Uçaklı Doğu Karadeniz & Batum Turu, Karadeniz hayaline dair ne var ise yaşatmak adına yıllarca içeriği ve konsepti ile zirvedeki yerini hiç bırakmıyor!

Türkiye'nin her yerinden direkt uçak bileti dahil olarak planlanan programımız Batum konaklaması ile nadir ve özel programlar arasında yerini alıyor.

İlk kez katılan misafirimize de defalarca katılan misafirimize de rahatlıkla önerdiğimiz, rotasında özellikle Doğu Karadeniz'in Giresun, Trabzon, Gümüşhane, Rize ve Artvin gibi birbirinden özel noktalarını buluşturan, uçaklı ulaşımı ve bol tarih seçeneği ile 7'den 70 'e her yaştan misafirimize hitap eden Ankara ve İstanbul çıkışlı Uçaklı Doğu Karadeniz & Batum Turu yıllar boyu en çok tercih edilen turlarımız arasına adını büyük harflerle yazdırmıştır.

Batum konaklaması ile muadilleri arasında fark yaratmayı hedefleyen bu programa bir kere değil bir çok kere katılmayı düşüneceksiniz...

Karadeniz Ayder'le gezilir!

Lokasyonlar

Program Detayı

Turumuza katılan tüm misafirlerimiz ile Rize – Artvin Havalimanı’nda buluştuktan sonra bizi bekleyen aracımıza binip kahvaltımızı yapmak için restoranımıza hareket ediyoruz. Rehberimizle ve katılımcılarımız ile tanışıp ilk günün heyecanı ile gezimize başlıyoruz.

 Lazların ve Hemşinlilerin memleketini yakından tanımak adına yörenin en büyük ve en eski köprüsü olan; Şenyuva (Çinçiva) Köprüsü'nü görüp sonrasında tarihi Trabzon-Tebriz ticaret yolunun karakollarından olan Zilkale’yi ziyaret edeceğiz.

Bölgenin debisi en yüksek şelalesi olan Palovit Şelalesi'nin görülmesinin ardından yine bölgenin en güzel taş kemer köprülerinden biri olan Timisvat Taş Kemer Köprüyü görüyoruz. Fırtına Deresi’nde öğle yemeği için serbest zaman verip arzu eden misafirlerimizle hava şartları ve zaman müsaitliğine göre Fırtına Vadisi’nde rafting ve zipline yapma imkanı buluyoruz.

Kaçkar Dağları’nın en güzel yaylalarından biri olan ve yeryüzünün cenneti olarak tabir edilen Ayder Yaylası'na yolculuğumuz başlıyor. Yeşilin ve doğanın insana huzur veren manzarası eşliğinde geçecek yolculuğumuz esnasında Çamlıhemşin -Ayder yolu üzerinde bulunan Tar Deresi Kanyonu’na giderek gidiş geliş ortalama 2 saat sürecek olan keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüşümüzü muhteşem Göksu (Bulut) Şelalesi’nin eşsiz manzarası ile taçlandırıyoruz. Ayder Yaylası'na ulaşınca yaylanın simgesi olan Gelintülü Şelalesi’ni göreceğiz. Fotoğraf çekmek ve manzaranın tadını çıkarmak için yaylada serbest zamanımız olacak.

Konaklamamızı ve akşam yemeğimizi Ayder Yaylası’nın en iyi oteli olan Ayder Haşimoğlu Otel’de gerçekleştireceğiz. Otelimiz dere yanında olup terası ve manzarası günün yorgunluğunu atmak isteyenleri bekliyor olacak. Derenin insanı rahatlatan sesi ile içilen çayın tadı bile bir başka burada. Yöre folklorunun en güzel örneklerinden olan tulum ve horon gösterileri ile akşam otelimizde keyifli dakikalar geçirecek, sizlerin de katılımlarıyla ritme ayak uydurarak yöre insanının sıcakkanlılığına tanık olacaksınız…

Konaklama ve akşam yemeği Ayder Haşimoğlu Otel’de.

1.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısının ardından güzergâhımız üzerinde çayın tarladan toplanıp soframıza gelene kadar geçirdiği serüveni dinleyebileceğimiz ve daha fazla bilgi sahibi olacağımız çay fabrikasını ziyaret edip ikram edilen taze organik çayımızı içerken kendinizi “hiç bitmese bu gezi” diye sohbet ederken bulabilirsiniz.

