TÜRKİYE’NİN PROGRAM AÇISINDAN EN DOLU, EN KALİTELİ OTEL KOMBİNASYONUNA SAHİP KARADENİZ TURU

Ayder Turizm’in güvenilir hizmet ve kalite anlayışına uygun olarak, hiç bir fedakârlıktan ve masraftan kaçınmadan Türkiye’nin en dolu Karadeniz programına sahip kültür turudur. Tek bir bedel ile seyahat etmenin keyfini sunan, seyahat ücreti dışında hiçbir ekstra gider kalemini açıkta bırakmayan, gezgin misafir profilinin en sevdiği ve güvendiği marka ürünümüzdür. 

ANKARA - KASTAMONU – ŞERİFE BACI ANITI – SİNOP - SİNOP CEZAEVİ – HAMSİLOS FİYORDU – AKLİMAN – SAMSUN – YASON BURNU – BOLAMAN VİRAJLARI – ORDU – ORDU BOZTEPE – GÜMÜŞHANE – KARACA MAĞARASI – TORUL CAM TERAS – HARŞİT VADİSİ – ZİGANA – HAMSİKÖY – SÜMELA MANASTIRI – TRABZON – TRABZON ATATÜRK KÖŞKÜ – AYASOFYA – SÜRMENE – KAÇKAR DAĞLARI – FIRTINA VADİSİ – AYDER YAYLASI – ÇİNÇİVA – ŞENYUVA KÖPRÜSÜ – ZİLKALE – PALOVİT ŞELALESİ – TİMİSVAT TAŞ KEMER KÖPRÜ – SARP SINIR KAPISI – GÜRCİSTAN – BATUM – BATUM BULVARI – BATUM ORTA CAMİ – GONYO KALESİ – AVRUPA MEYDANI – TİYATRO MEYDANI – ALTIN POST ANITI – ALİ VE NİNO HEYKELLERİ –AYDER YAYLASI -  GELİNTÜLÜ ŞELALESİ – RİZE BEZİ FABRİKASI – UZUNGÖL – ÇAY FABRİKASI – GİRESUN – KÜMBET YAYLASI – PINARLAR KÖYÜ TRAVERTENLERİ – MAVİ GÖL – KUZALAN ŞELALESİ – GİRESUN KALESİ – TOPAL OSMAN ANITI – GİRESUN ADASI - SAMSUN – BANDIRMA VAPURU – İLK ADIM ANITI – SAMSUN ATATÜRK ANITI – GAZİ MÜZESİ – VEZİRKÖPRÜ – ŞAHİNKAYA KANYONU


Hayde Karadeniz’ e!

Lokasyonlar

Program Detayı

Turumuz sabah saat 07.00’da Ümitköy Galleria Avm karşısı, saat 07.30’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden hareket edecektir.  Şehir dışından gelen misafirlerimizin Esenboğa Havalimanından alınması ile keyifli yolculuğumuz başlıyor. Ilgaz dağlarını aşıp, öğle saatlerinde Kastamonu’ya varıyoruz. Buranın sade bir Batı Karadeniz vilayeti olmadığını; zengin bir tarihi geçmişi olduğunu ve milli mücadele dönemindeki önemini rehberimizin anlatımlarıyla bir kez daha anımsıyoruz. Ulusal kahramanlarımızdan Şerife Bacı Heykeli'ni fotoğraflayıp anıt önünde mutlaka bir grup resmi çektirerek açılışımızı yapıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra rotamızı ülkemizin en kuzeyinde bulunan güzel şehir Sinop’a çeviriyoruz. Sabahattin Ali’den Ruhi Su’ya çok sayıda ünlünün mahpusluk yaşadığı “deli dalgaların duvarlarını yaladığı” ünlü Sinop Cezaevi'ni geziyoruz. Daha önce birçok dizide filimde gördüğümüz şarkılara ev sahipliği yaptığını bildiğimiz ve etkilendiğimiz mekânın içinde olmak heyecan verici olacak. Ülkemizde sadece Sinop’ta bulunan Hamsilos Fiyordu'nu gezerken manzaranın tadını çıkaracağız. Yolumuz üzerinde Akliman bölgesini panoramik olarak göreceğiz. Kurtuluş mücadelemizin önemli şehri Samsun’a hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz 5* Anemon Samsun Otel'de. İlk günün yorgunluğunu daha güzel bir otelde atamazdık. Dileyen misafirlerimiz akşam Samsun şehir merkezinde vakit geçirebilir.

