19 Mayıs turları ile hem tarihin derinliklerine inip 19 Mayıs’ın önemini ve coşkusunu yaşayabilir, hem doğanın tüm güzelliklerine şahit olabilir, hem de iş ve şehir stresinden kaçabilecek fırsatı bulabilirsiniz!

19 Mayıs Resmi Tatili Ne Zaman?

2023 yılında 19 Mayıs’ın Cuma gününe denk gelişiyle tatil planınıza göre Ayder Turizm ailesince özenle hazırlanan ister günübirlik turlar, ister hafta sonu turları, isterseniz haftalık turlarımıza katılabilirsiniz.

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs günümüzde Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı olarak resmi tatil günü kabul edilmektedir.

19 Mayıs Turları Nedir?

19 Mayıs turları baharın gelişiyle yılın en özel tarihlerine denk gelmektedir.

19 Mayıs Turları ile Ayder Turizm ailesi olarak resmi tatil günlerinizde 19 Mayıs coşkusunu, önemini ve resmi tatiliniz en verimli şekilde geçirmeniz için gezilecek yerleri sizin için derledik.

19 Mayıs tarihine özel Ankara çıkışlı günübirlik turlar ve hafta sonu turlarımızın haricinde Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya çıkışlı uçaklı GAP Turu, Uçaklı Doğu Karadeniz & Batum Turu veya Ankara çıkışlı Her Şey Dahil Karadeniz Turu gibi titizlikle hazırladığımız turlarımızı inceleyebilirsiniz.