Fethiye - Kaş- Kalkan - Dalyan - Göcek Turu’nda Akdeniz'in görkemli güzelliklerini sizler için bir araya topladık!

Denizin renginin gökyüzünün mavisiyle kucaklaştığı tekne turları ile koylarındaki mavinin özgünlüğüne vurulacağınız anlar sizleri bekliyor! Bir tatilden beklentiniz hem deniz, kum ve güneşin tadına varıp hem de gezmek ise bu program tam size göre! Antik tiyatroları ve en ünlü plajları aynı gün göreceğiniz, güneşin ve denizin tadını doya doya çıkaracağınız bu program 6 gece 7 gün olarak planlanmıştır.

Bu masalsı yolculukta akvaryum koylarında doyasıya yüzecek, buz gibi suyuyla Saklıkent Kanyon'unda yürüyüş yapacak, Dalyan'da çamur banyosuyla şifa bulacaksınız. Deniz olmasına şaşıracağınız adeta duru bir göl olan Ölüdeniz'e ise hayran kalacaksınız… Üstelik doğa harikası koyların tam anlamıyla tadına varacağınız tekne turuları da sizleri bekliyor!

 Maviyi, yeşili, kültürü, geziyi sizler için bir araya getirdik!

Lokasyonlar

Program Detayı

Turumuz akşam saat 22:00’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden, saat 22:30’da Ümitköy Galleria Avm karşısından Kaş’a hareket edecektir.

Lokasyonlar

Program Detayı

Alacağımız kahvaltıyla enerjimizi toplayıp Antalya’nın en eşsiz kıyılarına sahip bu yörede güne Antik Tiyatro, Likya Lahiti ve Kaş Limanı’nı gezerek başlıyoruz. Ardından öğle yemeği için serbest zaman verip Kalkan’a hareket ediyoruz. Kalkan’da rehberimiz eşliğinde şehir merkezini gezerken birbirinden güzel, göz alıcı renkte çiçekleri, turkuaz panjurlu evleri, adeta masalları anımsatan sokakları fotoğraflamayı ve bu güzel ortamda çay-kahve içmeyi atlamıyoruz. Sonrasında Kaputaş Plajı’na hareket ediyoruz. (Denize girecek misafirlerimize küçük bir çanta hazırlamasını öneririz.) Deniz rengini beyaz renkli taşlardan, serinliğini de dağlardan akan kaynak suyun yer altından denizle birleşmesinden alan bu muhteşem plajda yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Bu keyifli günün yorgunluğunu atmak için otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün sürecek olan öğle yemekli tekne turumuzla günümüze başlıyoruz. Tekne turu esnasında saklı cennet Kelebekler Vadisi’ni, size mavinin en güzel tonunu gösterecek Akvaryum Koyu’nu, yeşil tepeler arasındaki Soğuksu Koyu’nu, hayatınızda göreceğiniz en mistik ve berrak suya sahip Mavi Mağara ve Deve Plajı’nı görüp, denize girmek için molalar veriyoruz. Doğanın binbir güzel şekline şahit olarak yaptığımız bu keyifli tekne turu sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Kayaköy’e hareket ediyoruz. Fethiye’nin büyüleyici hayalet Rum Köyü’nü geziyoruz. Bir tepenin yamacını tamamen kaplayan yıkılmış tarihi evler; şiirsel güzelliğiyle sizleri şaşırtacak ve sokaklarında yürüdükçe tarihi hakkında her detayı daha çok merak edeceksiniz. Tarihin bambaşka bir sayfasından bugüne geçmek için yolumuzu Fethiye’ye çeviriyoruz. Fethiye şehir merkezini gezip öğle yemeği için mola verdikten sonra Ölüdeniz’e gidiyoruz. En iyi deniz ödülünü alan ve incecik kum plajında denize girmek için serbest zaman veriyoruz. Denizin ve güneşin tadını çıkardıktan sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  