 

* Sinop Cezaevi tadilatta olmasından dolayı panoramik olarak gezilecektir. Cezaevinin tadilatının bitip ziyarete açılması halinde program akışında devam edecektir.

1.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız  sabah kahvaltı sonrasında  Yunan Mitolojisinde önemli bir yere sahip olan Argonotlar'ın maceralarının yaşandığı Yason Burnu ve Kilisesi'ne hareket ediyoruz. Burada rehberimizin anlatımını dinleyip, bol bol fotoğraf çektikten ve bulunduğumuz anın tadını çıkardıktan sonra Bolaman Virajları’nı takip ederek Ordu’ya varıyoruz. Kenti kuşbakışı görebileceğimiz Boztepe’ye teleferikle çıkıyoruz. Gördüğümüz bu muhteşem manzara karşısında elbette bir çay içimlik vaktimiz olacak. Sonrasında restoranımıza geçip öğle yemeğimizi alıyor ve  Gümüşhane’ye doğru yola çıkıyoruz. UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi’ne girmeye aday, 1550 m. yükseklikteki, sarkıt ve dikitlerine hayran kalacağınız Karaca Mağarası'nı geziyoruz. Mağarada resim çekmek yasak olduğundan bu inanılmaz görüntüyü hafızalarımıza kaydediyoruz. Yerden 240 m. yükseklikteki Torul Cam Teras’ı görüyor ve Harşit Vadisi boyunca Karadeniz’in ormanlarına, dağ yapılarına ve kendine özgü yerleşim birimlerine tanık olacağız. Manzaralar eşliğinde  otelimize hareket ediyoruz.  Konaklama ve akşam yemeği 5* Gümüşhane Ramada Otel 'de

2.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Zigana Dağı üzerinden Hamsiköy’e geçiyoruz. Burada siz değerli misafirlerimize sütlaç ikram ettikten sonra Altındere Milli Parkı içerisinde bulunan muhteşem manzaraya sahip Sümela Manastırı’na gidiyoruz. Rehberimizden manastır hakkında etkileyici ve tarihi bilgileri dinlerken kendinizi içinizden “ Manastırı buraya nasıl yapmışlar?” diye düşünürken bulabilirsiniz. Sonrasında Sümela Manastırı’nın verdiği büyüleyici etkiyi geride bırakarak Trabzon'a geçiyoruz. Burada alınan öğle yemeğinin ardından  atamızın vasiyetinin bir bölümünü yazdığı yer olarak bilinen Atatürk Köşkü'nü geziyoruz. Köşkün bahçesinde büyük havuzun önünde çekilen fotoğraflar bugünün anıları arasında yerini alıyor. Ardından Anadolu’nun Üç Ayasofyası’ndan  biri olan Trabzon Ayasofyası’nı ziyaret edeceğiz. Rehberimizin detaylı ve keyifli Ayasofya anlatımını dinledikten sonra; bugün sadece Trabzon’da yapılabilen kuyumculuk dünyasının en tanınmış işleme metodu olan kazaziye sanatının inceliklerinin anlatılacağı ve alışveriş imkânı bulacağımız bir atölyeyi ziyaret edeceğiz.  Güzergâhımız üzerinde takası ve bıçaklarıyla ünlü ilçemiz Sürmene’de bıçak alışverişi imkânı buluyoruz. Kaçkar Dağları’nın en güzel yaylalarından biri olan yeryüzünün cenneti olarak tabir edilen Ayder Yaylası'na yolculuğumuz başlıyor. Yeşilin ve doğanın insana huzur veren manzaraları eşliğinde Ayder Yaylası’na varıyoruz. Konaklamamızı ve akşam yemeğimizi Ayder Yaylası’nın en iyi oteli olan  Ayder Haşimoğlu Otel’de gerçekleştireceğiz. Otelimizin dere yanında olup terası ve manzarası günün yorgunluğunu atmak isteyenleri bekliyor olacak. Derenin insanı rahatlatan sesi ile içilen çayın tadı bile bir başka burada. Yöre folklorunun en güzel örneklerinden olan tulum ve horon gösterileri ile akşam otelimizde keyifli dakikalar geçirecek, sizlerin de katılımlarıyla  ritme ayak uydurarak  yöre insanının sıcakkanlılığına tanık olacaksınız… Konaklama ve akşam yemeği Ayder Haşimoğlu Otel’de.

