Türkiye'nin dört bir yanından direkt uçaklı ulaşım imkanı ve zengin içeriğiyle, 7'den 70'e her yaştan misafire hitap eden Uçaklı GAP Turu'na hoş geldiniz.

Bu eşsiz tur, Türkiye'nin kültürel dokusunu keşfetme fırsatı sunuyor. Ankara ve İstanbul çıkışlı uçaklı olarak 4 gece 5 gün olarak planlanan bu serüven, Ayder Turizm'in yıllardır vazgeçilmez destinasyonları arasında yer alıyor.

Göbeklitepe'den başlayarak, mozaiklerin halı gibi işlendiği Zeugma'ya, gündüz seyranlık, gece gerdanlık manzarasıyla Mardin'den Balıklı Göl'e, Nemrut Dağı'nın nefes kesen atmosferinden Halfeti'ye kadar uzanan bu masalsı rota; Güneydoğu Anadolu'nun tarih, doğa, inanç, yaşam, lezzet ve mimari zenginliklerini adım adım keşfetmenize olanak tanıyor.

Güneşin doğduğu Mezopotamya topraklarına yapılan bu benzersiz yolculuk, sizi Türkiye'nin en önemli tarihi ve doğal mekanlarıyla buluşturacak. Uçaklı GAP Turu, unutulmaz anılar biriktirmeniz ve kültürel derinliklerini keşfetmeniz için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Hazır mısınız? Mezopotamya'nın gizemlerle dolu dünyasına doğru unutulmaz bir yolculuk başlıyor!

Bu turumuza Ankara'dan otobüs ulaşımı ile de katılabilirsiniz. GAP Turu "Otobüslü"

Lokasyonlar

Program Detayı

Turumuza katılan tüm misafirlerimiz ile Şanlıurfa Havalimanı’nda buluştuktan sonra bizi bekleyen aracımıza binip kahvaltımızı yapmak için restoranımıza hareket ediyoruz.

Kahvaltı sonrası muhteşem görüntüsüyle büyüleyici Harran Ovası’na doğru hareket ediyoruz. Arı kovanı şeklindeki konik kubbeli Harran Evleri’ni görecek, içini gezecek ve ısı farkına inanamayacaksınız. Harran’a özgü kıyafetleri mutlaka deneyip o anı fotoğraflarla anılarınıza eklemenizi öneririz. Tadını merak eden misafirlerimiz burada mırra içebilir fakat sakın fincanı masaya koymayın, size ikram eden kişiye içtikten sonra fincanı geri verin, sebebini merak edenler rehberimize mutlaka sormalı. Tarihte bilinen ilk üniversiteyi ziyaret edip Harran’dan ayrılıyoruz.

Peygamberler şehri Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman verdikten sonra Hz. İbrahim Peygamber'in makamının bulunduğu Dergâh, Halil-ür Rahman Cami, Rızvaniye Cami, Balıklı Göl ve Aynzeliha Gölü’nü geziyoruz. Burada içinizden güzel dilekler dilemeyi unutmayın. Hz. Eyüp Peygamber makamını ziyaret edip çile çektiği mağarayı ve hastalıktan kurtulmak için yıkandığı suyun çıktığı kuyuyu görüyoruz.

Keyifli günümüz devam ererken konaklama ve sıra gecesi hazırlığımız için otelimize hareket ediyoruz. Yöresel tatlarla bezenmiş lezzetli bir akşam yemeği ve bölgeye özgü müzik eşliğinde keyifli bir sıra gecesi yaşayacağız.

Konaklama Şanlıurfa El Ruha Hotel’de.

1.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası dünyanın en eski merkezi olan geçmişi M.Ö 10 binlere dayanan tarihin sıfır noktası kabul edilen Göbeklitepe’ye gidiyoruz. Burada T planlı dikili taşları ve bu taşlar üzerine yapılmış kutsal sayılan hayvanların kabartmalarını görüyoruz. Rehberimizin anlatımı ile olduğunuz yer geçmişle bağlantınızı hissettirmekle kalmayıp, mistik havası ile sizleri büyülerken  “sıfır” hiç bu kadar anlamlı olmamıştı diyeceksiniz.

