizden, tur sırasındaki her türlü ihtiyacınıza kadar her an sizinleyiz!

Günübirlik Turlar

Günübirlik Yurtiçi turlar ile şehir ve iş hayatının yorgunluğunu üzerinizden atabilir, bir gün de olsa bu koşuşturmaya bir ara verebilirsiniz! Günübirlik turlar şehir stresinden ve çalışma temposundan bir an olsun ayrılmak, bu stresin yarattığı ruh halinizi dengelemek ve kaliteli zaman geçirmek için yakın mesafede olan bölgelere bir gün ayırarak kendi başınıza, ailenizle ya da sevdiklerinizle birlikte bambaşka yerleri keşfetmeyi sağlayan turlardır.

Başlıca Maşukiye, Sapanca,  Akçakoca, Amasra, Kapadokya, Eskişehir, Konya, Abant – Gölcük, Yedigöller, Ilgaz olmak üzere günübirlik olarak seyahat edilebilecek 27 farklı program Ankara çıkışlı olarak sizleri bekliyor!

Hafta Sonu Turları

Hafta Sonu Turları ile doğa ile iç içe geçireceğiniz, farklı coğrafyalar ile tanışacağınız, kültür turları ile yeni yerler keşfedeceğiniz anılar biriktirebilirsiniz.  

Zamanını gezmeye, keşfetmeye ayıran gezgin profil için dolu dolu ve monotonluktan uzak bir hafta sonu harika bir fırsat!

Haftalık Turlar

Haftalık turlar, Ege’den Akdeniz’e Doğudan Batıya kadar uzanan masalsı yolculuklar… Birbirinden farklı yaşamlara ve kültürlere ev sahipliği yapan şehirlerin mimari, sanatsal ve doğal dokusunu doyasıya gezme fırsatı sunuyoruz. Ayder Turizm seyahat ekibi olarak planladığımız başta Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya çıkışlı olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinden hareketli en az 4 gece konaklama ile başlayan turlarımızda, seçtiğiniz bölgelere göre 5 Gece 6 günlük, 6 Gece 7 Günlük olarak farklı seçenekler ile tercih edebileceğiniz harika rotalar yer alıyor.

Ankara çıkışlı otobüslü ve Türkiye’nin her yerinden katılımın mümkün olduğu hatalık turlar ile yıllık tatilinizi planlayabilir, resmi tatillerinizi ve bayram dönemlerinizi değerlendirebilirsiniz.