3.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra yöre halkının memleketini yakından tanımak adına yörenin en büyük ve en eski köprüsü olan; Şenyuva (Çinçiva) Köprüsü'nü görüp sonrasında tarihi Trabzon-Tebriz ticaret yolunun karakollarından olan Zilkale’yi ziyaret edeceğiz. Zilkale her açıdan inanılmaz ve muhteşem bir konumda olduğundan görenleri kendine hayran bırakıyor. Zilkale’nin üstüne çıktığınızda göreceğiniz manzarayı fotoğrafladıktan sonra bir süre etrafı izleyerek o anları hafızanıza kaydetmeyi de unutmayın. Peki Karadeniz’e gelip şelale görmeden dönmek olur mu? Tabiki olmaz. Bölgenin debisi en yüksek şelalesi olan Palovit Şelalesi tüm ihtişamı ve gürül gürül akan suyu ile şelale severleri bekliyor. Her noktadan muhteşem görünen şelaleyi içimizden biraz daha cesur ve ıslanmayı sevenler aşağıdan görmeyi de kesin isteyeceklerdir. Palovit Şelalesi'nin görülmesinin ardından Fırtına Deresi üzerinde Timisvat Köprüsü’nü görüp öğle yemeği için mola veriyoruz. Yemek sonrası hava şartları ve zaman müsaitliğine göre Fırtına Vadisi’nde rafting yapma imkanımız olacak.  Batum’a geçmek istemeyen misafirlerimizin Ayder Yaylası’na transferini gerçekleştirerek serbest zaman veriyoruz.  Arzu eden misafirlerimiz ile kısa bir yolculuğun ardından Sarp Sınır Kapısı'ndan komşu Gürcistan’ın Batum kentine geçiyoruz. Tarihi Gonyo Kalesi'ni panoramik olarak gördükten sonra Avrupa Meydanı'nı, Tiyatro Meydanı'nı ve Altın Post Anıtı'nı kent içinde yapacağımız yürüyüş sırasında görüyoruz. Akşam yemeğimizi, Ayder Turizm misafirlerine özel Gürcü Halk Dansları eşliğinde yöresel olarak alıyor, yemek sonrası su ve ışık gösterilerini izleyip bu unutulmaz günü ve geceyi sonlandırıyoruz. Konaklama için gümrük işlemleri ve sınır geçişinden sonra  Ayder Haşimoğlu Otel'e hareket ediyoruz.