Ardından Viranşehir Kızıltepe üzerinden kültür ve hoşgörünün başkenti “Gece Gerdanlık; Gündüz Seyranlık” olarak tanınan, Labirent ustası zamansız periler tarafından yapılmış, Mardin’e ulaşıyoruz. Birçok kavime ev sahipliği yapan ve ticaret yolları üzerinde bulunan Mardin’in kültür yelpazesi oldukça geniştir. Taşların dantel gibi işlendiği, şarkılara, şiirlere konu olan Mardin taşının güzelleştirdiği dar sokakları, bezemeli kapıları ve güneşin rengiyle güzelleşen şehirde kendinizi başka bir dünyada gibi hissedeceksiniz. Rotamızda Artuklular döneminde başlayıp Akkoyunlu hükümdar Kasım Bey tarafından bitirilen ve kompleks bir bina olan Kasımiye Medresesi var. Burada görecekleriniz yaşamın kısa bir özeti olacak ve sizi derinden etkileyecektir. Bu kutsal yerin etkisiyle öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.

Öğle yemeği sonrası gezimize inancın ve taşın başkentini daha yakından görmek için Mardin Müzesi'yle turumuza devam ediyoruz. Müze içerisinde arkeolojik eserleri gördükten sonra buradan ayrılıyoruz. Ardından Mardin sokaklarını yürüyerek tarihi abbaraların altından geçip Ulu Cami’ye varıyoruz. Birçok fotoğrafta gördüğünüz minare işte bu camiye ait. Kesme taştan yapılmış olan caminin etrafındaki birçok yapının, caminin mimarisinden etkilendiğini göreceksiniz. Ardından otelimize hareket.

Akşam yemeği ve konaklama Mardin Ramada Plaza by Whydham Otel’de.

2.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelde alınan kahvaltı sonrası Süryani Cemaati için önemli merkezlerden biri olan Deyrulzafaran Manastırı’nı geziyoruz. Manastırın özelliklerini ve inanç geleneklerini bir papazın anlatımı ile dinleyecek büyüleyici atmosfere hayran kalacaksınız. Burada burnunuza leziz Süryani çöreği kokusu gelirse mutlaka tatmalısınız.

Ardından Yukarı Mezopotamya'nın en önemli yerleşim yerlerinden birisi olan Doğu’nun Efesi Dara Harabeleri’ni geziyoruz. Bu gezimiz sonrası beyazsu yolu üzerinden Süryaniler’in ana yurdu olarak bilinen Midyat’a varıyoruz.

Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zaman sonrası Tur Abdin Bölgesi’nin kalbinde Midyat Devlet Konuk Evi'ni gezeceğiz. Burada Midyat’ı yukarıdan görüp kendinizi bir konakta yaşadığınızı hayal ederken bulabilirsiniz. Telkari işçiliğinin önemli merkezlerinden biri olan Midyat Çarşısı'nda serbest zaman verdikten sonra inanç özgürlüğünün adeta başkenti olan Mardin’den ayrılıyor ve Diyarbakır’a hareket ediyoruz.

Dicle Nehri üzerinde bulunan On Gözlü Köprü gezeceğimiz yerler arasında. Köprü üzerinde yürümek ve fotoğraf çekmek için mola veriyoruz. Sonrasında rotamızı yaklaşık 1700 yıllık tarihe sahip Diyarbakır Surları’na çeviriyoruz. Surların üzerinden baktığınızda Mezopotamya’nın yeşil yüzü sizi karşılayacak.

Akşam yemeği ve konaklama Diyarbakır Anemon Otel’de.

3.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelde alınan kahvaltı sonrası Diyarbakır konaklarının tipik örneklerinden biri olan ve aynı zamanda ünlü yazarımız Cahit Sıtkı Tarancı’nın doğup büyüdüğü konağı gezip ardından İslam Dünyası’nın beşinci Harem-i Şerifi kabul edilen Ulu Cami’yi göreceğiz. Bir sonraki durağımız Hasan Paşa Hanı. Geçmişin izlerinin her bir köşesinde görebileceğiniz bu han sizi büyüleyecek. Bir masada oturup kendinize bir kahve söyleyip geçmişte kaybolmak isteyeceksiniz.

Öğle yemeği için serbest zamanın ardından Adıyaman’a hareket ediyoruz. 2014 yılında 33 aylık bir çalışma sonrasında Atatürk Barajı üzerine yapılan Nissibi Köprüsü’nü görüyor ve bizleri Nemrut Dağı'na çıkaracak olan araçlarımıza biniyoruz.

