Lokasyonlar

Program Detayı

Akşam saat 22.30’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünde, saat 23.00’da Ümitköy Galleria Avm karşısında buluşarak Hatay’a hareket ediyoruz. Gecemiz yolda geçiyor, gerekli molalar verilerek sabah saatlerinde varış.

Lokasyonlar

Program Detayı

Mersinin Erdemli ilçesine varış. Sabah kahvaltısının alınması ardından Cennet- Cehennem obruklarının görülmesi. Sonrasında Kız Kalesi'nin panoramik olarak fotoğraflanması. Tarsus'a hareket. Eshab-ı keyf (7 uyurlar mağarasının gezilmesi. Sonrasında Tarsus şelalesini geziyoruz. Şelalede verilen serbest zamanın ardından Nusrat Mayın gemisinin gezilmesi. Sonrasında Hataya hareket.

2.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelde alınan kahvaltının ardından Hatay Arkeoloji ve Mozaik müzesinin gezilmesi. Sonrasında St Pierre Kilisesini gezip ardindan Habibi Neccar camisini ziyâret ediyoruz. Sonrasında öğle yemeği ve uzun çarşı da alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Serbest zamanın ardından Tarihi Antakya sokaklarında yürüyüş yapıyoruz. Sonrasında ise Harbiye şelalesine geçiyoruz. Burada kısa yürüyüş ve fotoğraf molasinin ardından otelimize yerleşiyoruz.

3.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelde alınan kahvaltının ardından Samandagı'na hareket ediyoruz. Çevlik plajı kıyısında bulunan Seleukeia Pieria Antik Kenti'ne gidiyoruz. Burada Titus Tüneli ve Beşikli Mağara Kaya Mezarlarını gördükten sonra Adana'ya hareket ediyoruz. Adana'da Seyhan nehri üzerinde bulunan Tarihi taş köprüyü görüyoruz. Sonrasında Sabancı camisini ziyaret ettikten sonra Ankara'ya dönüyoruz.

Bu keyifli tur sona ererken Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Fiyata Dahil Hizmetler

 • 2 gece yarım pansiyon konaklama
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar
 • Çevre gezileri
 • İlk gün sabah kahvaltısı
 • Milli park girişleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Ulaşım

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Öğle yemekleri
 • Özel harcamalar
 • Yemeklerde alınacak içecekler
Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
990 TL
Tek Kişilik Oda
1240 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
940 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
790 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
640 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

!!! ÖNEMLİ !!!

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

6 Eylül 2021 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden yurt içi turlarımızda çift doz aşılı ya da hastalığı geçirmiş olan misafirlerimiz herhangi bir test zorunluluğu bulunmadan seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir.

Çift doz aşısı olmayan misafirlerimizin seyahatlerinden önce en fazla 48 saat içinde yapılmış negatif PCR testini veya hastalığı geçirdiğine dair belgeyi acente yetkililerimize ibraz etmesi gerekmektedir.

Tur başlamadan önce acente yetkililerimize ilgili belgelerin sunulması gerekmektedir. Aksi halde ilgili belgeleri sunmayan misafirlerimiz turlarımıza kabul edilmeyecektir.

İlgili belgelerin acente yetkililerimize sunulmaması halinde meydana gelebilecek hak kayıplarından acentemizin sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tüm misafirlerimize önemle duyrulur.
  Yorum yapmak için tıklayınız
 • EVREN AKTAŞ

  Son derece keyifli ve eğlenceli bir turdu. Program dışında da rehberimizin yöre insanı olması nedeni ile farklı yerler görmemiz ve gezmemiz gerçekten çok önemli kazanımlar yarattı. Rehberinize bir kez daha teşekkür ederim. Ayrıca şoför

 • FATMA KARAKAYA

  Genel olarak hep Ayder Turizm ile seyahat yapmaktayım buda memnuniyetimdendir.

 • FATMA MADEN

  Turumuz çok güzel geçti. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 • AZMİ SÜZEN

  İlk defa katıldığım Kilikya Turundan çok memnun oldum her yönüyle süperdi.

 • MÜYESSER GÜNGÖR

  GEZİMİZ HERŞEYE HİTAP ETMEKTEYDİ. TEŞEKKüRLER

 • SEDA ÖNER

  GüZEL BİR BAYRAM GEÇİRDİK HER ŞEY İÇİN TEŞEKKüRLER

 • ŞERİFE AKGÜL

  KİLİKYA BöLGESİNDEN ANA HATLARIYLA BEKLEDİĞİM PROGRAMI DöRT GüNDE YAŞADIM. TEK KELİMEYLE UNUTULMAZ BİR BAYRAM OLDU BENİM İÇİN. MUHTEŞEM BİR PROGRAMDI

 • SERPİL BAKİ

  TURUNUZDAN OTELİNİZDEN PERSONELİNİZDEN VE ELEMNALARINIZDAN ÇOK MEMNUN KALDIM

8 yorumun 8 tanesini görüntülediniz