Her Şey Dahil Karadeniz Turu program açısından, Türkiye'de bulunan diğer Karadeniz turlarına nazaran en dolu Karadeniz turudur. Tur kapsamında yer alan oteller bölgenin en iyi ve popüler otelleridir

6 gece 7 gün süren turumuzda 8 il, 2 ülke ve 62 lokasyon görme şansını yakalayacaksınız.

Ayder Turizm’in güvenilir hizmet ve kalite anlayışına uygun olarak, hiç bir fedakârlıktan ve masraftan kaçınmadan Türkiye’nin en dolu Karadeniz programına sahip kültür turudur. Tek bir bedel ile seyahat etmenin keyfini sunan, seyahat ücreti dışında hiçbir ekstra gider kalemini açıkta bırakmayan, gezgin misafir profilinin en sevdiği ve güvendiği marka ürünümüzdür. 

Batı Karadeniz'den Doğu Karadeniz'e uzanan ve Kastamonu'dan Batum'a kadar bütün Karadeniz kıyı şeridi illerini Ankara çıkışlı "Her Şey Dahil Karadeniz Turu" ile muhteşem bir rotada deneyimleyeceksiniz. 

Hayde Karadeniz’e!

Lokasyonlar

Program Detayı

Turumuz sabah saat 07.00’da Ümitköy Galleria Avm karşısı, saat 07.30’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden hareket edecektir.  Şehir dışından gelen misafirlerimizin Esenboğa Havalimanından alınması ile keyifli yolculuğumuz başlıyor. Ilgaz dağlarını aşıp, öğle saatlerinde Kastamonu’ya varıyoruz. Buranın sade bir Batı Karadeniz vilayeti olmadığını; zengin bir tarihi geçmişi olduğunu ve milli mücadele dönemindeki önemini rehberimizin anlatımlarıyla bir kez daha anımsıyoruz. Ulusal kahramanlarımızdan Şerife Bacı Heykeli'ni fotoğraflayıp anıt önünde mutlaka bir grup resmi çektirerek açılışımızı yapıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra rotamızı ülkemizin en kuzeyinde bulunan güzel şehir Sinop’a çeviriyoruz. Sabahattin Ali’den Ruhi Su’ya çok sayıda ünlünün mahpusluk yaşadığı “deli dalgaların duvarlarını yaladığı” ünlü Sinop Cezaevi'ni geziyoruz. Daha önce birçok dizide filimde gördüğümüz şarkılara ev sahipliği yaptığını bildiğimiz ve etkilendiğimiz mekânın içinde olmak heyecan verici olacak. Ülkemizde sadece Sinop’ta bulunan Hamsilos Fiyordu'nu gezerken manzaranın tadını çıkaracağız. Yolumuz üzerinde Akliman bölgesini panoramik olarak göreceğiz. İlk günün yorgunluğunu atmak için otelimize geçiyoruz. Konaklamamız ve akşam yemeğimiz otelde.

* Sinop Cezaevi tadilatta olmasından dolayı panoramik olarak gezilecektir. Cezaevinin tadilatının bitip ziyarete açılması halinde program akışında devam edecektir.

 