Kivi, çay ve fındık bahçeleriyle ünlü Laz köyü olan Rize'nin Fındıklı ilçesine bağlı Çağlayan Köyü’nü geziyoruz.  Çağlayan Köyü’nde yapacağımız keyifli gezinti sonrasında Sarp Sınır Kapısından komşu ülke Gürcistan’ın Batum şehrine geçiş yapıyoruz. Batum'a giriş işlemlerinden sonra Gonyo Kalesi ve Çoruh Nehri panaromik olarak gördükten sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.

Batum gezimizde  Avrupa Meydanı'nı, Tiyatro Meydanı'nı ve Altın Post Anıtı'nı, Ali ve Nino Heykellerini kent içinde yapacağımız yürüyüş sırasında göreceğiz. Bol bol fotoğraf çekip bu keyifli anların tadını çıkardıktan sonra akşam yemeğimizi alacağımız restoranımıza hareket ediyoruz. Konaklama Batum'daki otelimizde. Dileyen misafirlerimiz akşam serbest zamanda Batum merkezde gezebilir akşam yapılan su ve ışık gösterilerine katılabilirler.

Konaklama ve akşam yemeği Batum Intourist Otel(vb).

Önemli Bilgilendirme:

18 yaşından küçük katılımcıların yurtdışı çıkışlarında anne ve baba ile birlikte olma zorunluluğu vardır. Eğer çocukların yanında anne ve babadan farklı kişiler olacaksa hem anneden hem de babadan noter onaylı muvaffakatname almak zorunluluğu vardır. Anne ve çocuk gidecek baba gelmeyecekse ya da baba ve çocuk gidecek anne gelmeyecekse, gitmeyen ebeveynin gidecek olan ebeveyn adına noter onaylı muvafakatname belgesi  alması ve eşlik edecek ebeveyne vermesi gerekmektedir. Batum'a geçişlerde "yeni T.C. Kimlik Kartı (çipli)" ibrazı zorunluluğu bulunmaktadır. Bebek dahil tüm katılımcıların kimliklerinde resim bulunması zorunludur.

2.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra Batum’dan ayrılıyor ve Sarp Sınır Kapısı’ndan Türkiye’ye giriş yapıyoruz.

Karadeniz’in gizli cenneti olarak tabir edilen Borçka Karagöl’e hareket ediyoruz. Son yıllarda adından sıkça söz ettiren ve sosyal medya dünyasında ilgi ve beğeni gören Borçka Karagöl doğallığını korumayı başarmış. Gölde manzaranın ve doğanın keyfini çıkarırken fotoğraf karelerimiz ardı ardına bu görsel şölenle coşacak.  Turumuzda ayrıldığınız her noktada “buradan ayrılmak zordu” dediğiniz anlar olacak ama buradan ayrılmak gerçekten zor olacak.

Yol üzerinde halk arasında adı ''Feretiko'' olarak bilinen Rize bezinin imal edilip satıldığı fabrikayı ziyaret edecek ve alışveriş imkanı bulacağız.

İsviçre Alpleri’ni aratmayan güzellikteki Uzungöl'e hareket ediyoruz. Uzungöl'e varışımızın ardından öğle yemeği için serbest zamanımız olacak. Göl etrafında gezerken Uzungöl Cami’nin iki minaresinin uzaktan bakıldığında tek minare olarak göründüğü noktayı bakalım bulabilecek misiniz? Karadeniz yaşamını anlatan Dursun Ali İnan Müzesi gezip görülmeye değer önemli yerlerden biri. Dileyen misafirlerimiz verilecek serbest zaman içerisinde burayı ziyaret edebilir. Göl etrafındaki yürüyüşümüz esnasında doğanın muhteşemliğine yakından şahit olup, bol bol fotoğraf çekip bu eşsiz anları hem galerimize hem hafızalarımıza kaydediyoruz.

Konaklama ve akşam yemeği Golden Inn Otel’de.

3.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından güne başlıyoruz. Yolumuzun üzerinde takası ve bıçaklarıyla ünlü ilçemiz Sürmene’de bıçak alışverişi için zamanımız olacak.

Giresun’a doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman sonrası Giresun’un tarihsel sembolü Giresun Kalesi ve 47. Giresun Gönüllü Alay Komutanı Topal Osman’ın kabrini ziyaret edecek Giresun’un ve Karadeniz’in eşsiz manzarasını seyredeceğiz.

Rotamızı Kuzalan Şelalesi’ne çeviriyoruz. Yolumuz üzerinde şelalenin dere ile kavuştuğu noktada kısa bir fotoğraf molası verdikten sonra dere boyu ilerleyerek Mavi Göl’ü görüyoruz. Halk arasında Sodalı Göl olarak da anılan Mavi Göl, büyüklü küçüklü 3 adet gölden oluşmaktadır. Herkesi büyüleyen suyun turkuaz rengi sizi de büyüleyecek.