4.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Ayder Yaylası’nda Gelintülü Şelalesi’ni göreceğiz . Uzaktan bakıldığında bir duvak gibi görünen şelale adını bu görüntüsünden alıyor. Sonrasında İsviçre Alpleri’ni aratmayan güzellikteki Uzungöl'e hareket ediyoruz. Güzergahımız üzerinde halk arasında adı ''Feretiko'' olarak bilinen Rize Bezi'nin imal edilip satıldığı fabrikayı ziyaret edecek ve alışveriş imkânı bulacağız. Uzungöl’e varışımızla birlikte rehberimiz eşliğinde doğanın muhteşemliğine tanıklık ediyoruz. Göl etrafında gezerken Uzungöl Cami’nin iki minaresinin uzaktan bakıldığında tek minare olarak göründüğü noktayı bakalım bulabilecek misiniz? Öğle yemeğimizi aldıktan sonra belirlenen saatte Uzungöl’den ayrılacağız. Güzergâhımız üzerinde çayın tarladan toplanıp soframıza gelene kadar geçirdiği serüveni dinleyebileceğimiz ve hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağımız çay fabrikasını ziyaret edeceğiz. İkram edilen taze organik çayımızın tadı bir başka... Ardından Trabzon üzerinden Giresun’un Dereli İlçesi sınırları içerisinde bulunan deniz seviyesinden 1640 m yükseklikte bulunan Kümbet Yaylası’na çıkıyoruz. Otelimize ulaştığımızda coğrafyanın eşsiz atmosferine denk gelebileceğiniz harika bir sis denizi manzarası… Gördüklerinize inanamayacaksınız ama hepsi gerçek… Akşam yemeğini küçük bir patikadan yürüyerek geçeceğiniz bölge mimarisine uygun ahşap yapım otelimizde alıyoruz. Manzaranın etkisinden çıkamayıp yemek salonuna gitmeyi unutmayın! Daha çok gezeceğiz ve enerjiye ihtiyacımız olacak.  Konaklama ve akşam yemeği Birun Kümbet Dağ Evi’nde.

5.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından yaylada serbest zamanımız olacak. Kümbet’ten ayrıldıktan sonra güzergâhımız üzerinde 19.yy sonlarında tamamen insan gücüyle bir kayanın oyulması sonucu yapılan Halil Rıfat Paşa tünelini geçerek;  Şebinkarahisar yolu üzerinden İkisu Kanyonu manzarası eşliğinde İnişdibi Köyü’nde çıkan maden suyundan tadıp,  Pınarlar Köyü’ndeki travertenleri panoramik olarak göreceğiz. Rotamızda Kuzalan Şelalesi ve Mavi Göl var.  Yol üzerinde kısa bir yürüyüş yaparak Mavi Göl’ü görüyoruz. Halk arasında Sodalı Göl olarak da anılan Mavi Göl, büyüklü küçüklü 3 adet gölden oluşmaktadır. Herkesi büyüleyen suyun turkuaz rengi sizi de büyüleyecek. Rehberimizin Ayder Turizm diye seslenmesi ile birlikte buradan ayrılıyor ve  Kuzalan Şelalesi’ne doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde şelalenin dere ile kavuştuğu noktada kısa bir fotoğraf molası verdikten sonra Ordu ile birlikte fındığın iki başkentinden biri sayılan ve kiraz meyvesinin anayurdu olan Giresun’a çeviriyoruz. Tarihi şahsiyet Topal Osman’ın Giresun Kalesi'ndeki anıt mezarı gezilecek yerler arasında. Karadeniz’in tek adası olan Giresun Adası'nı ve şehri kuş bakışı seyredebileceğimiz bir noktada çaylarımızı yudumlarken manzaranın tadını çıkaracağız. Kalenin en yüksek noktasında bulunan Topal Osman’ın mezarını ziyaret ederken, karşılaştığımız manzara yine çok etkileyici olacak, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağız. Öğle yemeğimizi Ordu’da alıp Samsun’a doğru yola çıkıyoruz.  Samsun kentinin simgesi haline gelmiş Bandırma Vapuru gezip göreceğimiz yerler arasında. Türk Millî Mücadelesinin Anadolu üzerinden başlatılmasında çok önemli bir görevi yerine getiren vapur önünde çekilen fotoğraflar bu günün anıları arasında yerini alıyor. Şarjlarımızı bitirip, telefon hafızamızı da doldurduktan sonra akşam yemeği ve konaklama  için otelimize geçiyoruz.  Konaklama ve akşam yemeği 5*Anemon Samsun Otel’de