1.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltı sonrasında Yunan Mitolojisinde önemli bir yere sahip olan Argonotlar'ın maceralarının yaşandığı Yason Burnu ve Kilisesi'ne hareket ediyoruz. Burada rehberimizin anlatımını dinleyip, bol bol fotoğraf çektikten ve bulunduğumuz anın tadını çıkardıktan sonra Bolaman Virajları’nı takip ederek Ordu’ya varıyoruz. Kenti kuşbakışı görebileceğimiz Boztepe’ye teleferikle çıkıyoruz. Gördüğümüz bu muhteşem manzara karşısında elbette bir çay içimlik vaktimiz olacak. Rotamızı Ordu ile birlikte fındığın iki başkentinden biri sayılan ve kiraz meyvesinin anayurdu olan Giresun’a çeviriyoruz. Öğle yemeğimizi Giresun’da alıyoruz. Tarihi şahsiyet Topal Osman’ın Giresun Kalesi'ndeki anıt mezarı gezilecek yerler arasında. Karadeniz’in tek adası olan Giresun Adası'nı ve şehri kuş bakışı seyredebileceğimiz bir noktada çaylarımızı yudumlarken manzaranın tadını çıkaracağız. Kalenin en yüksek noktasında bulunan Topal Osman’ın mezarını ziyaret ederken, karşılaştığımız manzara yine çok etkileyici olacak, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağız. Buradan ayrılırken Zeytinlik Mahallesi sokaklarında keyifli bir yürüyüş yaparak otobüsümüze ulaşıyoruz. Rotamızda Kuzalan Şelalesi ve Mavi Göl var. Yolumuz üzerinde şelalenin dere ile kavuştuğu noktada kısa bir fotoğraf molası verdikten sonra dere boyu aracımızla ilerleyerek Mavi Göl’ü görüyoruz. Halk arasında Sodalı Göl olarak da anılan Mavi Göl, büyüklü küçüklü 3 adet gölden oluşmaktadır. Herkesi büyüleyen suyun turkuaz rengi sizi de büyüleyecek. Rehberimizin Ayder Turizm diye seslenmesi ile birlikte buradan ayrılıyoruz. Güzergâhımız üzerinde İnişdibi Köyü’nde çıkan maden suyundan tadıp,  Pınarlar Köyü’ndeki travertenleri panoramik olarak göreceğiz. Ardından Giresun’da bulunan otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelde.

2.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Kaçkar Dağları’nın en güzel yaylalarından biri olan yeryüzünün cenneti olarak tabir edilen Ayder Yaylası'na yolculuğumuz başlıyor. Güzergâhımız üzerinde takası ve bıçaklarıyla ünlü ilçemiz Sürmene’de bıçak alışverişi imkânı buluyoruz. Fırtına Deresi üzerinde Timisvat Köprüsü’nü görüp öğle yemeği için mola veriyoruz. Yeşilin ve doğanın insana huzur veren manzaraları eşliğinde Ayder Yaylası’na varıyoruz. Burada Gelintülü Şelalesi’ni göreceğiz. Uzaktan bakıldığında bir duvak gibi görünen şelale adını bu görüntüsünden alıyor. Ardından yöre halkının memleketini yakından tanımak adına yörenin en büyük ve en eski köprüsü olan; Şenyuva (Çinçiva) Köprüsü'nü görüp sonrasında tarihi Trabzon-Tebriz ticaret yolunun karakollarından olan Zilkale’yi ziyaret edeceğiz. Zilkale her açıdan inanılmaz ve muhteşem bir konumda olduğundan görenleri kendine hayran bırakıyor. Zilkale’nin üstüne çıktığınızda göreceğiniz manzarayı fotoğrafladıktan sonra bir süre etrafı izleyerek o anları hafızanıza kaydetmeyi de unutmayın. Ardından bölgenin debisi en yüksek şelalesi olan Palovit Şelalesi tüm ihtişamı ve gürül gürül akan suyu ile şelale severleri bekliyor. Her noktadan muhteşem görünen şelaleyi içimizden biraz daha cesur ve ıslanmayı sevenler aşağıdan görmeyi de kesin isteyeceklerdir. Palovit Şelalesi'nin görülmesinin ardından Fırtına Vadisi’ne tekrar dönüyoruz. Hava şartları ve zaman müsaitliğine göre Fırtına Deresi’nde rafting yapma imkanımız olacak. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

3.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra Karadeniz'deki köy yaşamının görüleceği Çağlayan Köyü.   Kivi, çay ve fındık bahçeleri arasından geçip, Laz konaklarının en güzel örneklerini görme ve fotoğraflama imkânı bulacağız. Kısa bir yolculuğun ardından Sarp Sınır Kapısı'ndan komşu Gürcistan’ın Batum kentine geçiyoruz. (Batum’a geçmek istemeyen misafirlerimiz otelimizde serbest zaman geçirebilirler.) Tarihi Gonyo Kalesi'ni panoramik olarak gördükten sonra Avrupa Meydanı'nı, Tiyatro Meydanı'nı ve Altın Post Anıtı'nı kent içinde yapacağımız yürüyüş sırasında görüyoruz. Öğlen yemeğimizi aldıktan sonra Batum’un sokaklarını keşfetmek için serbest zamanımız olacak. Konaklama için gümrük işlemleri ve sınır geçişinden sonra otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