Giresun’un Dereli İlçesi sınırları içerisinde bulunan deniz seviyesinden 1700 m yükseklikte bulunan Kulakkaya Yaylası’na çıkıyoruz.

Otelimize ulaştığımızda coğrafyanın eşsiz atmosferine denk gelebileceğiniz harika bir sis denizi manzarası… Gördüklerinize inanamayacaksınız ama hepsi gerçek… Her penceresinden ayrı bir güzelliğe uyanacağımız otelimize yerleşiyor ve Karadeniz'in yeşille bütünleşen doğasının tadını çıkarıyoruz.

Konaklama ve akşam yemeği Zifin Hotel'de.

4.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından 40 ayrı kaynaktan dökülen Tomara Şelalesi’ne hareket ediyoruz. Gümüşhane ilinin Şiran ilçesi sınırlarında bulunan ve adını çevrede yetişen Kaldirik bitkisinden alan muhteşem şelale sizleri büyüleyecek. Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.

Öğle yemeğimizi aldıktan sonra rehberimizin “Ayder Turizm” diye seslenmesiyle birlikte buradan ayrılıp UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne girmeye aday, 1550 m yükseklikteki, sarkıt ve dikitlerine hayran kalacağınız Karaca Mağarası'nı geziyoruz. Mağarada resim çekmek yasak olduğundan bu inanılmaz görüntüyü hafızalarımıza kaydediyoruz. Sonrasında yerden 240m yükseklikteki Torul Cam Terası ziyaret ederek Karadeniz’in ormanlarına, coğrafi yapısına ve kendine özgü yerleşim birimlerine tanık olacağız. Bolca fotoğraf çekeceğinizi şimdiden söyleyebiliriz. Gezimiz sonrası akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

Otelimiz 5*Gümüşhane Ramada Otel.

5.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirlediği saatte otelden ayrılıyor ve rotamızı Zigana geçidini kullanarak Altındere Milli Parkı içerisinde bulunan muhteşem manzaraya sahip Sümela Manastırı’na çeviriyoruz. Rehberimizden manastır hakkında etkileyici tarihi bilgileri dinlerken kendinizi içinizden “Manastırı buraya nasıl yapmışlar?” diye düşünürken bulabilirsiniz. Manastırın konumu ve sahip olduğu manzara karşısında etkilenmemek neredeyse imkânsız.

Sümela gezimizin ardından öğle yemeği için serbest zamanımız olacak. Öğle yemeğinin ardından, Ata’mızın vasiyetinin bir bölümünü yazdığı yer olarak bilinen Atatürk Köşkü'nü geziyoruz. Ardından Anadolu’nun üç Ayasofya’sından biri olan Trabzon Ayasofya Müzesi’ni (Camisi) ziyaret edeceğiz. Rehberimizin detaylı ve keyifli Ayasofya anlatımını dinledikten sonra bugün sadece Trabzon’da yapılabilen kuyumculuk dünyasının en tanınmış işleme metodu olan Kazaziye sanatının inceliklerinin anlatılacağı ve alışveriş imkânı bulacağımız bir atölyeyi ziyaret edeceğiz.

Trabzon Havalimanına hareket ediyoruz. Uçuşumuzu beklerken fotoğraf galerilerimize bakacak bu düşüncelerle yaşadığımız an ve anıların yüzümüzde bıraktığı ifade ile ayrılacağız. Hayalinizdeki Karadeniz’i anılarınıza eklediğinizi umarak bir sonraki turlarımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz…

Bu keyifli tur sona ererken Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız...

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Türkiye’nin her yerinden direkt gidiş – dönüş uçak bileti
 • Tur aracı ile ulaşım
 • Bölge gezileri için ulaşım
 • 5 Gece yarım pansiyon konaklama
 • İlk gün alınacak kahvaltı
 • Sabah kahvaltıları (5)
 • Akşam yemekleri (5)
 • Milli park girişleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar
 • Özel hediyeler ve promosyonlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Direkt uçuş olmaması durumunda aktarma farkı misafire aittir.
 • Öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınacak ekstra içecekler
 • Müze giriş ücretleri
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Fırtına Deresi'nde rafting ve zipline ücretleri
 • Özel harcamalar
 • Konaklama yapacağımız bazı otellerin (hizmetlerin açık ve kullanıma uygun olması halinde) ekstra ücrete tabi olarak sunduğu havuz hamam sauna imkanlarından faydalanmak isteyen misafirlerimizin mayo bulundurmasını tavsiye ederiz.
 • Tabanı kaymayan ve su geçirmeyen spor ayakkabı, güneş gözlüğü, şapka, hırka ya da kazak, mevsimlik ince bir mont, fotoğraf makinesi, güneş kremi, rahat kıyafetler.

