Boğazkent

Ayder Turizm ile anlaşmalı Belek Otelleri ile yaz tatiliniz hiç bu kadar hayallerinize yakın olmamıştı. Antalya’nın en gözde yerlerinden olan Belek, cenneti andıran doğasıyla muhteşem bir tatil fırsatını sizlere sunuyor. Boğazkent, Üç Kum Tepesi, Taşlıburun, İleribaşı gibi sevilen bölgelerde bulunan Belek Otelleri birbirinden özel hizmetler ve fırsatlarla sizlerle buluşuyor.

Belek’te konaklayacağınız süre boyunca Her Şey Dahil, Ultra Her Şey Dahil, Oda Kahvaltı ve diğer 32 çeşit konaklama tipinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Belek Otellerinin büyük çoğunluğu Güvenli Turizm Sertifikalı ve Hijyen Önlemi Almış Tesisler arasında. Belek Otelleri çok fazla tesis olanaklarına sahip olmasıyla beraber bu hizmetlerden bazıları; Denize Sıfır Konaklama, Kum Plaj, Su Kaydırağı, Aquapark, Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Sauna, Spa Merkezi, Mini Club, Animasyon ve Eğlence, Spor Aktiviteleri, Kablosuz İnternet.

Belek’in Antalya’nın en gözde yerlerinden biri olmasının sebeplerinden bir tanesi Belek Otellerinde her kesime uygun konaklama seçenekleri olması. Birbirinden çeşitli otel seçenekleri ile tatilcilere muhteşem konaklama fırsatları sunuluyor. 

Boğazkent Turları