4.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, İsviçre Alplerini aratmayan güzellikteki Uzungöl'e hareket ediyoruz. Güzergahımız üzerinde halk arasında adı ''Feretiko'' olarak bilinen Rize Bezi'nin imal edilip satıldığı fabrikayı ziyaret edecek ve alışveriş imkânı bulacağız. Uzungöl’e varışımızla birlikte rehberimiz eşliğinde doğanın muhteşemliğine tanıklık ediyoruz. Göl etrafında gezerken Uzungöl Cami’nin iki minaresinin uzaktan bakıldığında tek minare olarak göründüğü noktayı bakalım bulabilecek misiniz? Uzungöl’den ayrılıp öğle yemeğimizi alıyoruz. Güzergâhımız üzerinde çayın tarladan toplanıp soframıza gelene kadar geçirdiği serüveni dinleyebileceğimiz ve hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağımız çay fabrikasını ziyaret edeceğiz. İkram edilen taze organik çayımızın tadı bir başka... Ardımdan Maçka üzerinden Altındere Milli Parkı içerisinde bulunan muhteşem manzaraya sahip Sümela Manastırı’na gidiyoruz. Rehberimizden manastır hakkında etkileyici ve tarihi bilgileri dinlerken kendinizi içinizden “ Manastırı buraya nasıl yapmışlar?” diye düşünürken bulabilirsiniz. Sonrasında Sümela Manastırı’nın verdiği büyüleyici etkiyi, dünyaca meşhur Hamsiköy’de sütlaç ikramı ile taçlandırıyoruz. Hamsiköy’ün eşsiz manzarası, tatlı sonrası fotoğraf karelerinize girmek için sizi bekliyor olacak. Zigana üzerinden Gümüşhane’ye ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi’ne girmeye aday, 1550 m. yükseklikteki, sarkıt ve dikitlerine hayran kalacağınız Karaca Mağarası'nı geziyoruz. Mağarada resim çekmek yasak olduğundan bu inanılmaz görüntüyü hafızalarımıza kaydediyoruz. Yerden 240 m. yükseklikteki Torul Cam Teras’ı görüyor, Trabzon için yola koyuluyoruz. Atamızın vasiyetinin bir bölümünü yazdığı yer olarak bilinen Atatürk Köşkü'nü geziyoruz. Köşkün bahçesinde büyük havuzun önünde çekilen fotoğraflar bugünün anıları arasında yerini alıyor. Ardından Anadolu’nun üç Ayasofya’sından biri olan Trabzon Ayasofya’sını ziyaret edeceğiz. Rehberimizin detaylı ve keyifli Ayasofya anlatımını dinledikten sonra; bugün sadece Trabzon’da yapılabilen kuyumculuk dünyasının en tanınmış işleme metodu olan kazaziye sanatının inceliklerinin anlatılacağı ve alışveriş imkânı bulacağımız bir atölyeyi ziyaret edeceğiz. Öğle yemeği için meşhur Akçaabat köftesi yiyeceğimiz restoranımıza hareket ediyoruz. Ardından güzel manzaralar Samsun’a doğru yola çıkıyoruz.  Şarjlarımızı bitirip, telefon hafızamızı da doldurduktan sonra akşam yemeği ve konaklama  için otelimize geçiyoruz.  Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

