Hafta sonu turları ile gündelik hayatın koşturmacasına sevdiklerinizle birlikte bir dur demek, hafta sonu turu için uygun olan her bölgeyi karış karış gezebileceğiniz farklı tur programlarımızla bu sene de sizlerleyiz…

Konaklamalı hafta sonu turlarımıza ailenizle, arkadaşlarınızla hatta tek başına katılabileceğiniz farklı alternatifler ve rotalar sunmaktadır. İş hayatından uzaklaşmak, gündelik yaşamın monotonluğundan kurtulmak için farklı yolculuklara bizimle birlikte deneyimle şansı bulabilirsiniz.

36 turun 12 tanesini görüntülediniz
DAHA FAZLA GÖSTER

Her hafta hareketli hafta sonu 1 gece konaklamalı, 2 gece konaklamalı, 3 gece konaklamalı tur paketlerimiz ile farklı maceraları, eğlenceyi, doğayı, denizi ve güzellikleri keşfetme şansı yakalayın. Ülkenin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine dek gezgin müşteri portföyümüze özel olarak sunduğumuz ulaşım seçeneği bölgeye ve uzaklığına göre tren, otobüs ya da uçak olarak turlarımız sizlerin zevkine sunulmuştur. Ankara hareketli hafta sonu tur paketlerimiz ile festival turlarına, şenlik turlarına, termal turlarına, gurme turlarına, lezzet turlarına, kültür turlarına katılabilirsiniz. Hafta sonu nereye gidilir? sorusuna Ayder Turizm’in sizlere sunduğu her bütçeye uygun fiyatlı hafta sonu turlarımıza rezervasyon yapabilir yada satın alabilirsiniz. Hafta sonunuzu mutlaka görülmesi gereken yerler, tarihi antik kentler ve kaçırılmayacak festivallerle doldurabilirsiniz. Muhteşem tatil keyfi için hemen yerlerinizi ayırtın.

Uzun turlara vaktim yok, hafta sonu tatilimi keyifli ve dolu dolu geçirmek istiyorum diyorsanız; tam yerindesiniz…

Kuzeyden güneye, doğudan batıya farklı destinasyonlarımız arasında (Pamukkale-Çanakkale-Adana-Hatay-İznik-Bursa-Trilye-Edirne-Tekirdağ-Sinop-Festival ve Şenlik) turlarımız mevcut olup, sizlere uygun olan daha nice farklı tur programları için sürekli yenilik yapmaya devam ediyor ve edeceğiz. 2 gece,3 gece, 4 gece konaklama farklılıklarımızla siz değerli misafirlerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

KISA DA OLSA BİR TATİL MOLASI SİZİN DE HAKKINIZ…