İlk olarak Karakuş Tümülüsü’yle karşılaşıyoruz. Kommagene Kralı II. Mithridates tarafından annesi Isias adına yaptırılan anıtmezar, sütun üzerindeki kartaldan dolayı Karakuş Tümülüsü olarak adlandırılmıştır. Karakuş Tümülüsü’nü görmemizin ardından tarihi Roma yapısı olan Cendere Köprüsü’nü fotoğraflayıp 2150 m. yükseklikte bulunan Nemrut Dağı’na hareket ediyoruz. Nemrut Dağı’na doğu terasından çıkıp zirvede bulunan Tanrı - Tanrıça heykellerini gördükten sonra Kommagene Kralı Antiochos’un Tümülüsü’nü fotoğraflayarak Güneş’in batışını izlemek için batı terasına geçiyoruz. Güneş’in bu muhteşem batışını mutlaka hafızanıza kazıyın. Kendinizi Nemrut’da çok ufak hissine kapılmış şekilde bulacak ve kalıntıların gerçekliğine inanamayacaksınız. Günümüzü burada sonlandırıp Gaziantep’e hareket ediyoruz.

Akşam yemeği ve konaklama Grand Gaziantep Hotel’de.

4.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Halfeti’ye hareket ediyoruz. Birecik Barajı’nın yapımı sırasında sular altında kalan Halfeti’de yaklaşık 1 saat sürecek olan tekne turumuzda panoramik olarak Savaşan Köyü’nü, Batık Cami’yi ve Asurlulardan günümüze kalan tarihi Rum Kale’yi göreceğiz. Teknedeyken suyun devasa alana yayılması ve oluştuğu hal sizi şaşırtacak.

Tekne turumuzun ardından gastronomi merkezi olan ilimiz Gaziantep'e hareket ediyoruz. Aklınıza fıstıkla yapılan tüm tatlılar gelmeye başlamıştır bile. O zaman öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Tok ve mutlu bir şekilde Gaziantep’i gezmeye başlıyoruz. Zeugma’dan çıkarılan birbirinden güzel ve hayret verici mozaiklerin sergilendiği Zeugma Müzesi'nin gezilmesinin ardından panoramik olarak Gaziantep Kalesi'ni görüyor ve Gaziantep çarşısında alışveriş molası veriyoruz.

Gaziantep Havalimanı’na hareket ediyoruz. Uçuşumuzu beklerken fotoğraf galerilerimize bakacak bu düşüncelerle yaşadığımız an ve anıların yüzümüzde bıraktığı ifade ile ayrılacağız.  Hayalinizdeki Gap Turu’nu anılarınıza eklediğinizi umarak bir sonraki turlarımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz…

Bu keyifli tur sona ererken Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Türkiye’nin her yerinden direkt gidiş – dönüş uçak bileti
 • 4 gece yarım pansiyon konaklama
 • Bölge gezileri için ulaşım
 • İlk gün alınacak kahvaltı
 • Sabah kahvaltıları
 • Akşam yemekleri
 • Yemekli sıra gecesi
 • Nemrut Dağı minibüs transferi
 • Halfeti tekne turu
 • Milli park ve ören yeri giriş ücretleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Programda belirtilen tüm müze giriş ücretleri (Müze Kart çıkartılacaktır.)
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar
 • Özel hediyeler ve promosyonlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Direkt uçuşun olmaması halinde uçak bileti aktarma bedeli
 • Öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınacak ekstra içecekler
 • Özel harcamalar
 • Spor ayakkabı, güneş gözlüğü, güneş kremi, şal, şapka, hırka ya da kazak, telefon için powerbank, rahat kıyafetler.
 • Nemrut Dağı’nın yürüyerek çıkılan kısmında giymek için hafif kalın ve şapkalı bir kıyafet yanınızda bulundurmanız olası esen rüzgara karşı sizi koruyacaktır.
 • Konaklama yapacağımız bazı otellerin (hizmetlerin açık ve kullanıma uygun olması halinde) ekstra ücrete tabi olarak sunduğu havuz hamam sauna imkanlarından faydalanmak isteyen misafirlerimizin mayo bulundurmasını tavsiye ederiz.
 • Tur Rehberi; hava ve yol koşulları ile vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir.
 • Programımız her yaş grubundan misafirimiz için uygundur.
 • Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda minibüs, 17 - 25 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acente koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir.
 • Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
20990 TL
Tek Kişilik Oda
24990 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
20390 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
14990 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
5990 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
20990 TL
Tek Kişilik Oda
24990 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
20390 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
14990 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
5990 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
20990 TL
Tek Kişilik Oda
24990 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
20390 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
14990 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
5990 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
20990 TL
Tek Kişilik Oda
24990 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
20390 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
14990 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
5990 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
20990 TL
Tek Kişilik Oda
24990 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
20390 TL
6-12 Yaş Çocuk Ücreti
14990 TL
2-6 Yaş Çocuk Ücreti
5990 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
- 0 - 2 yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir. Yurt dışı turlarda 0-2 yaş çocuk ücrete tabidir.

