Görselliğe doyacağınız hem de sakinliğini tadacağınız keşfedilmemiş inci mekanlardan bir tercih olarak anı defterinizde yer almasını umuyoruz…

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah saat 07:00'da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi Önü, Saat 07:30’da Ümitköy Galeria Önünden Çayırhan’a hareket ediyoruz. Sakarya Nehri üzerine kurulmuş Hidroelektrik enerji üretimi yapılan Sarıyar Barajı’na varıyoruz. Baraj kenarında bulunan restoranımızda serpme köy kahvaltımızı yapıp, yarım saat  barajda tekne turumuzu yapıyoruz. Tekne turu sonrası Juliopolis antik kent ve mezarlığını gezip Davutoğlan Kuş Cenneti'ne gidiyoruz. Kuşların fotoğrafını çekip, daha sonra Taptuk Emre Türbesi ziyaret edip Nallıhan'a gitmek için hareket ediyoruz. Nallıhan'da Belediye Binası, eski halk evi binası, Nasuralah Camii gezileri ve fotoğraf çektikten sonra, isteğe bağlı oya ve el işlemlerin satıldığı satış ofisine gidip alış veriş yapıp öğle yemeğimizi alıyoruz. Nallıhan’ın eski evlerini ve Hoşebe Mesire alanını gezip, Karacasu Köyüne gidiyoruz. Köyde Uyuzsuyu Şelalesi'ne çıkıyoruz. Şelaleyi gezdikten sonra. Ankara’ya hareket ediyoruz. Yol güzergahımızda bulunan Beypazarı’nda mola verip sonrasında yolumuza devam edip Ankara’ya varıyoruz.

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Not: Uyuzsuyu Şelalesi, Mart ayından Ağustos ayına kadar aktığı için Ağustos sonrasındaki tur tarihlerimizde Uyuzsuyu Şelalesi'ne gidilmeyecektir.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar
 • Çevre gezileri
 • Öğle yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Sabah kahvaltıları
 • Tekne gezisi ücreti
 • Ulaşım

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Milli park ve ören yeri giriş ücretleri
 • Müze giriş ücretleri
 • Özel harcamalar
 • Yemeklerde alınacak içecekler
Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda 18 kişilik  minibüs, 17 - 25 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik  midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

Gezi Ücreti
210 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
160 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

!!! ÖNEMLİ !!!

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

6 Eylül 2021 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden yurt içi turlarımızda çift doz aşılı ya da hastalığı geçirmiş olan misafirlerimiz herhangi bir test zorunluluğu bulunmadan seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir.

Çift doz aşısı olmayan misafirlerimizin seyahatlerinden önce en fazla 48 saat içinde yapılmış negatif PCR testini veya hastalığı geçirdiğine dair belgeyi acente yetkililerimize ibraz etmesi gerekmektedir.

Tur başlamadan önce acente yetkililerimize ilgili belgelerin sunulması gerekmektedir. Aksi halde ilgili belgeleri sunmayan misafirlerimiz turlarımıza kabul edilmeyecektir.

İlgili belgelerin acente yetkililerimize sunulmaması halinde meydana gelebilecek hak kayıplarından acentemizin sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tüm misafirlerimize önemle duyrulur.