Marmaris'in enerjik atmosferinden, Datça'nın huzur veren kıyılarına ve Bodrum'un tarihi zenginliklerine uzanan bir keşif serüveni bu programda sizleri bekliyor. Tüm lokasyonlarında ayrı ayrı ve birbirinden özel deneyimlerle dolu 5 gece 6 gün programımız Ege'nin benzersiz güzelliklerini keşfetmek isteyenler için mükemmel bir seçenek.

Tarih, doğa ve eğlenceyi bir araya getirerek unutulmaz anılarla dolu bir tatil sunduğumuz bu program; Marmaris, Datça ve Bodrum'un büyüleyici dünyasını keşfederek , Ege'nin sıcak atmosferinde unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak isteyenlerin birinci tercihi olacak...

Ayder Turizm'in kaliteli  hizmet anlayışı ile hazırlanan ve her bir detayı incelikle planlanan bu rota, hem program içeriğiyle hem de fiyat performans dengesiyle  sadece bu yılın değil her yılın en çok talep edilenleri arasında!

Lokasyonlar

Program Detayı

Turumuz akşam saat 22:00’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden, saat 22:30’da Ümitköy Galleria Avm karşısından Bodrum'a hareket edecektir.

Lokasyonlar

Program Detayı

Turumuza güzergahımız üzerinde bulunan restoranımızda kahvaltımızı alarak başlıyoruz. Kahvaltımız sonrası Ege ve Akdeniz’in kesiştiği nokta olan eşsiz güzellikteki Bodrum’a varıyoruz. ilk olarak Bodrum Limanı’nı görüyoruz. Ardından dünyanın en eski batığının sergilendiği ve bu özelliğiyle de dünyadaki sayılı müzeler arasında sayılan Bodrum Kalesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesi’ni rehberimizin de anlatımıyla taçlandırarak geziyoruz. Sonraki durağımız Zeki Müren Evi. Hayatının son yıllarını Bodrum’daki evinde geçiren ve vefatından sonra müze haline getirilen Zeki Müren Evi’ni, fondaki unutulmaz Zeki Müren şarkıları eşliğinde gezerken bizleri geçmişte bir yerlere götüreceğinden eminiz. Bu gezimizin ardından öğle yemeği için kısa bir mola veriyoruz. Kartpostal gibi görünen renkli ve kendine özgü dar sokaklarında yürüyüş yapmak, bembeyaz evlerin önünde fotoğraf çekmek, denize girmek ve bu güzel anları hafızalarımıza kazımak için mola veriyoruz.

Bu keyifli mola sonrası belirlenen saatte otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası ilk durağımız Marmaris Limanı. Kalbim Ege’de kaldı diyeceğimiz turumuzda , Marmaris’in mavi ve yeşilin birbirini kucakladığı cennet koyları bizleri bekliyor olacak. Tam gün sürecek olan yemekli tekne turumuzda Cennet Adası, Kumlubük, Turunç, Yeşil Deniz Koyu ve Amos’a uğruyor denize girmek ve Marmaris’in bu egzotik plajları aratmayan koylarının keyifle tadını çıkarabilmemiz için serbest zaman veriyoruz. Turkuaz koyları ve el değmemiş doğası bizleri çok iyi hissettirirken, tüm yorgunluğumuzu burada atıyoruz.

Tekne turu sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris’teki otelimizde.

3.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası nefes kesen güzelliği ile hayran bırakan Datça’ya hareket ediyoruz. Ünlü şair Can Yücel’in evinin de bulunduğu Eski Datça’nın dar ve taş sokaklarından Yeni Datça’ya doğru yürürken masalsı bir kasabada olduğumuz izlenimine kapılacak keyifli anlar yaşayacağız.

Öğle yemeği için serbest zaman verdikten sonra Orhaniye’ye hareket ediyor efsanelere konu olmuş Kızkumu Plaj’ına gidiyoruz. Denizin üzerinde yürüyor gibi hissetmemizi sağlayan bu doğa harikası plajda denizin ortasından geçen yaklaşık 600 metrelik yol görenleri şaşkına çeviriyor. Bu muhteşem denizin tadını çıkarabilmek ve bol bol fotoğraf çekebilmemiz için serbest zaman veriyoruz. Ardından rotamızı Marmaris’in en güzel ve sakin köylerinden biri olan Selimiye’ye çeviriyoruz. İnsana huzur veren bir havaya sahip Selimiye’nin bu dingin atmosferini çay ve kahvelerimizi yudumlarken burada olmanın mutluğunu yaşayacağız.

