Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah saat 08:00 Ankara – Trabzon uçağı ile Trabzon’a varış bizi bekleyen aracımıza biniyor ve ilk durağımız Uzungöl’e gitmek için hareket ediyoruz. Uzungöl’e varışımız ardından öğle yemeği ve göl etrafında yürüyüş için serbest zaman, ardından Fırtına vadisine doğru hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde çayın tarladan toplanıp soframıza gelene kadar geçirdiği serüveni dinleyebileceğimiz ve hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağımız çay fabrikasını ziyaret ederek, ikram edilen taze çayımızı tadıyoruz. Muhteşem kar manzaraları eşliğinde şirin ilçe  Çamlıhemşin ardından Kaçkar dağları eteğinde Ayder Yaylasına varış.. Akşam yemeği ve konaklama Ayder Haşimoğlu Otel’de

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Gelintülü Şelalesi ve Kalegon mevkiine kadar yürüyüş yapıyor ve yaylada da karın ve doğanın keyfini doyasıya çıkarıyoruz. Kardan adam şenlik alanına varışımızla dileyen misafirlerimiz düzenlenecek yarışlara katılabilir, kar üstünde horon oynayabilir, yöresel sanatçıların yer alacağı konserlere eşlik edebilir yada şambreller ile kayabilirsiniz

Yorgunluğunuzu atmak için Ayder  kaplıca imkanlarından faydalanabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama Ayder Haşimoğlu Otel’de. Yemek sonrası konser alanına hareket.

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası vadi boyunca kar altındaki konakları ve köyleri seyrediyor  Lazların ve Hemşinlilerin memleketini yakından tanımak adına yörenin en büyük ve en eski köprüsü olan; Şenyuva (Çinçiva) Köprüsü'nü görüp sonrasında tarihi Trabzon-Tebriz ticaret yolunun karakollarından olan Zilkale’yi ziyaret edeceğiz. Çamlıhemşin merkezde yöresel ürünler (peynir, tereyağı vs.) için  alışveriş imkanı. Fırtına Deresi üzerinde öğle yemeği için mola veriyoruz. Atamızın vasiyetinin bir bölümünü yazdığı yer olarak bilinen Atatürk Köşkü'nü geziyoruz.  Anadolu’nun üç Ayasofya’sından biri olan Trabzon Ayasofya’sını ziyaret ediyor ve bugün sadece Trabzon’da yapılabilen kuyumculuk dünyasının en tanınmış işleme metodu olan Kazaziye sanatının inceliklerinin anlatılacağı ve alışveriş imkanı bulacağımız bir atölyeyi ziyaret edip; ardından uçak saatimize göre havalimanına hareket ediyoruz..

Bir başka Ayder Tur organizasyonunda görüşmek üzere….

Fiyata Dahil Hizmetler

 • 2 Gece yarım pansiyon konaklama
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar
 • Çevre gezileri
 • Milli Park girişleri
 • Minibüs ile ulaşım ve yayla transferleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat Sigortası
 • Türkiye’nin her yerinden direk gidiş – dönüş ekonomik sınıf uçak bileti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze giriş ücretleri
 • Öğle yemekleri
 • Özel harcamalar

HAREKET GÜZERGÂHI: Trabzon Havaalanı (09:00-10:00) 

* Turlarımız 15 kişilik bölge ulaşımına uygun minibüs ile yapılacaktır.  Ulaşım aracının koltuk sıralamasına istinaden acente koltuk değişikliği yapma hakkına sahiptir.

* Tur rehberi; hava ve yol koşulları vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir.

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
1590.00 TL
Tek Kişilik Oda
1990.00 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
1510.00 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
1290.00 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
990.00 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.
  Henüz yorum eklenmemiştir.