6.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltı sonrası Samsun kentinin simgesi haline gelmiş Bandırma Vapuru gezip göreceğimiz yerler arasında. Türk Millî Mücadelesinin Anadolu üzerinden başlatılmasında çok önemli bir görevi yerine getiren vapur önünde çekilen fotoğraflar bu günün anıları arasında yerini alıyor. Ardından İlkadım Anıtı'nı göreceğiz. Sonrasında ünlü heykeltraş Krippel’in elinden çıkmış Atatürk Anıtı’nı ziyaret ediyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının konaklama yaptığı ve günümüzde müze olarak kullanılan Gazi Müzesi’ni gördükten sonra Vezirköprü’de bulunan Şahinkaya Kanyonu’na hareket ediyoruz. Altınkaya Barajı üzerinde bulunan Şahinkaya Kanyonu; Samsun'un Vezirköprü ilçesinde yer alan Altınkaya Barajı'nın en derin noktasını oluşturan ve Ulubey Kanyonu'nun ardından Türkiye'nin ikinci büyük kanyonu olup yaklaşık 1500 metre uzunluğundadır. Kanyonda yapılacak gezi sırasında hem keyifli vakit geçirecek hem de gördüğünüz manzaranın büyüsüne kapılacaksınız. Öğle yemeğimizi de alacağımız tekne turumuz yaklaşık 1 saat sürecek. Gezimizin son gününü böyle bir noktada bitirmek eşsiz bir deneyim olacak. Gezimiz sonrasında Çorum Sungurlu üzerinden Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz boyunca fotoğraf galerilerimize bakacak bu düşüncelerle yaşadığımız an ve anıların yüzümüzde bıraktığı ifade ile ayrılacağız…

* Pandemi şartlarından dolayı teknede öğle yemeği belediye tarafından yasaklandığı için  pandemi süresince öğle yemekleri restoranda alınacaktır. 

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

“Karadeniz Ayder’le Gezilir…”

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Ulaşım
 • 6 gece tam pansiyon konaklama
 • Araç içi kahvaltı
 • Sabah kahvaltıları (6)
 • Öğle yemekleri (7)
 • Akşam yemekleri (6)
 • Ordu Boztepe'ye teleferikle çıkış ücreti
 • Şahinkaya tekne turu
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Türkiye ve Batum'daki müze, ören yeri ve milli park giriş ücretleri
 • Mola yerlerinde sıcak içecekler, (çay, nescafe)
 • Öğle yemeklerinde alınacak 1 adet alkolsüz içecek
 • Akşam yemeklerinde 1 adet alkolsüz içecek
 • Otel lobilerinde sıcak içecekler saat 24:00'e kadar (çay, nescafe)
 • Özel hediyeler ve promosyonlar
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Fırtına Deresi'nde rafting ve zipline ücretleri
 • Otellerde minibar kullanımları
 • Özel harcamalar
 • Ankara çıkışlı Her Şey Dahil Karadeniz Turu için tabanı kaymayan ve su geçirmeyen spor ayakkabı, güneş gözlüğü, şapka, hırka ya da kazak, mevsimlik ince bir mont, fotoğraf makinesi, havlu ve terlik, güneş kremi, rahat kıyafetler yanında bulundurmanız tavsiye edilir. 
 • Konaklama yapacağımız bazı otellerin (hizmetlerin açık ve kullanıma uygun olması halinde) ekstra ücrete tabi olarak sunduğu havuz, hamam, sauna imkanlarından faydalanmak isteyen misafirlerimizin mayo bulundurmasını tavsiye ederiz. 

Gürcistan Batum geçiş şartları ve tur hakkında önemli notlar şu şekildedir;


 • Geçiş şartları değişkenlik gösterebilmektedir. Gürcistan Hükümeti'nin giriş prosedürlerini acentemiz yakından takip etmektedir. Ülkeye giriş şartlarında oluşabilecek her türlü değişiklik misafirlerimize bildirilecektir.

 • Batum'a geçişlerde yeni T.C. Kimlik Kartı (Çipli) zorunluluğu bulunmaktadır. Bebek dahil tüm katılımcıların kimliklerinde resim bulunma zorunluluğu vardır.

 • Sarp sınır kapısı geçiş kural ve prosedürleri değişkenlik gösterebilir. Acente görevlilerimiz gerekli durumlarda bilgilendirme yapacaklardır.

