Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah saat 07.00'da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünde, 07.30'da Ümitköy Galleria Avm karşısında buluşarak, şehrin yorucu temposundan kaçarak kendimizi yeşil ve mavinin doyumsuz manzarasına bırakacağımız Karadeniz'in şirin kasabası Amasra'ya hareket.

Anadolu'nun ilk turizm merkezlerinden biri olarak kabul edilen Amasra'ya giderken yolumuz üzerinde Roma döneminden kalma Kral Heykeli ve Roma'nın simgesi kartal figüründen oluşan Kuş Kayası Yol Anıtı'nı görüyoruz. Amasra'nın kuş bakışı manzarasının en iyi alındığı nokta olan Bakacak Tepesi'nden Amasra'nın doyumsuz manzarasını ve karşıdaki Tavşan Adası'nı seyrediyoruz. 

Öğle yemeğinde Amasra'nın olmazsa olmazı balık ve salata keyfi için merkeze iniyoruz. Daha sonra Roma döneminde yapılan adanın en yüksek yerinde denizciler için bir fener barındıran Amasra Kalesi, önemli iki limanı olan Büyük ve Küçük Liman'ının görülmesi. Evliya Çelebi'nin Seyahatnamesi'nde, Amasra halkının dağlardan kestikleri şimşir ve ıhlamur ağaçlarından yaptıkları ağaç eşyaları burada satarak geçimlerini sürdürdüklerini yazdığı Çekiciler Çarşısı'nda sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabileceğiniz bir alışveriş molası veriyoruz. Ardından rotamızı Güzelcehisar Köyü'ne çeviriyoruz. Yeşilin ve mavinin uyumunun görsel şölene dönüştüğü Güzelcehisar Köyü'nde 80 milyon yıllık olduğu tahmin edilen lav sütunlarını görüyoruz. Sahilde yürüyüş ve fotoğraf molası sonrası Ankara'ya hareket ediyoruz.

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Ulaşım
 • Araç içi kahvaltı
 • Öğle yemeği
 • Milli park girişleri
 • Çevre gezileri
 • Rehberlik hizmeti
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yemeklerde alınacak ekstra içecekler
 • Özel harcamalar
*** Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

Gezi Ücreti
475 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
440 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
475 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
440 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
475 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
440 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
475 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
440 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
475 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
440 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
475 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
440 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
475 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
440 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
* 0 - 2 Yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir.

* Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

Belirtilen fiyatlar kredi kartı tek çekimlerde geçerli olup, konaklamalı turlarda nakit peşin ödemelerde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Nakit peşin ödeme indirimi %5 sadece konaklamalı turlarda geçerlidir. Günübirlik turlarda kart komisyon oranı ile taksit imkanı mevcuttur. Nakit peşin ödeme indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

*** ÖNEMLİ ***

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

*Seyahat için gerekli görülen aşısız veya aşı sürecini tamamlamayan ya da son 180 gün içinde hastalığı geçirmemiş kişilerden istenilen negatif PCR test sonucu ibrazı istenilmesi uygulamasına 3 Mart 2022 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu genelge doğrultusunda son verilmiştir. T.C. İçişleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden tur programlarımıza katılımlarda, ulaşımı havayolu veya karayolu ile sağlanması farketmeksizin, 3 Mart 2022 tarihinden itibaren PCR testi negatif sonuç ibrazı zorunluluğu kaldırılmıştır.
  Yorum yapmak için tıklayınız
 • HANDAN KOCABALKAN

  Her turda olduğu gibi bu turumuz içinde Ayder Turizme teşekkürler

 • GÜLTEN PARLAK

  Ayder Turizm yıllardır seyahat ettiğim bir acenta.Her zaman personelden ve rehberlerden çok memnunum.Çok teşekkür ederim.

 • ŞAKİRE YİĞİTSOY

  Daha öncede diğer turlarınıza katıldık. Ayder turdan memnun olduğumuz için bundan sonrada tercihlerimizde ilk olmasını diliyoruz.

 • AYLİN YEŞİM BURÇ

  Keyifli bir yolculuk oldu. Birçok güzel yer görme ve doğanın keyfini çıkarma şansımız oldu.

 • HANİFE SOYALP

  Güzel bir yolculuk oldu. Eğlendik, memnun kaldık. Her şey iÇin ekibe teşekkür ederim.

 • NİHAT BİNGÖL

  Memnun kaldım, tavsiye edeceğim arkadaşlarıma.

 • DİLEK ASLAN

  Tur genel olarak eğlenceliydi, hizmetiniz için teşekkürler.

 • YETER ARSLAN

  Güzel geziydi, memnun kaldım teşekkürler.

 • GÜLDANE AĞDEMİR

  Gezi deyince aklıma gelen tur Ayder'dir.

 • NURGÜL ÇİMENLİK

  Hiç sıkılmadan ve yorulmadan güzel bir tur yaptık. Her şey için teşekkür ediyoruz.

 • ZEYNEP ARSLAN

  Genel olarak eğlenceli bir turdu.

 • MEHMET YILDIZ

  Her şey çok iyiydi. Daha sonra da turlarınıza katılacağız.

102 yorumun 12 tanesini görüntülediniz
DAHA FAZLA GÖSTER