Lokasyonlar

Program Detayı

Akşam Saat 21:30’da Ümitköy Galleria Avm’nin karşından, saat 22:00’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde Erzincan'a varıyoruz.

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah Doğu Anadolu’nun incisi Erzincan’a varışımızın ardından kahvaltımızı alıp gezimize başlıyoruz. Girlevik Köyü’nde yer alan ve harika bir görsel şölene ev sahipliği yapan Girlevik Şelalesi’ni geziyoruz. Ardından eski ismi Eğin olan anlamı "cennet gibi güzel bahçe" olan, şu anki ismi Mustafa Kemal Atatürk’ün ismine ithafen değiştirilen Kemaliye’ye hareket ediyoruz. Fırat nehri kıyısında vadi üzerinde kurulu Kemaliye sokaklarını ve mani yürüyüş yolunu gezerken neden bu ismi koyduklarını daha iyi anlayacağız “gerçekten de cennetten bir köşe” diyeceğimiz anlar yaşayacağız. Öğle yemeğimizi de burada aldıktan sonra bir sonraki durağımız, Şair Ahmet Kutsi Tecer’in “Orda Bir Köy Var Uzakta” dediği Kemaliye’ye bağlı Apçağa köyü.  Munzur Dağları eteğinde, Fırat’ın efsanesi de denen ve dünyanın sayılı kanyonlarından sayılan Karanlık Kanyon’da tekne turumuzu gerçekleştirirken güneşin kayalıklar üzerindeki yansımalarını izlemek bizlere doyumsuz bir keyif yaşatacak. Bu keyifli gezimiz sonrası günün güzel yorgunluğunu atmak için Erzincan’da bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Erzincan Hilton Garden Inn Hotel’de.

2.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra rotamızı gerçek bir Anadolu hazinesi Tunceli’ye çeviriyor ve Pülümür’e hareket ediyoruz. Güzel sahil kenarlarını aratmayan Pülümür Çayı’nın bulunduğu noktada yer alan, Kutu Deresi’nde çay kahve içmek ve bu güzel anları ölümsüzleştirmek için fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Tunceli’ye hareket ediyoruz. Tunceli şehir merkezinde yürüyüş yapıyor sokaklarını, çarşısını, evlerini ve şehrin kendine özgü karakterini birlikte keşfediyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman verip Ovacık’a doğru hareket ediyoruz. Güzelliğiyle doğa tutkunlarının ilgi odağı olan Munzur Gözeleri’ni görüp, coğrafi olarak dağlık bir yapıya sahip olan Hozat’ı geziyoruz. Ardından Pertek’ten Keban Barajı Gölü üzerinde feribot ile yapacağımız keyifli yolculuk sonrası Elazığ’a geçiyor ve otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Elazığ Dedeman Park Hotel’de.

3.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrası ilk durağımız Harput. Harput Kalesi’nden Elazığ’yı kuşbakışı izledikten ve eşsiz fotoğraf kareleri yakaladıktan sonra rotamızı Anadolu’nun en güzel şehirlerinden eşi bulunmaz Malatya’ya çeviriyoruz. Battal Gazi ilçesinde bulunan ve Anadolu Selçuklu Sultanı I. Alâeddin Keykubad tarafından H. 621'de (M. 1224) yaptırılmış Ulu Cami ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeği için mola verdikten sonra Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı’nı gezip, tescilli ürünü kuru kayısı ve yöresel ürün alışverişi yapmak için Şire Pazarı’na gidiyor ve burada serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Malatya’da bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Ramada Plaza Malatya’da.

4.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelimizde alacağımız keyifli kahvaltı sonrası Malatya’nın en güzel ilçesi Darende’ye gidiyoruz. İlk durağımız Anadolu'nun manevi merkezlerinden bir tanesi sayılan Somuncu Baba Külliyesi. Sonra Tohma Kanyonu’na gidiyoruz. Doğal güzelliği ile kendisine hayran bırakan kanyonda kuş sesleri eşliğinde yürüyüş yapıp serbest zaman verdikten sonra rehberimizin belirlediği yerde ve saatte buluşarak Ankara’ya doğru hareket etmek için yola çıkıyoruz. Yeni yerler keşfetmiş ve öğrenmiş olmanın bizlerde bıraktığı güzel duygular eşliğinde molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz.

Bu keyifli tur sona ererken Ayder Turizm’in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Tur aracı ile ulaşım
 • İlk gün alınacak kahvaltı
 • 3 Gece yarım pansiyon konaklama
 • Sabah kahvaltıları
 • Akşam yemekleri
 • Karanlık Kanyon tekne turu
 • Pertek Feribot ücreti
 • Milli park girişleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze giriş ücretleri
 • Öğle yemekleri
 • Son gün akşam yemeği
 • Yemeklerde alınacak menü haricinde içecekler
 • Özel harcamalar
* Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda  minibüs, 17 - 25 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik  midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
3090 TL
Tek Kişilik Oda
3590 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
2990 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
2590 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
790 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
3090 TL
Tek Kişilik Oda
3590 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
2990 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
2590 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
790 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
3090 TL
Tek Kişilik Oda
3590 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
2990 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
2590 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
790 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
* 0 - 2 Yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir.

* Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

Belirtilen fiyatlar kredi kartı tek çekimlerde geçerli olup, konaklamalı turlarda nakit peşin ödemelerde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Nakit peşin ödeme indirimi %5 sadece konaklamalı turlarda geçerlidir. Günübirlik turlarda kart komisyon oranı ile taksit imkanı mevcuttur. Nakit peşin ödeme indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

*** ÖNEMLİ ***

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

*Seyahat için gerekli görülen aşısız veya aşı sürecini tamamlamayan ya da son 180 gün içinde hastalığı geçirmemiş kişilerden istenilen negatif PCR test sonucu ibrazı istenilmesi uygulamasına 3 Mart 2022 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu genelge doğrultusunda son verilmiştir. T.C. İçişleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden tur programlarımıza katılımlarda, ulaşımı havayolu veya karayolu ile sağlanması farketmeksizin, 3 Mart 2022 tarihinden itibaren PCR testi negatif sonuç ibrazı zorunluluğu kaldırılmıştır.