Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah saat  07:00’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden, 07:30’da Ümitköy Galleria Avm’nin karşısından hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımız sonrası Bolu-Gölcük’e varıyoruz. Rehberimiz eşliğinde göl çevresinde yürüyüş yapıp ardından fotoğraf çekmek ve çay-kahve içmek için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Abant çevresinde bulunan Von Resort Abant Hotel’e varıp odalarımıza yerleştikten sonra, otel çevresinde ormanlık alanda bulunan doğayla iç içe parkurda da yürüyüş yaptıktan sonra otelimizin beş çayı – pasta saati ikramlarından tadıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Abant Von Resort Hotel’de.

1.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Otelde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra saat 11:30’a kadar otel çevresinde vakit geçirmek için serbest zaman. Saat 12:00’da Abant Gölü’ne gitmek için hareket ediyoruz. Abant Gölü’ne varmamızın ardından göl çevresinde yürüyüş yapıyoruz. Ardından köy pazarında alışveriş yapmak isteyen, fotoğraf çekmek ya da faytona binmek isteyen misafirlerimiz için serbest zaman. Rehberimizin belirlediği saatte buluşup Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz.

Bu keyifli tur sona ererken  Ayder Turizm’in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Ulaşım
 • Araç içi kahvaltı
 • 1 gece yarım pansiyon konaklama
 • Otelde kahvaltı
 • Otelde akşam yemeği
 • Çevre gezileri
 • Milli park girişleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri
 • Son gün akşam yemeği
 • Özel harcamalar
Rehberimiz hava koşullarına ve şartlara göre tur programında değişiklik yapabilir.

Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda 18 kişilik  minibus, 17 – 27 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik  midibus, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.
* 0 - 2 Yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir.

* Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

!!! ÖNEMLİ !!!

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

6 Eylül 2021 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden yurt içi turlarımızda çift doz aşılı ya da hastalığı geçirmiş olan misafirlerimiz herhangi bir test zorunluluğu bulunmadan seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir.

Çift doz aşısı olmayan misafirlerimizin seyahatlerinden önce en fazla 48 saat içinde yapılmış negatif PCR testini veya hastalığı geçirdiğine dair belgeyi acente yetkililerimize ibraz etmesi gerekmektedir.

Tur başlamadan önce acente yetkililerimize ilgili belgelerin sunulması gerekmektedir. Aksi halde ilgili belgeleri sunmayan misafirlerimiz turlarımıza kabul edilmeyecektir.

İlgili belgelerin acente yetkililerimize sunulmaması halinde meydana gelebilecek hak kayıplarından acentemizin sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tüm misafirlerimize önemle duyrulur.