 

6.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltı sonrası İlkadım Anıtı'nı göreceğiz. Sonrasında ünlü heykeltraş Krippel’in elinden çıkmış Atatürk Anıtı’nı ziyaret ediyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının konaklama yaptığı ve günümüzde müze olarak kullanılan Gazi Müzesi’ni gördükten sonra Vezirköprü’de bulunan Şahinkaya Kanyonu’na hareket ediyoruz. Altınkaya Barajı üzerinde bulunan Şahinkaya Kanyonu; Samsun'un Vezirköprü ilçesinde yer alan Altınkaya Barajı'nın en derin noktasını oluşturan ve Ulubey Kanyonu'nun ardından Türkiye'nin ikinci büyük kanyonu olup yaklaşık 1500 metre uzunluğundadır. Kanyonda yapılacak gezi sırasında hem keyifli vakit geçirecek hem de gördüğünüz manzaranın büyüsüne kapılacaksınız. Öğle yemeğimizi de alacağımız tekne turumuz yaklaşık 1 saat sürecek. Gezimizin son gününü böyle bir noktada bitirmek eşsiz bir deneyim olacak. Gezimiz sonrasında Çorum Sungurlu üzerinden Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz boyunca fotoğraf galerilerimize bakacak bu düşüncelerle yaşadığımız an ve anıların yüzümüzde bıraktığı ifade ile ayrılacağız…

 

* Pandemi şartlarından dolayı teknede öğle yemeği belediye tarafından yasaklandığı için  pandemi süresince öğle yemekleri restoranda alınacaktır. 

 

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

 

“Karadeniz Ayder’le Gezilir…”

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Tur aracı ile ulaşım
 • 6 gece tam pansiyon konaklama
 • Araç içi kahvaltı
 • Sabah kahvaltıları (6)
 • Öğle yemekleri (7)
 • Akşam yemekleri (6)
 • Türkiye ve Batum'daki müze, ören yeri ve milli park giriş ücretleri
 • Şahinkaya tekne turu
 • Ordu Boztepe'ye teleferikle çıkış ücreti
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Öğle yemeklerinde alınacak 1 adet alkolsüz içecek
 • Akşam yemeklerinde 1 adet alkolsüz içecek
 • Otel lobilerinde sıcak içecekler saat 24:00'e kadar (çay, nescafe)
 • Mola yerlerinde sıcak içecekler, (çay, nescafe)
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar
 • Özel hediyeler ve promosyonlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Rafting ve zipline ücretleri
 • Özel harcamalar
 • Otellerde minibar kullanımları
 • Türk kahvesi

*Konaklama yapacağımız bazı otellerin (hizmetlerin açık ve kullanıma uygun olması halinde) ekstra ücrete tabi olarak sunduğu havuz hamam sauna imkanlarından faydalanmak isteyen misafirlerimizin mayo bulundurmasını tavsiye ederiz.

*Tabanı kaymayan ve su geçirmeyen spor ayakkabı, güneş gözlüğü, şapka, hırka ya da kazak, mevsimlik ince bir mont, fotoğraf makinesi, havlu ve terlik, güneş kremi, rahat kıyafetler.

*Gürcistan'a giriş işlemleri sırasında en fazla 48 saat önce alınmış negatif PCR testi ibrazı zorunludur. Yurt dışı çıkışı için PCR ücreti 170 ₺ dir. Tur fiyatına dahil değildir. 10 yaşına kadar olan çocuklar PCR testinden muaftır. Geçiş şartları değişkenlik gösterebilmektedir. Gürcistan Hükümeti'nin giriş prosedürlerini acentemiz yakından takip etmektedir. Ülkeye giriş şartlarında oluşabilecek her türlü değişiklik misafirlerimize bildirilecektir.

* Batum'a geçişlerde yeni T.C. Kimlik Kartı (Çipli) zorunluluğu bulunmaktadır. Bebek dahil tüm katılımcıların kimliklerinde resim bulunma zorunluluğu vardır.

