Dünyanın incisi Marmaris, eşsiz güzelliğiyle Datça ve muhteşem havasıyla Bodrum…
 
6 gece 7 günlük bu programda eğlence dolu tekne turları, eşsiz koylar, dolu dolu bir gezi rotası ve unutulmaz anılar sizleri bekliyor!
 
Ayder Turizm kalite anlayışı ile hazırlanan ve her bir detayı incelikle planlanan bu rota hem program içeriğiyle hem de fiyat performans dengesiyle bu yıl en çok talep edilenler arasında! 

Lokasyonlar

Program Detayı

Turumuz akşam saat 22:00’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden, saat 22:30’da Ümitköy Galleria Avm karşısından Marmaris'e hareket edecektir.

Lokasyonlar

Program Detayı

Turumuza güzergahımız üzerinde bulunan restoranımızda kahvaltımızı alarak başlıyoruz. Kahvaltımız sonrası Ege ve Akdeniz’in kesiştiği nokta olan eşsiz güzellikteki Marmaris’e varıyoruz. İlk durağımız Marmaris Limanı. Kalbim Ege’de kaldı diyeceğimiz turumuzun ilk gününde, Marmaris’in mavi ve yeşilin birbirini kucakladığı cennet koyları bizleri bekliyor olacak. (İlk gün tekne turunda denize girecek misafirlerimize küçük bir çanta hazırlamasını öneririz.) Tam gün sürecek olan yemekli tekne turumuzda Cennet Adası, Kumlubük, Turunç, Yeşil Deniz Koyu ve Amos’a uğruyor denize girmek ve Marmaris’in bu egzotik plajları aratmayan koylarının keyifle tadını çıkarabilmemiz için serbest zaman veriyoruz. Turkuaz koyları ve el değmemiş doğası bizleri çok iyi hissettirirken, ilk günün tüm yorgunluğunu burada atıyoruz. Tekne turu sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris’teki otelimizde.

2.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası nefes kesen güzelliği ile hayran bırakan Datça’ya hareket ediyoruz. Ünlü şair Can Yücel’in evinin de bulunduğu Eski Datça’nın dar ve taş sokaklarından Yeni Datça’ya doğru yürürken masalsı bir kasabada olduğumuz izlenimine kapılacak keyifli anlar yaşayacağız. Öğle yemeği için serbest zaman verdikten sonra Orhaniye’ye hareket ediyor efsanelere konu olmuş Kızkumu Plaj’ına gidiyoruz. Denizin üzerinde yürüyor gibi hissetmemizi sağlayan bu doğa harikası plajda denizin ortasından geçen yaklaşık 600 metrelik yol görenleri şaşkına çeviriyor. Bu muhteşem denizin tadını çıkarabilmek ve bol bol fotoğraf çekebilmemiz için serbest zaman veriyoruz. Ardından rotamızı Marmaris’in en güzel ve sakin köylerinden biri olan Selimiye’ye çeviriyoruz. İnsana huzur veren bir havaya sahip Selimiye’nin bu dingin atmosferini çay ve kahvelerimizi yudumlarken burada olmanın mutluğunu yaşayacağız. Bu kısa molamızın ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris’teki otelimizde.

3.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Türkiye’nin cittaslow (sakin şehirler) listesinde yer alan ve bakir koyları, akvaryumu aratmayan berrak çayları, her daim esen rüzgarıyla cennetten bir köşe diyeceğimiz Akyaka’ya doğru hareket ediyoruz. Suyunun soğukluğu ile ün salmış Azmak Çayı’ında, sazlıklar arasından geçerken kaz ve ördeklerin de bize eşlik edeceği yeşilin ve mavinin uyumuna kapılacağımız kısa bir tekne turuna çıkıyoruz. Bu keyifli tekne turumuz sonrası Gökova’nın bakir ve muhteşem sualtı faunasına sahip koylarına uğrayacağımız tam gün sürecek olan yemekli tekne turu yapıyoruz. Kandilli, İncekum, Sedir Adası, Zeytinli Koyu, Lacivert Koy ve Sualtı Mağarası’nı gezdiğimiz tekne turumuzu yaptıktan sonra bir sonraki durağımız Marmaris’in merkezindeki en önemli yapıtlarından biri olan Marmaris Kalesi ve Türkiye’nin en büyük yat limanlarından biri sayılan Marmaris Yat Limanı. Kısa bir gezinti ve serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris’teki otelimizde.

