Lokasyonlar

Program Detayı

Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden saat 22.00‘da, Ümitköy Galleria Avm karşısı 22.30‘da buluşup Marmaris’e hareket ediyoruz.

Lokasyonlar

Program Detayı

Gerekli molalar sonrası Fethiye’ye varıyoruz. Firmamızın ikramı olan kahvaltının ardından Göcek’e hareket. Ücrete dâhil tam gün yemekli Göcek tekne turuna katılıyoruz. Turumuz esnasında Büyük Ova, Bedri Rahmi Koyu, Kleopatra Hamam Koyu, Martı Koyu'nu görüp Akvaryum ve Yassıca Adaları'nı da görüp denizin tadını çıkardıktan sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Marmaris)

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından efsanelere konu olmuş Orhaniye Kızkumu Plajı'na gidiyoruz. Kızkumu Plajı'nın efsanesini rehberimizden dinledikten sonra yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Buradan Turgut Köyü Şelalesi’ne hareket ediyoruz. Buz gibi sularda serinleme imkânı da programımıza dâhil. Hisarönü üzerinden Marmaris merkeze hareket ediyor, Marmaris Kalesi'ni gezip limanda çay kahve molasından sonra otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. (Marmaris)

Lokasyonlar

Program Detayı

Akyaka tam gün tekne turu. Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından sualtı flora ve faunası bakımından Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmak Çayı'na hareket ediyoruz. Doğal yaşamı gözlemleyeceğimiz ücrete dâhil tekne turumuz sonrasında yine ücrete dâhil tam gün yemekli Akyaka tekne turuna katılıyoruz. Tur esnasında Lacivert Koyu, İncekum'u, Zeytinli Koyu'nu ve Akvaryum Koyu'nu gerek tekneden görerek gerekse de yüzme molası vererek ziyaret edeceğiz. Ünlü Sedir Adası’nın gezip gördükten sonra mimarlık ödülüne sahip Akyaka’ya gidiyoruz. Akyaka’nın atmosferini soluduktan ve fotoğraflarını çektikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği konaklama otelimizde. (Marmaris) 

Lokasyonlar

Program Detayı

Dalyan tam gün tekne turu. Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından ücrete dâhil tam gün yemekli Dalyan tekne turuna katılıyoruz. Turumuz esnasında Dalyan Kaunos Kral Kaya Mezarları'nı görecek; caretta caretta'ların Akdeniz'deki en önemli üreme yeri olan ünlü İztuzu Plajı'nda yüzme molası vereceğiz. Mola sonrasında Kral Kaya Mezarları'nı görüyor fotoğraf çekiyoruz. Hatta Rıza Çavuş çamur banyosunun kükürtlü sularından faydalanma olanağı buluyoruz. Tekne turumuzu tamamladıktan sonra Köyceğiz’in ünlü ballarının tadına bakıp bal alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Bal alışverişi sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Bodrum)

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Bodrum merkeze hareket ediyoruz. Burada Liman'ı, Sualtı Müzesi'ni gezip, çarşılarını gördükten sonra öğle yemeği için mola veriyoruz. Sonrasında içinde flamingoların da bulunduğu 125 farklı kuş türünü bünyesinde barındıran Bodrum Tuzla Kuş Cenneti'ne gidiyoruz. Birbirinden güzel fotoğraflar çektikten sonra havuzun keyfini çıkarmak için otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(Bodrum) 

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Ankara’ya hareket... Gerekli molalar ve araç içi ikramlarımızla Ankara’ya varıyoruz.

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Ulaşım
 • 5 gece yarım pansiyon konaklama
 • Sabah kahvaltıları (6)
 • İlk gün alınacak kahvaltı
 • 3 öğle yemeği ( teknede)
 • 2 Tekne Turu
 • Akşam yemekleri (5)
 • Azmak Çayı tekne turu
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Dalyan çamur banyosu ücreti
 • İztuzu Plajı giriş ücreti
 • Milli park girişleri
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Öğle yemekleri (3)
 • Özel harcamalar
 • Yemeklerde alınacak menü haricinde içecekler

(İlk gün programımızda tekne turu olduğundan, valizler harici bir plaj çantası hazır edilmesi önerilir.)

BU GEZİ İÇİN GEREKLİ KİŞİSEL MALZEMELER: Spor ayakkabı, terlik, hırka, güneş kremi, güneş gözlüğü, fotoğraf makinesi,  mayo, havlu ve rahat kıyafetler.

 Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.