Ekim 2021

MÜJGAN OKAN

AYDER Tur ile yaptığım tüm seyahatlerimden memnun kaldığım gibi bu tur' da harika geçti. Bu güzel Tur için emeği geçen herkese teşekkür ederim.

AYLA SÖĞÜT

İlk defa Ayder Turizmle tura katıldım. Herşey düzenliydi hiçbir aksama olmadı. Şoförümüz Ercan bey,rehberimiz Ercan Bey ve Emirhan'a sonsuz teşekkürler.Son derece saygılı kibar espirili gençler hatta aynı kişileri tur için takip etmek istiyorum harikaydı herşey.

AYTEN FİRİK

Ayder Turu ilk defa tura katıldım gerçekten çok güzel tur hizmetleri , programları çok düzgün elemanları saygılı. Heşey düzgün saatinde turlarımız gerçekleşti. Bir kez daha Ercan Bey ,rehberimiz Ercan Bey, Emirhan'a teşekkür ederim.

AYŞE DENİZ ÖZBİR

Oteller temiz ve rahattı. Covid-19 tedbirlerine uygun otellerdi. Çok güzel bir tur tamamladık yine Ayder farkıyla. Şoförümüz Ercan Bey, rehberimiz Ercan Bey ve servis elemanımız Emirhan'a güleryüzlülükleri ve sonsuz ilgi ve yardımlarıyla sonsuz teşekkürler. Ayder'le gezmeye devam.

BEGÜM ARSLAN

Tur çok güzel geçti. Beklediğimizden daha güzel vakit geçirdik. Uzun zamandır isteyip ertelediğimiz turu böyle güzel geçirmek bizi mutlu etti. Rehberimiz Ercan Kök'e kocaman teşekkürlerimizle.

Eylül 2021