Deniz kenarında şirin bir balıkçı kasabası Arkasını fındık bahçelerine dönmüş, yüzünü denize...
Şehrin tüm stresinden uzakta; tarih, doğa, balık, salata; hepsi bu hafta sonu Akçakoca’da...

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah saat 07.00'da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünde, 07.30'da Ümitköy Galleria Avm karşısında buluşarak, Osman Gazi’nin silah arkadaşı olan Akçakoca Bey’in diyarı ve şirin bir balıkçı kasabası olan Akçakoca’ya hareket.

Yolumuz üzerinde ilk ziyaret yerimiz Konuralp Müzesi. Konuralp Müzesi içinde birinci katta bölgede bulunan toprak ve metal eşyalar, heykelcikler, ikinci katta silahlar, etnografik değerler, yöresel kıyafetler sergileniyor. Müze gezimizin ardından Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğü tarafından I. derecede sit alanı olarak tescillenmiş olan Fakıllı Mağarası’na gidiyoruz. Fakıllı Mağarası'nı gezip ardından öğle yemeğinde Karadeniz’in olmazsa olmazı balık ve salata keyfi. Yemekten sonra Akçakoca Bey’in heykelini inceliyor ve şehir merkezine 3 km. uzaklıktaki eşsiz panoraması, piknik ve mesire alanları, mavi bayraklı plajı ile ünlü Ceneviz Kalesi’ne gidiyoruz. Kale gezisi sonrasında ahşap evleri ve doğasıyla dikkatleri üzerine çeken Hemşin köyüne hareket. Köy içinde yürüyüşler yapıyor ve bu muhteşem doğayı fotoğraflıyoruz. Ardından şehir merkezinde serbest zaman. Serbest zaman sırasında kendine has özellikleri olan Akçakoca evlerinin bulunduğu sokaklarda gezebilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Belirlenen saatte buluşarak muhteşem doğa manzarasını seyrederek, neşeli geçen bir yolculuğun tatlı anılarıyla huzur içinde dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar verilerek Ankara’ya dönüş.

Bu keyifli tur sona ererken,  Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Fiyata Dahil Hizmetler

 • 1 tur at binişi
 • Araç içi kahvaltı
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar
 • Çevre gezileri
 • Öğle yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Ulaşım

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze giriş ücretleri
 • Ören yeri giriş ücretleri
 • Özel harcamalar
Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.
* 0 - 2 Yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir.

* Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

!!! ÖNEMLİ !!!

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

6 Eylül 2021 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden yurt içi turlarımızda çift doz aşılı ya da hastalığı geçirmiş olan misafirlerimiz herhangi bir test zorunluluğu bulunmadan seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir.

Çift doz aşısı olmayan misafirlerimizin seyahatlerinden önce en fazla 48 saat içinde yapılmış negatif PCR testini veya hastalığı geçirdiğine dair belgeyi acente yetkililerimize ibraz etmesi gerekmektedir.

Tur başlamadan önce acente yetkililerimize ilgili belgelerin sunulması gerekmektedir. Aksi halde ilgili belgeleri sunmayan misafirlerimiz turlarımıza kabul edilmeyecektir.

İlgili belgelerin acente yetkililerimize sunulmaması halinde meydana gelebilecek hak kayıplarından acentemizin sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tüm misafirlerimize önemle duyrulur.
  Yorum yapmak için tıklayınız
 • ARZU DEMİR

  Uzun bir aradan sonra yine Ayder le olmak güzeldi. Teşekkürler.

 • HAKAN AYDOĞDU

  Bu pandemi ortamında günübirlikte olsa güzel bir deniz havası çok iyi geldi, yeşillik, doğa gerçekten kafa dağıttım, tekrar gidicem.

 • ZUHAL MATARACI

  BU TURA 3.DEFA KATILIŞIM. HER GEZİDEN MEMNUN KALDIK. ARKADAŞLARIMA TAVSİYE EDECEĞİM.

 • ŞENGÜL AŞ

  BAŞTA REHBER OLMAK üZERE ŞOFöR VE MUAVİN ÇOK EFENDİ,HOŞGöRüLü,SAYGILI KİŞİLER. SİZLERE VE PERSONELLERİNİZE EMEKLERİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKüRLER.

 • AHMET SEVİNÇ ERDOĞAN

  TURDAN ÇOK MEMNUN KALDIK. KARADENİZ EREĞLİSİNE DE TUR DüZENLEMENİZİ RİCA EDİYORUZ. BİR GECE KONAKLAMALI DA OLABİLİR.

 • AYŞE UZ

  BENİM AYDER İLE HAFTASONU TURLARIM OLDU. GENELDE HEPSİNDEN MEMNUN KALDIM. HELE üMİTKöY'DEN HAREKET VE üMİTKöY'E DöNüŞ MüKEMMEL.

 • MERAL VAROL

  GüZEL, KEYİFLİ BİR GüN GEÇİRMEMİZE VESİLE OLDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKüR EDERİZ.

 • AYHAN AYDAR

  AYDER TURİZM HİZMETTE KALİTELİ,LİDER MEMNUNUZ.

10 yorumun 8 tanesini görüntülediniz
DAHA FAZLA GÖSTER