4.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası birbirinden farklı aktivitelerin yapılabildiği Saklıkent Milli Parkı’na hareket ediyoruz. Saklıkent Milli Parkı ve Kanyonu’nda rehberimiz eşliğinde yürüyüş yapıp ( burada deniz ayakkabısı giymenizi öneririz ) suyun ve kanyonun keyfini çıkarıyoruz. Yürürken arada gökyüzüne bakmayı ihmal etmeyin. Kanyonda yürürken kaya kıvrımlarında en güzel fotoğrafı çekmek için mutlaka telefonunuzda yer olsun. Ardından sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın en güzel plajlarından biri olarak bilinen Patara Plajı’na hareket ediyoruz. Yol güzergahında bulunan, Perslerin ve Büyük İskender’in ayak izlerinin olduğu Xanthos Antik Kenti’ni geziyoruz. Rehberimizin anlatımlarından sonra Patara Plajı’nda denize girmek için serbest zaman veriyoruz. 18 km uzunluğundaki saklı kalmış bu plajda kendinizi Maldivler’de hissedeceksiniz. Tarih ve eğlence dolu günümüzün ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Dalyan’a hareket ediyoruz. Sazlıklarla süslü kanallardan oluşan bir doğa harikası Dalyan’a varışımızın ardından tüm gün tekne ile ulaşım sağlayacağımız turumuza başlıyoruz. Enfes manzaralar eşliğinde arzu eden misafirlerimizin çamur banyosu da yapabileceği merkeze varıyoruz. Çamur banyosu için serbest zaman. Sonrasında İztuzu Plajı’na (Caretta Adası’na) gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz bir tarafı Dalyan Gölü olan tatlı suda, dileyen misafirlerimiz de diğer tarafı İztuzu Plajı olan tuzlu suda yüzebilirler. İztuzu Plajı’nda denize girerken kaplumbağaları rahatsız etmemeye özen göstermeliyiz. Denize girmek için serbest zaman verip ardından Göcek’e hareket ediyoruz. Kusursuz doğa ve huzurun merkezi olan Göcek şehir merkezini gezerken kendinizi orada yaşamayı hayal ederken bulacaksınız. Serbest zaman verdikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelden ayrılıyor ve Ankara’ya hareket ediyoruz. Deniz, kum, güneşin yanı sıra tarihi de anılarımıza sığdırdığımız, hafızamızda harika fotoğraf kareleriyle yola çıkıyor, gerekli molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz.

Bir başka Ayder Turizm gezisinde buluşmak ümidi ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Ulaşım
 • 5 gece yarım pansiyon konaklama
 • 2 Tekne Turu
 • İlk gün alınacak kahvaltı
 • Sabah kahvaltıları (5)
 • 2 Öğle yemeği (teknede)
 • Akşam yemekleri (5)
 • Milli park girişleri
 • Seyahat sigortası
 • Rehberlik hizmeti
 • Özel hediyeler ve promosyonlar
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri (3)
 • Yemeklerde alınacak menü haricinde içecekler
 • Son gün akşam yemeği
 • Müze giriş ücretleri
 • Dalyan çamur banyosu ücreti
 • İztuzu Plajı giriş ücreti
 • Patara plajı giriş ücreti
 • Özel harcamalar
Güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka, terlik, deniz ayakkabısı, elbise, şort, t-shirt, telefon için powerbank, rahat kıyafetler, ilk gün tekne turunda kullanacağınız mayo, deniz havlusu  gibi gerekli eşyaları ayrıca bir çanta yapmanızı öneririz.
* Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda  minibüs, 17 - 25 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik  midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5490 TL
Tek Kişilik Oda
6390 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5400 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4490 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1250 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5490 TL
Tek Kişilik Oda
6390 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5400 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4490 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1250 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5490 TL
Tek Kişilik Oda
6390 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5400 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4490 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1250 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
* 0 - 2 Yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir.

* Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

Belirtilen fiyatlar kredi kartı tek çekimlerde geçerli olup, konaklamalı turlarda nakit peşin ödemelerde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Nakit peşin ödeme indirimi %5 sadece konaklamalı turlarda geçerlidir. Günübirlik turlarda kart komisyon oranı ile taksit imkanı mevcuttur. Nakit peşin ödeme indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

*** ÖNEMLİ ***

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

*Seyahat için gerekli görülen aşısız veya aşı sürecini tamamlamayan ya da son 180 gün içinde hastalığı geçirmemiş kişilerden istenilen negatif PCR test sonucu ibrazı istenilmesi uygulamasına 3 Mart 2022 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu genelge doğrultusunda son verilmiştir. T.C. İçişleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden tur programlarımıza katılımlarda, ulaşımı havayolu veya karayolu ile sağlanması farketmeksizin, 3 Mart 2022 tarihinden itibaren PCR testi negatif sonuç ibrazı zorunluluğu kaldırılmıştır.
  Yorum yapmak için tıklayınız
 • ŞİVE ÖZBİR

  Bana göre çok güzel geçti.

 • FATMA ŞENİZ BADOĞLU

  İlk defa Ayderin denize girmeli bir turuna katıldım.Çok da memnun kaldım.Gönlüm her zaman istiyor ama maddi olarak fazla olacağından bütün turlarına gitmek isterdim ama bu mümkün olamıyor maaleef. Sonuç olarak ERTELEME AYDER'le GEZ :)

 • AYŞE DENİZ ÖZBİR

  Yine çok memnun kaldığımız bir tur. Dönüş yolunda bir başka Ayder gezisi planlamaya başladık bile. Hepinizi yürekten teşekkürler. Görüşmek üzere.

 • HANDAN KOCABALKAN

  Her zaman olduğu gibi güvenimizi bir daha hak eden Ayder Turizme teşekkürlerimizle.

4 yorumun 4 tanesini görüntülediniz