Ramazan Bayramı Turları, bir sene boyunca yoğun iş temposu altında çalışan birçok insanın dört gözle beklediği özel tatil dönemlerinden birini oluşturuyor. Ayder Turizm olarak özenle hazırlanan programlarımızda, Ramazan Bayramı tatilinizi unutulmaz kılmak adına birbirinden farklı ve güzel birçok paket tur programları sunmaktayız. Sevdikleriniz ve ailenizle beraber keyifle geçirebileceğiniz yurtiçi tatil seçenekleri imkanlarından size ve bütçenize en uygun olanı seçebilir, tatilinizi unutulmaz anlarla dolu bir seyahate çevirebilirsiniz!

Ramazan Bayramı tatili 3 günü kapsamakla birlikte arefe ve hafta sonu ile birleştirildiğinde bir haftalık uzun bir zamana denk gelmekte ve tatil severler için harika bir tatil fırsatı olmaktadır. Otobüs ya da uçaklı olacak şekilde farklı ulaşım alternatifleri sunduğumuz günübirlik, konaklamalı ya da haftalık tur seçenekleri ile Türkiye'nin keşfedilmeyi bekleyen birçok bölgesine hazırladığımız, Ramazan Bayramı turlarımızın birçoğunun size hitap edeceğinden eminiz.

Ramazan Bayramı Ne Zaman?

Ramazan Bayramı, 2023 yılında 21 Nisan Cuma Ramazan Bayramı 1. günü, 23 Nisan Pazar günü ise bayramın 3. günü olup son gününe denk gelmektedir. 20 Nisan 2023 Perşembe Günü arefe olmakla birlikte Hafta sonu tatiliyle birleştirildiğinde 2023'de Ramazan bayramı tatili 4 günlük tatile denk gelmektedir.

Ramazan Bayramında Nereye Gidilir?

Ramazan Bayramı'na özel tur seçeneklerimizden Türkiye'nin her yerinden katılım sağlamanıza imkan veren uçaklı turlarımızdan Uçaklı Karadeniz Turları, Uçaklı GAP Turu "Gün Batımı", Uçaklı Doğu Anadolu Turu turlarımızı değerlendirebilir.

Her Şey Dahil Karadeniz Turu ve Uçaklı Karadeniz turlarımızda Karadeniz şarkıları eşliğinde Karadeniz'in ikliminin eşi benzeri olmayan yeşilliğine ve doğasına hayran kalacak, bol oksijeniyle burada faklı nefes aldığınızı hissedecek çayın tadının dahi bir başka olduğunu düşüneceksiniz.

Uçaklı GAP Turu "Gün Batımı" programımızda kültür ve inanç çeşitliliğine birebir tanık olacak, insanlık tarihinin yeniden yazıldığı dünya çapında büyük ses getirmiş Göbeklitepe tarihini dinleme fırsatı yakalayacaksınız. Mardin sokaklarının dar ve taşlı yollarında gezerken masalsı bir yer olduğunu düşüneceksiniz.

Uçaklı Doğu Anadolu Turu gezilecek yerler arasında Van Gölü'nde, Akdamar Adası'na doğru yapacağınız tekne turunun hiç bitmesini istemeyecek, Ağrı Dağı efsanesini dinlerken heybetine hayran kalacak, Munzur Vadisi Milli Parkı'nda harika fotoğraf kareleri yakalayacaksınız.

Fethiye - Kaş- Kalkan - Dalyan - Göcek Turu turlarımızda rüya gibi bir tur diyeceğiniz doğa harikası tekne turları ve muhteşem güzellikte koylarındaki deniz molaları ile deniz kum güneşe doğacağınız ayrıca kültür dağarcığınıza yeni yerleri ekleyeceğiniz harika bir seçenek olacaktır.

İzmir - Kuşadası - Efes - Şirince - Çeşme - Alaçatı - Eski Foça Turu ile dünyanın yedi harikasından biri olan antik kenti ile Efes'e, mavi ve mor renkli Alaçatı sokaklarına, kumda kahvesi ve enfes meyve şarapları ile Şirince'ye, meşhur kumrusu ile Çeşme'ye ve deniz kenarında sıralı kafeleriyle Eski Foça'ya kalbinizi bırakacağınız bir tur sizleri bekliyor olacak.

Kilikya "Hatay - Tarsus - Mersin" Turu medeniyetlerin beşiğine doğru yolculuk yapacak ve gastronomi turu yapmanın keyfine varacaksınız.

Çanakkale - Bozcaada - Assos - Truva - Kazdağları Turu ruhunuza dokunacak gözyaşlarınızı tutamayacak, Kazdağları'nın eşi benzeri olmayan oksijeni, doğanın huzur dolu sessizliği sizi büyüleyecek.

Bursa - Mudanya - Cumalıkızık - Tirilye - Gölyazı Turu, Maşukiye - Polonezköy - Ağva - Şile - Kerpe - Adalar Turu, Akçakoca - Zonguldak Ereğlisi - Amasra - Safranbolu Turu gibi daha birçok seçenek ve fazlası Ramazan Bayramı tatilinizi mükemmel bir tatil fırsatına çevirmeniz için sizleri bekliyor olacak.

Ramazan Bayramı tatilini farklı ve unutulmaz kılacak olan yurtiçi tur ve tatil seçenekleri ile Ramazan bayramı turlarımız, unutulmaz anılar biriktirmeniz için sizleri bekliyor. Sizler için en uygun tur seçeneğini yukarıdaki turlarımızda bulabilir şimdiden yerlerinizi ayırtabilirsiniz.