Ankara çıkışlı  Çanakkale - Kazdağları - Bozcaada - Ayvalık - Cunda - İzmir - Bergama Turu (Çanakkale - Balıkesir - İzmir) turu, tarihi zenginlikleri, eşsiz doğal güzellikleri, denizi, güneşi ve lezzetleriyle unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor. Bu turumuzla birlikte sırasıyla Çanakkale, Troya, Assos, Ayvalık, Edremit, Bergama, İzmir ve Selçuk gibi tarihi ve turistik yerleri keşfedeceksiniz.

1 turun 1 tanesini görüntülediniz

Turumuzda sizleri, tarihin en önemli savaşlarından birinin yaşandığı Çanakkale Şehitleri Anıtı, antik çağların ünlü şehirlerinden biri olan Troia, antik kent kalıntıları ve eşsiz manzaralarıyla Assos, Rum mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Ayvalık, zeytin ağaçlarıyla kaplı Edremit Körfezi ve muhteşem manzaralara sahip Bergama Antik Kenti'yle tanıştıracağız.

Ayrıca, turumuzda İzmir'in tarihi merkezlerinden biri olan Konak Meydanı, İzmir Körfezi'ne hakim bir tepede yer alan Saat Kulesi, Ege Bölgesi'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Asklepion ören yeri de yer alıyor.

Ankara çıkışlı Çanakkale - Kazdağları - Bozcaada - Ayvalık - Cunda - İzmir - Bergama turu, tarihi ve turistik yerleri keşfetmenin yanı sıra, eşsiz doğal güzellikleri, güneşi ve deniziyle de tatilinizi unutulmaz kılacak. Ayrıca, turumuzda bölgenin eşsiz lezzetleriyle de tanışacak ve damak tadınıza uygun yöresel yemekleri tadacaksınız."