 • 18 yaşından küçük katılımcıların Gürcistan’a geçişlerinde anne veya babasından birinin bile yanında olmaması durumunda noter onaylı muvafakatname belgesi gerekmektedir.

 • Sürekli olarak kullanılan ilaçlarınız var ise Gürcistan geçişi sırasında yanınıza raporunuzu almayı unutmayın.

 • Batum sınırında yapılacak olan alışverişlerin limit uygulamaları Gürcistan ve Türkiye gümrük kanunlarına göre belirlenmektedir. Acentemizin limit uygulamaları ile ilgili bir yaptırımı bulunmamaktır.

 • Batum alışverişlerinde kredi kartı ve TL geçerli olmaktadır. Gürcistan para birimi Lari’dir.

 • Tur Rehberi; hava ve yol koşulları ile vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir.

 • Programımız her yaş grubundan misafirimiz için uygundur.

 • Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda  minibüs, 17 - 25 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik  midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5890 TL
Tek Kişilik Oda
6890 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5790 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4890 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1290 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
* 0 - 2 Yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir.

* Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

Belirtilen fiyatlar kredi kartı tek çekimlerde geçerli olup, konaklamalı turlarda nakit peşin ödemelerde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Nakit peşin ödeme indirimi %5 sadece konaklamalı turlarda geçerlidir. Günübirlik turlarda kart komisyon oranı ile taksit imkanı mevcuttur. Nakit peşin ödeme indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

*** ÖNEMLİ ***

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

*Seyahat için gerekli görülen aşısız veya aşı sürecini tamamlamayan ya da son 180 gün içinde hastalığı geçirmemiş kişilerden istenilen negatif PCR test sonucu ibrazı istenilmesi uygulamasına 3 Mart 2022 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu genelge doğrultusunda son verilmiştir. T.C. İçişleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden tur programlarımıza katılımlarda, ulaşımı havayolu veya karayolu ile sağlanması farketmeksizin, 3 Mart 2022 tarihinden itibaren PCR testi negatif sonuç ibrazı zorunluluğu kaldırılmıştır.
  Yorum yapmak için tıklayınız
 • SUBUTAY ÖZTÜRK

  Ayni turu bir daha yaşamak isterim. Çok çok iyi idi.

 • DİLEK ÖZTÜRK

  Tur tek kelimeyle mükemmel. Böyle bir turu hayal bile edemezdim. Elimizi cebimize atmadan doya doya yaşadık. Teşekkürler AYDER

 • DİLEK ERDİNÇ TORAMAN

  Ayder Turizm diyorum başka bir şey demiyorum. Kalite ve profesyonellık farkı burdada belli etti.

 • İBRAHİM BAYKURT

  Bundan böyle yapacağım gezilerde ilk tercihim. Hiç tereddütsüz.

 • NAZLI CAN

  Tur rehberinin ve çalışan personellerin emeği, ilgisi ve alakasıyla herşey süperdi.

 • SELMA BAYKURT

  İlk defa ayderle tura katıldım çok memnun kaldım. Birdaha başka turla düşünmüyorum.

 • NİHAT ALICI

  Çok güzel herşey harikaydı

 • NEVİM ÇİM

  İlk defa tur'a katılmış biri olarak çok memnun kaldım. Verdiğiniz tüm hizmetler için teşekkür ederim.

 • NEHİR KAMALIOĞLU

  Çok memnun kaldım. Ayder'in organizasyonu oldukça başarılıydı.

 • SELAHATTIN NALBANT

  Bundan sonraki tüm Ayder Turizm turlarının olduğu yerlere ben ve sevdiklerim güvenle katılırım. Teşekkür ederim.

 • ULUS DERYA POLAT

  Uyumlu ve çok güzel bir yolculuktu. İlk turum olmasına rağmen aşırı keyif aldım

 • ESNA ÇELTİKOĞLU

  İlk baştaki acabalarım iyikilere dönüştü. Emeği geçen herkese çok teşekkürler mükemmel bir deneyimdi. O zaman ne diyelim #KaradenizAyderleGezilir!

439 yorumun 12 tanesini görüntülediniz
DAHA FAZLA GÖSTER