Uçaklı Turlar, gelişen teknoloji, ulaşım imkanlarının her yıl daha da gelişmesi, lüks olan ulaşım alternatiflerinin günümüzde daha ulaşılabilir olması ve en önemlisi toplum olarak değişen alışkanlıklarımız, hıza ve konfora bakış açımızın değişmesi tur programlarının düzenlenme şekillerinde de etkisini gösterdi. Daha önceleri otobüs veya trenle ziyaret edilen, mesafesi uzak olduğu için belki de alternatif olarak bile gündeme gelmeyen birçok tarihi ve kültürel nokta artık çok daha kolay ulaşılabilir ve tanışılabilir duruma geldi. Modern kültürü ve değişen alışkanlıkları yakından takip eden Ayder Turizm 35 yıllık tecrübe, deneyim, saygınlık ve ekonomik güç ile en prestijli havayolları ile yaptığımız anlaşmalar, misafirlerimizin konfor ve kalite beklentisini en iyi şekilde karşılayacak içerikli programlara dönüştürüyor. Size de sadece bu imkanların ve hayatın tadını çıkaracağınız zengin ürün yelpazesinden hangisini seçsem sorunsalının cevabını bulmak kalıyor.

6 turun 6 tanesini görüntülediniz

İstanbul çıkışlı uçaklı Karadeniz Turları, Ankara çıkışlı uçaklı Karadeniz turları, Antalya çıkışlı uçaklı Karadeniz turları, İzmir çıkışlı uçaklı Karadeniz turları yıllardır zirvedeki yerini korumayı başarıyor. Son dönemlerde artan sefer sayıları ve eklenen yeni tarifeler ile İstanbul çıkışlı uçaklı GAP turları, Ankara çıkışlı uçaklı GAP turları, Antalya çıkışlı uçaklı GAP turları, İzmir çıkışlı uçaklı GAP turları da yoğun ilgi görerek uçaklı Karadeniz turları ile tatlı bir rekabetin içine girmiş bulunuyor.  Eklenen uçuşların sağladığı imkanlarla uzakları yakın kılan havayolları bu yarışa yavaş ama sessiz sakin ama bir o kadar sağlam adımlarla hazırlanan Doğu Anadolu Turları gezginlerin aklını çelmeye hazır durumda. İstanbul çıkışlı uçaklı Doğu Anadolu turları, Ankara çıkışlı uçaklı Doğu Anadolu turları, İzmir çıkışlı uçaklı Doğu Anadolu turları ve Antalya çıkışlı uçaklı Doğu Anadolu turları yaz aylarının en çok tercih edilen uçaklı turları olma yolunda hızla ilerliyor.

Uçaklı turlar hakkında;

Uçaklı turların bizlere sağladığı en büyük konfor elbette zaman ve seçenek çeşitliliği oldu. Uçaklı Karadeniz turlarında çayı dalından toplayıp keyfini sürmek, muhlama ve kuymak arasındaki farkı bir türlü anlayamamak, rafting için cesaret edip edemeyeceğimizi keşfetmek, sis denizi ile karşılaşırsak kendimizi en şanslı insan ilan edebilmek, turşu kavurmasını belki hayatımızda ilk kez tatmak; Uçaklı GAP turlarında ikram edilen Mırra kültürünü ve adabını rehberimizden dinlemek, Küşleme sevmeyen var mı acaba? diye içimizden geçirmek, Mezopotamya topraklarının merkezinde olduğumuzu bilerek tarihin bilinen en eski noktası Göbeklitepe'nin varlığına tanıklık etmek, "Eee daha sonra ne olmuş hakkını alabilmiş mi Ali Bey ve oğulları?" merakıyla yanıp tutuşmak,  Süryani kültürünün en tatlı ürünü çöreğini kaç paket alacağımızı hesaplamak,  Reyhani dansının huzur veren zarif hareketlerini denesem mi acaba? diye düşünmek, Ulu Cami etrafında 10 kez dönünce dilekler kabul olurmuş diyenlere kulak verip vermemek; Uçaklı Doğu Anadolu turlarında ise İshakpaşa Sarayı'nda gün batımın esnasında vuran güneş ışığının yarattığı altın bir yapıdaymışçasına hissetmek, Van Gölü üzerinde Akdamar Adası'na yapacağınız tekne turunda göreceğiniz manzara da yeşil mi mavi mi bu suyun rengi nasıl bu kadar farklı ve eşsiz diye düşünürken güneşin tepede olduğu anlarda oluşan gündüz yakamozunun etkisinden çıkamamak, hikayesini dinlediğinizde güzeller güzeli Tamar'a aşık çobanın suda boğulurken "Ah Tamar!" diye haykırmasıyla adaya ismini veren aşk hikayesini rehberimizden heyecanla dinlemek, et sevmeyenlerin bile hayatımda yediğim en güzel etti diyeceği Büryan tatmak. Uçaklı turlarımızın içeriklerinden sadece birkaçı.

Uçaklı Turlar nerelere düzenleniyor?

Son dönemlerde haftalık turlarını Türkiye'nin direk uçuş imkanı olan her yerinden uçaklı olarak ve bilet fiyatı dahil sunan Ayder Turizm web sayfasında rotalarınız hazır. Eşlik etmek istediğiniz anları ve hayal ettiğiniz tatili farklı rota ve içerikli uçaklı turlarımız arasından seçebilirsiniz. 7/24 web sayfasından da online kayıt imkanı sunan Ayder Turizm misafirleri için hizmetin kalite sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Tek tıkla ulaşabileceğiniz bu içeriklere kayıt yaptırdıktan sonra düşüneceğiniz tek şey valiz hazırlamak olacak. Ayder Turizm bunun içinde gerekli malzemeler başlığı açtı. Valiz hazırlamak artık çok kolay! Uçaklı turların konfor ve kalitesini bir kez deneyimleyince bir daha vazgeçemeyeceksiniz.