Gürcistan Batum geçiş şartları ve tur hakkında önemli notlar şu şekildedir;

 • Geçiş şartları değişkenlik gösterebilmektedir. Gürcistan Hükümeti'nin giriş prosedürlerini acentemiz yakından takip etmektedir. Ülkeye giriş şartlarında oluşabilecek her türlü değişiklik misafirlerimize bildirilecektir.
 • Batum'a geçişlerde yeni T.C. Kimlik Kartı (Çipli) zorunluluğu bulunmaktadır. Bebek dahil tüm katılımcıların kimliklerinde resim bulunma zorunluluğu vardır.
 • Sarp sınır kapısı geçiş kural ve prosedürleri değişkenlik gösterebilir. Acente görevlilerimiz gerekli durumlarda bilgilendirme yapacaklardır.
 • 18 yaşından küçük katılımcıların yurtdışı çıkışlarında anne ve baba ile birlikte olma zorunluluğu vardır. Eğer çocukların yanında anne ve babadan farklı kişiler olacaksa hem anneden hem de babadan noter onaylı muvaffakatname almak zorunluluğu vardır. Anne ve çocuk gidecek baba gelmeyecekse ya da baba ve çocuk gidecek anne gelmeyecekse, gitmeyen ebeveynin gidecek olan ebeveyn adına noter onaylı muvafakatname belgesi  alması ve eşlik edecek ebeveyne vermesi gerekmektedir.
 • Sürekli olarak kullanılan ilaçlarınız var ise Gürcistan geçişi sırasında yanınıza raporunuzu almayı unutmayın.
 • Batum sınırında yapılacak olan alışverişlerin limit uygulamaları Gürcistan ve Türkiye gümrük kanunlarına göre belirlenmektedir. Acentemizin limit uygulamaları ile ilgili bir yaptırımı bulunmamaktır.
 • Batum alışverişlerinde kredi kartı ve TL geçerli olmaktadır. Gürcistan para birimi Lari’dir.
 • Tur Rehberi; hava ve yol koşulları ile vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir.
 • Programımız her yaş grubundan misafirimiz için uygundur.
 • Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda minibüs, 17 - 25 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acente koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir.
 • Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
20990 TL
Tek Kişilik Oda
24990 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
20690 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
16990 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
5990 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
20990 TL
Tek Kişilik Oda
24990 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
20690 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
16990 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
5990 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
20990 TL
Tek Kişilik Oda
24990 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
20690 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
16990 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
5990 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
20990 TL
Tek Kişilik Oda
24990 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
20690 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
16990 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
5990 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
20990 TL
Tek Kişilik Oda
24990 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
20690 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
16990 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
5990 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
20990 TL
Tek Kişilik Oda
24990 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
20690 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
16990 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
5990 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20990 TL19521 TL
Tek Kişilik Oda
-7.%
24990 TL23241 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20690 TL19242 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
16990 TL15801 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
5990 TL5571 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20990 TL19521 TL
Tek Kişilik Oda
-7.%
24990 TL23241 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20690 TL19242 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
16990 TL15801 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
5990 TL5571 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20990 TL19521 TL
Tek Kişilik Oda
-7.%
24990 TL23241 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20690 TL19242 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
16990 TL15801 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
5990 TL5571 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20990 TL19521 TL
Tek Kişilik Oda
-7.%
24990 TL23241 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20690 TL19242 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
16990 TL15801 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
5990 TL5571 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20990 TL19521 TL
Tek Kişilik Oda
-7.%
24990 TL23241 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20690 TL19242 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
16990 TL15801 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
5990 TL5571 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20990 TL19521 TL
Tek Kişilik Oda
-7.%
24990 TL23241 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20690 TL19242 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
16990 TL15801 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
5990 TL5571 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20990 TL19521 TL
Tek Kişilik Oda
-7.%
24990 TL23241 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20690 TL19242 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
16990 TL15801 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
5990 TL5571 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20990 TL19521 TL
Tek Kişilik Oda
-7.%
24990 TL23241 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20690 TL19242 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
16990 TL15801 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
5990 TL5571 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20990 TL19521 TL
Tek Kişilik Oda
-7.%
24990 TL23241 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20690 TL19242 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
16990 TL15801 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
5990 TL5571 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20990 TL19521 TL
Tek Kişilik Oda
-7.%
24990 TL23241 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20690 TL19242 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
16990 TL15801 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
5990 TL5571 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20990 TL19521 TL
Tek Kişilik Oda
-7.%
24990 TL23241 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20690 TL19242 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
16990 TL15801 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
5990 TL5571 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20990 TL19521 TL
Tek Kişilik Oda
-7.%
24990 TL23241 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20690 TL19242 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
16990 TL15801 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
5990 TL5571 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20990 TL19521 TL
Tek Kişilik Oda
-7.%
24990 TL23241 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
-7.%
20690 TL19242 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
16990 TL15801 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
-7.%
5990 TL5571 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
- 0 - 2 yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir. Yurt dışı turlarda 0-2 yaş çocuk ücrete tabidir.

