Horma Kanyonunun içinde unutamayacağınız bir macera yürüyüşü sizleri bekliyor. 

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah saat 07:00’da Ümitköy Mutlukent Mahallesi Ayder Turizm/Ayder’ishi Cafe önünden, 07:30’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden hareket ediyoruz. Araç içi kahvaltı ikramımız ile gerekli molaları vererek Çatak Kanyonu Seyir Terası’na ulaşıyoruz. Çatak Kanyonu’nda birbirinden güzel fotoğraflar çekmek, manzara eşliğinde çay kahve keyfi yapmak için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında rotamızı Pınarbaşı’na çevirip öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Horma Kanyonu Küre Dağları Milli Parkına hareket ediyoruz.

Horma Kanyonu’na varışımızla birlikte ahşap asma yoldan toplamda 3 km. sürecek manzarasına hayran kalacağınız kanyonda unutulmaz bir yürüyüş yapıyoruz. Yolun sonunda son yılların gözde lokasyonlarından olan Ilıca Şelalesine varıyoruz. Şelalede bolca fotoğraf çekip, dileyen misafirlerimizle ayaklarımızı suya sokarak eğlenceli anlar yaşayacağız. Bu keyifli anlardan sonra güzergâhımızda Ilıca Köyü var. Köyde serbest zaman verdikten sonra tur aracımıza binip Ankara’ya hareket ediyoruz. Safranbolu yol güzergâhında arzu eden misafirlerimiz lokum alışverişi yapabilirler.

Bu keyifli tur sona ererken Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Önemli Not: Kanyon yürüyüşü ahşap asma platform üzerinde tek yön olup, yürüyüş problemi olan misafirlerimizin programa katılımı tavsiye edilmemektedir.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Ulaşım
 • Araçta sandviç ve araç içi ikramlar
 • Öğle yemeği
 • Çevre gezileri
 • Rehberlik hizmeti
 • Milli park girişleri
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Özel harcamalar
 • Yemeklerde alınacak menü haricinde içecekler

Kanyon yürüyüşü ahşap asma platform üzerinde tek yön olup, yürüyüş problemi olan misafirlerimizin programa katılımı tavsiye edilmemektedir.

Şelale ve kanyon gezileri için tabanı kaymayan ve su geçirmeyen spor ayakkabı tercih edilmelidir.

 • Tur Rehberi; hava ve yol koşulları ile vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir.
 • Programımız her yaş grubundan misafirimiz için uygundur.
 • Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda minibüs, 17 - 25 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acente koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir.
 • Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

Gezi Ücreti
1990 TL
2-12 Yaş Çocuk Ücreti
1890 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
1990 TL
2-12 Yaş Çocuk Ücreti
1890 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
1990 TL
2-12 Yaş Çocuk Ücreti
1890 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
1990 TL
2-12 Yaş Çocuk Ücreti
1890 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
1990 TL
2-12 Yaş Çocuk Ücreti
1890 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
1990 TL
2-12 Yaş Çocuk Ücreti
1890 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
- 0 - 2 yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir. Yurt dışı turlarda 0-2 yaş çocuk ücrete tabidir.

- 0-2 yaş ücreti 0 ile 1,99 yaş,
- 2-6 yaş ücreti 2 ile 5,99 yaş,
- 6-12 yaş ücreti 6 ile 11,99 yaş aralıklarını kapsamaktadır.

- Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

- Belirtilen fiyatlar kredi kartı tek çekimlerde geçerli olup, yurt içi konaklamalı turlarda nakit peşin ödemelerde %3 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Nakit peşin ödeme indirimi %3 sadece yurt içi konaklamalı turlarda geçerlidir. Günübirlik turlarda kart komisyon oranı ile taksit imkanı mevcuttur. Nakit peşin ödeme indirimi "erken rezervasyon indirimi" olan turlarda geçerli değildir.

- Önemli -

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

Ayder Turizm olarak sahip olduğumuz imtiyazların misafirlerimize yansıtıldığı erken rezervasyon indirim dönemi katılım şartlarına istinaden; erken rezervasyon indirimi uygulanan turlarda, kayıt esnasında toplam tur ücretinin %50'si ödenmelidir. Kalan bakiye en geç tur kalkış tarihinden 30 gün öncesine kadar kapatılmalıdır. Kalan bakiyenin tur kalkış tarihinden 30 gün öncesine kadar kapatılmaması halinde uygulanan erken rezervasyon indirimi iptal edilir. Kalan ödeme tutarı ve son ödeme tarihinin takibini misafir kendisi yapmalıdır. Ayder Turizm'in bir hatırlatma mesajı gönderme veya ödeme için arama yapma yükümlülüğü bulunmamaktadır. Hatırlatma yapmak acente inisiyatifindedir. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması ve sahip olunan erken rezervasyon indirim tutarında hak kaybı olmaması adına son ödeme tarihini takip etmenizi önemle rica ederiz.

Uçaklı tur programlarında Türkiye'den veya Kıbrıs'tan farklı şehirlerden katılımın söz konusu olması halinde grubun havalimanı buluşma saati son uçuş saatine göre ve dönüş için havalimanıa bırakılma saati ise ilk uçuş saatine göre planlanır. Grup içerisinde farklı saatlerde meydana gelen uçuş saati farklılıklarından kaynaklı programda değişiklik yapma hakkı acente bilgisinde rehbere ve acenteye aittir. Katılımcı uçaklı tur programı satın aldığında buluşma ve turun sonlanma saatlerinde meydana gelebilecek her türlü değişikliği baştan kabul etmiş sayılır.
  Yorum yapmak için tıklayınız
 • HASAN AKPINAR

  Tek kelimeyle Mükemmeldi. Her şey icin çok tşk ederim

 • FATMA GÜLSÜN GÖKALP

  Özellikle Horma Kanyonu çok güzeldi.Turumuzda çok güzel geçti.

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  Her zaman gibi gtartışmasız

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  Her zamanki gibi son sözü Ayder ailesine bırakıyorum. Bu alanda söyleyecek tek şey,BİR NUMARA.

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  Köyde doğaya uyumlu evler, nefis bir hava, kahve molası. Rehber Murat Kalem, Medarı iftiharımız Necdet Akın,Yunusa ayrıca teşekkür ederim

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  Kanyonun bitiminde sizi ödül bekliyor. Ilıca Şelalesi. Kendinizi şımartacağınız enfes, huzurlu anlar yaşayacağınız bir yer.Sonra Ilıca Köyü

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  Horma Kanyonu tek kelimeyle enfes, heyecanlı, adrenali yüksek bir yer.Kesinlikle gidilmeli. Bu kanyonda olmak kelimelerle tarif edilemez.

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  Sonra Pınarbaşı ilçesindeki Horma Kanyonu turuna başladık. 3 kmlik ahşap platformun üzerinde bir buçuk saat süren heyecanlı yürüyüş yapuldı

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  Çatak Kanyonu'nu yapılan cam terasla enfes görüntüler eşliğinde izlemek güzel bir deneyim. Adrenalin dolu anlar vardı.

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  25.09.2022.Yine yollardayız Ayder'le.Bugün Kastamonu'nun gizli hazinelerindeyiz. Küre Dağları Milli Parkı...Azdavay ilçesindeyiz ilk olarak

10 yorumun 10 tanesini görüntülediniz