Günübirlik turlar şehir stresinden ve çalışma temposundan bir an olsun ayrılmak, bu stresin yarattığı ruh halinizi dengelemek ve kaliteli zaman geçirmek için yakın mesafede olan bölgelere bir gün ayırarak kendi başınıza, ailenizle ya da sevdiklerinizle birlikte bambaşka yerleri keşfetmeyi sağlayan turlardır. 

Hızlı trenle ya da otobüsle ulaşım alternatifleri sunduğumuz Ayder Turizm günübirlik turlarımızda öğle yemeğiniz ve rehberlik hizmetinizde fiyatlara dahil olarak sunulmuştur. Günübirlik turlarımızda doğayla baş başa olmayı tercih edebilir ya da kültürel zenginlikleri keşfetmek için yakın şehirlere gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan birini değerlendirebilirsiniz.

19 turun 12 tanesini görüntülediniz
DAHA FAZLA GÖSTER

Ankara çıkışlı günübirlik turlar, özel tatil dönemlerine denk gelmesini beklemeden hafta sonu kaçamağı yapabileceğiniz turlarımızdır. Genellikle hafta sonu günlerini kapsayan cumartesi ya da pazar günleri yapılmakla birlikte, hafta sonu çalışan misafirlerimiz olacağını düşünerek bazı dönemler hafta içi günübirlik olarak da planladığımız turlarımız, birbirinden farklı ve güzel yerleri birlikte keşfetmek için sizleri bekliyor. Ayrıca hem cumartesi hem pazar farklı günübirlik turlarımıza katılabilir, böylelikle iki günlük hafta sonu tatilinizi harika yerler keşfetmeye ayırabilirsiniz.

Ankara Çıkışlı Günübirlik Turlar;

Cennetten bir köşe diyeceğiniz Maşukiye - Sapanca - Kartepe - Ormanya Turu  ve hobbit evleri ile özellikle çocuklu katılımcılarımızın en favori destinasyonlarından birisidir. Aklınızda, deniz kenarında şirin bir balıkçı kasabası olarak yer edinecek olan Akçakoca - Fakıllı Mağarası - Hemşin Köyü Turumuzda, denize olan hasretinizi giderecek, Amasra Turunda balık ve salata yapmanın keyfine varacaksınız. "Hızlı Trenle" Eskişehir - Odunpazarı Turu ve "Hızlı Trenle" Konya Turu programlarımız faklı ulaşım alternatifiyle sizlere hızlı trenle seyahat etme deneyimini sunacaktır. Abant Gölcük ve Yedigöller turumuz ise doğa severler için mükemmel bir hafta sonu kaçamağıdır. Göl kenarında, köknar ve kayın ağaçlarıyla çevrili ormanda yapacağınız yürüyüşle haftanın tüm stresini üzerinden atacak, kendinizi hafiflemiş hissedeceksiniz. Safranbolu - Yörükköy - Cam Teras Turu tarih ve doğanın iç içe olmasına bayılacak, tarihi Osmanlı konaklarına hayran kalacaksınız. Midas’ın masallarıyla başlayan tarihini Mehmetçiklerimizin yazdığı destanlarla tamamlayan Polatlı - Gordion - Alagöz Karargahı Turu sizleri derinden etkileyecek, Bilecik - Söğüt Turu ile Osmanlı'nın kuruluşuna tanıklık edeceksiniz. Günübirlik turlarımızda kışın kayak imkanı da sunan Ilgaz Turu ve Elmadağ Turu kayak severler için harika bir seçenektir. Ayrıca Ayder Turizm'in özgün turları arasında yer alan Çubuk - Karagöl (Kitap okuma) Turu, İstiklal Yolu Kastamonu - İnebolu Turu, Kalecik Bağbozumu Hasat Turu keşfetmeyi hayat tarzına çevirmiş gezginlerin favori turları arasında çoktan yerini almıştır. 

Eğer sizde, sizin için özenle hazırlanan günübirlik rotalarımızı katılmak ister ve hafta sonu tatilinizi keyifli hale getirmek isterseniz turlarımıza kayıt yaptırabilirsiniz.