- 0-2 yaş ücreti 0 ile 1,99 yaş,
- 2-6 yaş ücreti 2 ile 5,99 yaş,
- 6-12 yaş ücreti 6 ile 11,99 yaş aralıklarını kapsamaktadır.

- Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

- Belirtilen fiyatlar kredi kartı tek çekimlerde geçerli olup, yurt içi konaklamalı turlarda nakit peşin ödemelerde %3 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Nakit peşin ödeme indirimi %3 sadece yurt içi konaklamalı turlarda geçerlidir. Günübirlik turlarda kart komisyon oranı ile taksit imkanı mevcuttur. Nakit peşin ödeme indirimi "erken rezervasyon indirimi" olan turlarda geçerli değildir.

- Önemli -

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

Ayder Turizm olarak sahip olduğumuz imtiyazların misafirlerimize yansıtıldığı erken rezervasyon indirim dönemi katılım şartlarına istinaden; erken rezervasyon indirimi uygulanan turlarda, kayıt esnasında toplam tur ücretinin %50'si ödenmelidir. Kalan bakiye en geç tur kalkış tarihinden 30 gün öncesine kadar kapatılmalıdır. Kalan bakiyenin tur kalkış tarihinden 30 gün öncesine kadar kapatılmaması halinde uygulanan erken rezervasyon indirimi iptal edilir. Kalan ödeme tutarı ve son ödeme tarihinin takibini misafir kendisi yapmalıdır. Ayder Turizm'in bir hatırlatma mesajı gönderme veya ödeme için arama yapma yükümlülüğü bulunmamaktadır. Hatırlatma yapmak acente inisiyatifindedir. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması ve sahip olunan erken rezervasyon indirim tutarında hak kaybı olmaması adına son ödeme tarihini takip etmenizi önemle rica ederiz.

Uçaklı tur programlarında Türkiye'den veya Kıbrıs'tan farklı şehirlerden katılımın söz konusu olması halinde grubun havalimanı buluşma saati son uçuş saatine göre ve dönüş için havalimanıa bırakılma saati ise ilk uçuş saatine göre planlanır. Grup içerisinde farklı saatlerde meydana gelen uçuş saati farklılıklarından kaynaklı programda değişiklik yapma hakkı acente bilgisinde rehbere ve acenteye aittir. Katılımcı uçaklı tur programı satın aldığında buluşma ve turun sonlanma saatlerinde meydana gelebilecek her türlü değişikliği baştan kabul etmiş sayılır.
  Yorum yapmak için tıklayınız
 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER. İYİ Kİ AYDER TURİZM VAR

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  AYDER TURİZM İLE GEZMEYE DEVAM.AYDEER TURİZMİN DEĞERLİ FERTLERİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

 • GÜNAY BERKİNÇ

  Memnun kaldıki inşallah başka organizasyonlarda görüşmek dileğiyle

 • SERAP KURT

  Güzel bir kültür ve medeniyet deneyimi.Rehberimizin katkılarıyla daha anlamlı eğlenceli ve doyurucu bir gezi oldu. Teşekkür ederiz....

 • Yurdagül Taşdemir

  Kaatılımcılar da çok uyumluydu.Ayder Turizm'in başka turlarını da takip edeceğim.

 • PEMBE USLU

  En başta çok yorucu değil rahat ve gezi anlamında yeterli.Rehberimiz bilgisi ve tecrübesiyle bizi her anlamda doyurucu bir gezi oldu.

 • AHMET BURAK USTA

  Genel olarak çok memnun kaldım

 • TAHA KURT

  Çok güzeldi. Rehberimiz çok bilgili ve ilgiliydi.

 • SEVİL UZ

  Beklentimizin üzerinde dolu dolu gündü

 • DİLEK GÖZGÜ

  Memnun kaldım tavsiye edicem.

 • FATMA HAHOLU

  Genel manada oldukça başarılı bir tur. Rota olarak bizi yormadı. Özellikle beyaz su , ongözlü köprü ne Nemrut muhteşemdi.