4.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Türkiye’de Akdeniz ve Ege Bölgesi’nin kesiştiği noktada, her iki bölgenin de özelliğini taşıyan, tabiatını hiç bozmamış yeşil ile mavinin harmanlandığı, “ben burada yaşamak istiyorum” diyeceğimiz el değmemiş güzellikteki Söğüt Köyü’ne gidiyoruz. Ayder Turizm’in ayrıcalıklı rotalarından olan köyün sokaklarını ve evlerini gezmek, bol bol fotoğraf çekmek için can atacağımız anlar bizleri bekliyor olacak. “Yüzdüğüm en güzel yer” diyeceğiniz cam gibi tertemiz denizine girmek ve öğle yemeğimizi alırken doğanın tadını çıkarmak için serbest zamanımız olacak. Günün sonuna doğru Bodrum’a hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Bodrum’daki otelimizde.

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Bodrum merkeze doğru hareket ediyor ve ilk olarak Bodrum Limanı’nı görüyoruz. Ardından dünyanın en eski batığının sergilendiği ve bu özelliğiyle de dünyadaki sayılı müzeler arasında sayılan Bodrum Kalesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesi’ni rehberimizin de anlatımıyla taçlandırarak geziyoruz. Sonraki durağımız Zeki Müren Evi. Hayatının son yıllarını Bodrum’daki evinde geçiren ve vefatından sonra müze haline getirilen Zeki Müren Evi’ni, fondaki unutulmaz Zeki Müren şarkıları eşliğinde gezerken bizleri geçmişte bir yerlere götüreceğinden eminiz. Bu gezimizin ardından öğle yemeği için kısa bir mola veriyoruz. Doğaseverlerin uğrak noktalarından biri olan, doğa harikası ve 125 farklı kuş türünü bünyesinde barındıran Kuş Cenneti’ne gidiyoruz. Sonrasında rotamızı tekrar Bodrum merkeze çeviriyoruz. Kartpostal gibi görünen renkli ve kendine özgü dar sokaklarında yürüyüş yapmak, bembeyaz evlerin önünde fotoğraf çekmek ve bu güzel anları hafızalarımıza kazımak için mola veriyoruz. Bu kısa ama keyifli mola sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Bodrum’daki otelimizde.

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelden ayrılıp Ankara’ya doğru hareket ediyoruz.  Hafızalarımıza ve kalbimize kazınan birçok keyifli anıyla birlikte turumuzun sonuna geliyor ve gerekli ikram ve molalarımız sonrası Ankara’ya varıyoruz.

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Ulaşım
 • 5 gece yarım pansiyon konaklama
 • İlk gün alınacak kahvaltı
 • Sabah kahvaltıları (5)
 • 2 Tekne turu ( yemekli )
 • Akşam yemekleri (5)
 • Milli park girişleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Özel hediyeler ve promosyonlar
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınacak menü haricinde içecekler
 • Son gün akşam yemeği
 • Müze giriş ücretleri
 • Özel harcamalar
Güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka, terlik, deniz ayakkabısı, elbise, şort, t-shirt, telefon için powerbank, rahat kıyafetler, ilk gün tekne turunda kullanacağınız mayo, deniz havlusu gibi gerekli eşyaları ayrıca bir çanta yapmanızı öneririz.
* Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda  minibüs, 17 - 25 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik  midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5490 TL
Tek Kişilik Oda
6390 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5400 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4490 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1250 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5490 TL
Tek Kişilik Oda
6390 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5400 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4490 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1250 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
5490 TL
Tek Kişilik Oda
6390 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
5400 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
4490 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
1250 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
* 0 - 2 Yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir.

* Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

Belirtilen fiyatlar kredi kartı tek çekimlerde geçerli olup, konaklamalı turlarda nakit peşin ödemelerde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Nakit peşin ödeme indirimi %5 sadece konaklamalı turlarda geçerlidir. Günübirlik turlarda kart komisyon oranı ile taksit imkanı mevcuttur. Nakit peşin ödeme indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

*** ÖNEMLİ ***

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

*Seyahat için gerekli görülen aşısız veya aşı sürecini tamamlamayan ya da son 180 gün içinde hastalığı geçirmemiş kişilerden istenilen negatif PCR test sonucu ibrazı istenilmesi uygulamasına 3 Mart 2022 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu genelge doğrultusunda son verilmiştir. T.C. İçişleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden tur programlarımıza katılımlarda, ulaşımı havayolu veya karayolu ile sağlanması farketmeksizin, 3 Mart 2022 tarihinden itibaren PCR testi negatif sonuç ibrazı zorunluluğu kaldırılmıştır.