Kadınlarımızın kahramanlaştığı kurtuluş yolunda ecdadımızı yad ediyoruz.

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah saat 06.30’da Ümitköy Galeria önünde, 07.00’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünde buluşarak rehberimiz eşliğinde hareket. Araçtaki ikramlarımızla Türkiye’nin en çok sarımsak üreten ili Kastamonu’ya yolculuk ediyoruz. Kastamonu merkezde Şerife Bacı Anıtı’nın görülmesi ve törenlere katıldıktan sonra  Nasrullah Meydanı’na yürüyor. Mehmet Akif’in kurtuluş mücadelesi yıllarında vaazlar verdiği Nasrullah Cami’ni ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi alıyoruz. Kurtuluş savaşımızın olmazsa olmazlarından İnebolu’ya hareket.

Bu şirin ilçe’de kısa bir gezi yapıyoruz. Tarihi Türk Ocağı binası görüyor ve eski Türk evlerini fotoğraflıyor ve tarihi Ecevit Han’a hareket ediyoruz. Kısa molamızın ardından kurtuluş savaşımızın kadın kahramanlarının yoğun olarak kullandığı ve Şerife Bacı gibi nice isimsiz kahramanın şehit olduğu Kurtuluş yolunda temsili olarak kısa bir yürüyüş yapıyor ve Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalar verilerek Ankara’ya dönüş.

Bir başka Ayder Turizm turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağımızı belirtir yine bekleriz.

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Araç içi kahvaltı
  • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar
  • Çevre gezileri
  • Öğle yemeği
  • Rehberlik hizmeti
  • Ulaşım

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Özel harcamalar
Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.