Bu kısa molamızın ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris’teki otelimizde.

4.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Türkiye’nin cittaslow (sakin şehirler) listesinde yer alan ve bakir koyları, akvaryumu aratmayan berrak çayları, her daim esen rüzgarıyla cennetten bir köşe diyeceğimiz Akyaka’ya doğru hareket ediyoruz. Suyunun soğukluğu ile ün salmış Azmak Çayı’nda, sazlıklar arasından geçerken kaz ve ördeklerin de bize eşlik edeceği yeşilin ve mavinin uyumuna kapılacağımız kısa bir tekne turuna çıkıyoruz. Bu keyifli tekne turumuz sonrası Gökova’nın bakir ve muhteşem sualtı faunasına sahip koylarına uğrayacağımız tam gün sürecek olan yemekli tekne turunu yapıyoruz. Kandilli, İncekum, Sedir Adası, Zeytinli Koyu, Lacivert Koy ve Sualtı Mağarası’nı gezdiğimiz tekne turumuzu yaptıktan sonra  otelimize hareket ediyoruz.

Akşam yemeği ve konaklama Marmaris’teki otelimizde.

5.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Türkiye’de Akdeniz ve Ege Bölgesi’nin kesiştiği noktada, her iki bölgenin de özelliğini taşıyan, tabiatını hiç bozmamış yeşil ile mavinin harmanlandığı, “ben burada yaşamak istiyorum” diyeceğimiz el değmemiş güzellikteki Söğüt Köyü’ne gidiyoruz. Ayder Turizm’in ayrıcalıklı rotalarından olan köyün sokaklarını ve evlerini gezmek, bol bol fotoğraf çekmek için can atacağımız anlar bizleri bekliyor olacak. “Yüzdüğüm en güzel yer” diyeceğiniz cam gibi tertemiz denizine girmek ve öğle yemeğimizi alırken doğanın tadını çıkarmak için serbest zamanımız olacak. Belirlenen saatte buluşarak Marmaris’e dönüş.

Merkezindeki en önemli yapıtlarından biri olan Marmaris Kalesi ve Türkiye’nin en büyük yat limanlarından biri sayılan Marmaris Yat Limanını görüyoruz. Kısa bir gezinti ve serbest zaman (Dileyen misafirlerimiz Marmaris merkezde denize girebilir). Belirlenen saatte buluşarak otele hareket.

Akşam yemeği ve konaklama Marmaris’teki otelimizde.

6.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelden ayrılıp Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Hafızalarımıza ve kalbimize kazınan birçok keyifli anıyla birlikte turumuzun sonuna geliyor ve gerekli ikram ve molalarımız sonrası Ankara’ya varıyoruz.

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Ulaşım
 • 5 gece yarım pansiyon konaklama
 • İlk gün alınacak kahvaltı
 • Sabah kahvaltıları (5)
 • Azmak Çayı tekne turu
 • 2 Tekne turu ( yemekli )
 • Akşam yemekleri (5)
 • Milli park girişleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Özel hediyeler ve promosyonlar
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınacak menü haricinde içecekler
 • Son gün akşam yemeği
 • Müze giriş ücretleri
 • Özel harcamalar

Güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka, terlik, deniz ayakkabısı, elbise, şort, t-shirt, telefon için powerbank, rahat kıyafetler, tekne turunda kullanacağınız mayo, deniz havlusu gibi gerekli eşyaları ayrıca bir çanta yapmanızı öneririz.

 • Tur Rehberi; hava ve yol koşulları ile vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir.
 • Programımız her yaş grubundan misafirimiz için uygundur.
 • Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda minibüs, 17 - 25 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acente koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir.
 • Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.
  Yorum yapmak için tıklayınız
 • NİLÜFER ÖZTÜRK

  BİZ ÇOK EĞLENDİK.YEĞENİMİN MORAL MOTİVASYONU İÇİN KATILMIŞTIK.YEĞENİM MUTLU,BİZ MUTLU.

1 yorumun 1 tanesini görüntülediniz