* Sarp sınır kapısı geçiş kural ve prosedürleri değişkenlik gösterebilir. Acenta görevlilerimiz gerekli durumlarda bilgilendirme yapacaklardır.

* 18 yaşından küçük katılımcıların Gürcistan’a geçişlerinde anne veya babasından birinin bile yanında olmaması durumunda noter onaylı muvaffakatname belgesi gerekmektedir.

* Sürekli olarak kullanılan ilaçlarınız var ise Gürcistan geçişi sırasında yanınıza raporunuzu almayı unutmayın.

* Batum sınırında yapılacak olan alışverişlerin limit uygulamaları Gürcistan ve Türkiye gümrük kanunlarına göre belirlenmektedir. Acentamızın limit uygulamaları ile ilgili bir yaptırımı bulunmamaktır.

* Batum alışverişlerinde kredi kartı ve TL geçerli olmaktadır. Gürcistan para birimi Lari’dir.

* Tur Rehberi; hava ve yol koşulları ile vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir. 

* Programımız her yaş grubundan misafirimiz için uygundur.

* Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda  minibüs, 17 - 25 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik  midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
4090 TL3477 TL
Tek Kişilik Oda
-15%
4790 TL4072 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-15%
3950 TL3358 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
3390 TL2882 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
-15%
750 TL638 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
* 0 - 2 Yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir.

* Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

!!! ÖNEMLİ !!!

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

6 Eylül 2021 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden yurt içi turlarımızda çift doz aşılı ya da hastalığı geçirmiş olan misafirlerimiz herhangi bir test zorunluluğu bulunmadan seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir.

Çift doz aşısı olmayan misafirlerimizin seyahatlerinden önce en fazla 48 saat içinde yapılmış negatif PCR testini veya hastalığı geçirdiğine dair belgeyi acente yetkililerimize ibraz etmesi gerekmektedir.

Tur başlamadan önce acente yetkililerimize ilgili belgelerin sunulması gerekmektedir. Aksi halde ilgili belgeleri sunmayan misafirlerimiz turlarımıza kabul edilmeyecektir.

İlgili belgelerin acente yetkililerimize sunulmaması halinde meydana gelebilecek hak kayıplarından acentemizin sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tüm misafirlerimize önemle duyrulur.
  Yorum yapmak için tıklayınız
 • IŞIL AYTAÇ

  Rehberinden, otelinden ,yemeğinden, şoföründen, tur programından en ince detayına kadar her şey HARİKAYDI. Teşekkürler AYDER TURİZM :)

 • BURCU DEMİRTAŞ

  Tek kelime ile muazzamdı. Çok beğendim. Ek olarak Kaptan Okan'a da vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı ve yol boyunca göstermiş olduğu sabırdan kaynaklı kendisine ayrıca teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

 • FİRDEVS SARI

  Eşim ve ben memnun kaldık özellikle rehberinizden çoook memnun kaldık. Ayrıca teşekkür ederim.

 • DİLEK KURT

  Güzel eğlenceli bir tur oldu.

 • Bayram karcı

  Ayder Turizm yetkililerine rehberimize servis memurumuza kaptanımız Haydar beye çok teşekkür ederim. Harika bir tur oldu. Karadeniz de karış karış dolu dolu gezi yaptık.

 • hasan çalışkan

  Bir daha tura çıkmak istersem sizinle seyahat yapmak isterim.

 • SERPİL YILDIRIM

  Her şey çok güzeldi. Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı sizlere teşekkür ediyorum.

 • GÖNÜL İNALKOÇ

  Şimdiye kadar katılmış olduğum en güzel ve en başarılı ekip bundan sonra kesinlikle Ayder ve Ercan bey olacak. Çok teşekkür ederiz yaşamış olduğumuz bir hafta için.

420 yorumun 8 tanesini görüntülediniz
DAHA FAZLA GÖSTER