Kurban Bayramı Turları tatil seçeneklerini günübirlik turlar, hafta sonu turları, haftalık turlar ve otel rezervasyonları olarak tercih edebileceğiniz, tatil sürenizi istediğiniz şekilde değerlendirebileceğiniz, güzel anıları hayatınıza katacağınız bir hale getirmek için bizler hazırız.

Kurban Bayramı Turlarımızda seçeceğiniz rota her neresi olursa olsun, sevdiklerinizle birlikte harika anılarla döneceğiniz unutulmaz yolculuklarda sizlere eşlik etmekten memnuniyet duyacağız. Sizler de hazırsanız Ayder’le rotanız oluşturuluyor.

Abant - Gölcük Turu
SON
46
KİŞİ

Abant - Gölcük Turu

Göl kenarında huzur dolu bir gün...

Günübirlik
495 TL
14 turun 12 tanesini görüntülediniz
DAHA FAZLA GÖSTER


Kurban Bayramı Tatilinde Nereye Gidilir?

Ankara çıkışlı, İstanbul çıkışlı, İzmir çıkışlı Uçaklı Karadeniz Yayla Turu ve Uçaklı Rize Çamlıhemşin Yaylalar Turu ile temiz havanın hafifliğini yaşayacak, eşsiz doğanın bakirliğine inanamayacaksınız.

Ankara çıkışlı, İstanbul çıkışlı, İzmir çıkışlı Uçaklı Doğu Karadeniz Batum Turu ile Batum’da konaklama ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Bir tur düşününki; alacağınız tüm hizmetleri dahil ettiğimiz ve size turun sadece keyfini çıkarmak kalan, Karadeniz’i karış karış gezen Batum’unda dahil olduğu Ankara çıkışlı Her Şey Dahil Karadeniz Turu’muz işte tam bu keyfi yaşamak isteyenler için hazırlandı.

Uçaklı turlarımızda bu yıl Doğu Anadolu’da yer aldı. Uçaklı Doğu Anadolu Turu ile dağların, göllerin ve şelalelerin bir bölgeyi nasıl yaşanılır kıldığını göreceksiniz.

Tercihiniz deniz ve tekne içerikli bir tur yada tatil ise Fethiye, Kaş, Kalkan, Dalyan, Göcek Turu ile gözünüzü ve gönlünüzü maviliklere açmak için bir fırsat.

Hazır Ege’den konuyu açmışken İzmir, Kuşadası, Çeşme, Alaçatı Turu’ndan bahsetmeden olmaz. ‘’Ah Ege, sen kalbimizin hep baş köşesindesin’’ dediğinizi duyar gibiyiz.

Lavantayı seven misafirlerimizi de unutmadık. Sizleri adeta Maldiv Sahillerini de aratmayan bir tura davet ediyoruz. Isparta Lavanta Bahçeleri Salda Gölü Turu. Mor lavanta bahçelerinden bembeyaz kumlu bir sahile yolculukta, güzel kokularla döneceksiniz.

Kurban Bayramı Turlarımızda ciğeriyle ve köftesiyle meşhur olan Edirne, Kırklareli, Tekirdağ Turu’nu da unutmadık.

Hem deniz hem tarihi içinde barındıran kısa bir program tercihiniz olursa Bursa, Mudanya, Cumalıkızık, Tirilye Turumuz hem yakın hem zevkli bir rotadır.

Hep Doğu Karadeniz değil Batı Karadeniz şehirlerini kapsayan Akçakoca, Zonguldak Ereğlisi, Amasra, Safranbolu Turu’nu yol çıkmaya hazır hale getirdik.

Son olarak kendine sadece 1 gün ayırabilecek misafirlerimize günübirlik lokumuyla meşhur Safranbolu Cam Teras Turunu tercih edebilirler.

Kurban Bayramı Tatili Ne Zaman?

Kurban Bayramı Turları bu yıl en güzel yaz ayı olan Temmuz Ayı’na denk gelmekte. Kurban Bayramı tarihleri 9 Temmuz 2022 Cumartesi Günü ile başlayacak, 12 Temmuz 2022 Salı Günü ile son bulacaktır. 4 gün sürecek olan Kurban Bayramı tatili için Ayder Turizm sizlere birbirinden güzel programları hazırladı bile.