- 0-2 yaş ücreti 0 ile 1,99 yaş,
- 2-6 yaş ücreti 2 ile 5,99 yaş,
- 6-12 yaş ücreti 6 ile 11,99 yaş aralıklarını kapsamaktadır.

- Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

- Belirtilen fiyatlar kredi kartı tek çekimlerde geçerli olup, yurt içi konaklamalı turlarda nakit peşin ödemelerde %3 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Nakit peşin ödeme indirimi %3 sadece yurt içi konaklamalı turlarda geçerlidir. Günübirlik turlarda kart komisyon oranı ile taksit imkanı mevcuttur. Nakit peşin ödeme indirimi "erken rezervasyon indirimi" olan turlarda geçerli değildir.

- Önemli -

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

Ayder Turizm olarak sahip olduğumuz imtiyazların misafirlerimize yansıtıldığı erken rezervasyon indirim dönemi katılım şartlarına istinaden; erken rezervasyon indirimi uygulanan turlarda, kayıt esnasında toplam tur ücretinin %50'si ödenmelidir. Kalan bakiye en geç tur kalkış tarihinden 30 gün öncesine kadar kapatılmalıdır. Kalan bakiyenin tur kalkış tarihinden 30 gün öncesine kadar kapatılmaması halinde uygulanan erken rezervasyon indirimi iptal edilir. Kalan ödeme tutarı ve son ödeme tarihinin takibini misafir kendisi yapmalıdır. Ayder Turizm'in bir hatırlatma mesajı gönderme veya ödeme için arama yapma yükümlülüğü bulunmamaktadır. Hatırlatma yapmak acente inisiyatifindedir. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması ve sahip olunan erken rezervasyon indirim tutarında hak kaybı olmaması adına son ödeme tarihini takip etmenizi önemle rica ederiz.
  Yorum yapmak için tıklayınız
 • ÖMER İREN KIZILÖZ

  Doğa, otellerin konumu, rehberimiz Osman beyin anlatımı ve ilgisi, kaptanımız İbrahim beyin enerjisi, ve tanıştığımız güzel insanlar

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  İyi ki AYDER TURİZM var.

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  14-19 Ağustos 2023 tarihli turda başta rehberimiz Osman Bey, kaptanımız İbrahim, yardımcısı Mustafa'ya hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkürler

 • VELİ CANPOLAT

  Çok memnun kaldık,mutlu ayrılıyoruz.

 • GÜLHATUN CANPOLAT

  Çok memnun kaldık,eğlenceli bir tur oldu bizim için ve iyiki katıldığımız dedik

 • NURAN ŞAHİN

  Tur rehberi ulaşım ve personel olarak harikaydı.

 • CANER ÖZER

  İlk defa geldiğim KARADENİZ turundan büyük mutlulukla ayrılıyorum.İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.

 • EMİNE ÜNLÜ

  Turumuz çok iyi geçti.Çok güzel gezdik eğlendik geldik.

 • Yin Shan Mutlu

  The time control is good. Not too rush. And time is enough for each sightseeing place.

 • Murat Altan

  Teşekkürler ekip harikaydı.Olcay bey ve ibrahim kaptan.Kaliteli oteler.

 • Firdes oya

  Herşey düşünülmüş ve plan programla ilerliyor. Hiçbirşey atlanmadan her plana uyuldu. Teşekkürler

 • MERVE TURGUT

  Eğlenceli ve öğretici bir tur oldu. Genel olarak çok memnun kaldık.

104 yorumun 12 tanesini görüntülediniz
DAHA FAZLA GÖSTER