 • TANER DURUER

  Gezi dolu dolu geçti rehberimiz gayet güzel anlattı ve zamanı ve günleri çok iyi kullandı çok verimli bir tur oldu. emeği geçenlere teşekkürler

60 yorumun 12 tanesini görüntülediniz
DAHA FAZLA GÖSTER

Uçaklı GAP Turu

Her şehrinde bambaşka duygular ve manzaralarla karşılaşacağınız büyüleyici GAP Turu Ayder Turizmin son kalite hizmet anlayışıyla sizlerle. Ankara ve İstanbul çıkışlı GAP Turu, farklı bölgelerden misafirlerini ağırlayabilmek için özenle hazırlandı. Bu tur ile birçok lokasyonu ziyaret edecek, yepyeni bilgiler edinerek çok özel deneyimler yaşayabileceksiniz. Güneydoğu Anadolu Bölgesi her bir köşesinde adeta tarih kitaplarını aratmayan bir zenginlik barındırırken, GAP Turu ile sizi mistik bir atmosferin derinlerine çekecek.

Toplam 5 gün 4 gece sürecek bu yolculukta sizleri en iyi otellerde ağırlayacak, en güzel lezzetleri tatma imkanı sunacak ve birbirinden özel tarihi ve doğal güzellikleri görmenizi sağlayacağız. Ayder Turizm ile ülkemizin en değerli bölgelerinden birini gezip, GAP Turu ile benzersiz deneyimler yaşamaya var mısınız? Sınırlı sayıda bulunan kontenjanlarımız dolmadan rezervasyon kısmından yerinizi ayırtabilirsiniz.

İlk Uygarlıkların Merkezine Yolculuk: Güneydoğu Anadolu Turu

Güneydoğu Anadolu Bölgesi birçok medeniyetin izlerini taşıyan tarihi kalıntılarıyla dikkatleri çeken bir bölgedir. Göbeklitepe tarihi, Dünyanın en eski tapınak yapısı olarak biliniyor ve geçmişin derinlikleriyle ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sunuyor. Dünyanın dört bir yanından akın akın ziyaretçi ağırlayan bu önemli destinasyonu ziyaret ederek birçok yeni bilgi edinme fırsatı yakalayacaksınız. Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin gibi önemli şehirlerde ise buraların kültürünü ve geçmişini yansıtan taş evler, eşsiz camiler ve yaşanmışlıklarla dolu kaleler sizi çağlar arasında yolculuğa çıkaracak. GAP Turu belirlediğimiz 30’u geçkin destinasyonla sizlere çok değerli deneyimler yaşatacak.

Her gününü özenle planladığımız GAP Turu sırasında bölgenin doğal güzellikleriyle de iç içe vakit geçireceksiniz. Fırat ve Dicle arasında yer alan sıra dağların, oksijen kaynağı yemyeşil ovaların ve su kaynağı barajların oluşturduğu etkileyici manzaralarla mest olacaksınız. Tarih ve doğanın birleşiminin sunduğu manzaralar ise bambaşka bir atmosfer ile size eşlik edecek. Nemrut Dağı manzarası ve üzerinde bulunan medeniyetin izleri ile çarpıcı bir görsel sunacak. Mezopotamya’nın merkezi olan bu bölge tarihin kalıntılarıyla birleşen doğası ile bulunması zor güzellikleriyle hafızalarınıza kazınacak.

GAP Turu esnasında birçok doğal ve tarihi güzelliğin yanında buranın zengin kültürüyle de tanışma fırsatına sahip olacaksınız. Yerel halkın sıcakkanlılığı, yöreye özgü el sanatları, özel motifli halı dokuma ve geleneksel lezzetleri ile bu bölgenin ayırt edici unsurlarını keşfedeceksiniz. Kum üstünde pişirilen özel kahveleri, el işçiliği ile yapışan gümüş takıları gibi Güneydoğu Anadolu’yu simgeleyen güzelliklerini gözlemleyebileceksiniz.

Ayder Turizm ile Unutulmaz GAP Turu

Uçaklı GAP Turu tarih kokan taş sokakları dolaşma, doğanın sükuneti içinde huzur bulma ve lezzetlerin dans ettiği sofralarda yer alma fırsatı sunuyor. Ayder Turizmin hazırladığı bu unutulmaz yolculuk sadece haritada değil kalplerinizde de iz bırakacak. GAP turu sizi geçmişin hikayelerine götürürken aynı zamanda geleceğe uzanan bir yolculuğa da çıkaracak. Uçaklı GAP Turu kolay ulaşımı ve iki farklı ilden gelme imkanı ile oldukça cezbedici bir tur seçimi. Ancak otobüsle yolculuk yaparak bu tura katılmak isteyenler olursa diye sizler için ayrı olarak Ankara çıkışlı GAP Turu da hazırladık. İstediğiniz GAP turunu planlarınıza uygun tarih aralıklarıyla seçerek bu büyüleyici yolculuğun bir parçası olabilirsiniz.