M.I.C.E

Ayder Organizasyon, 1988 yılından beri Seyahat Acenteliği, Taşımacılık, Otelcilik, Araç Kiralama ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren, Ayder Grup kuruluşudur. Ayder Organizasyon 2002 ila 2021 yılları arasında toplam 448 ulusal ve uluslararası etkinlikte 225.000 katılımcıyı yüksek memnuniyet oranlarıyla ağırlamıştır.

Kongre, sempozyum, seminer, fuar, bayi toplantıları ve spor organizasyonları alanında 16 yıllık uluslararası deneyime sahip olan Ayder Organizasyon; üstlendiği tüm projeleri detaylara önem veren butik çalışma tarzı, yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımları ile planlamakta, koşulsuz katılımcı memnuniyeti esası ile yürütmekte ve sonuçlandırmaktadır.

Bu etkinlikler arasında tek bir etkinlikte 7.000 katılımcının ağırlandığı Kamu organizasyonları, 46 ayrı ülkenin katıldığı spor müsabakaları olduğu gibi vakıf ve özel kuruluşların seminerleri, eğitim toplantıları ve kongreleri de yer almaktadır. Ayder Organizasyon devlet başkanları seviyesinde seçkin katılımcıların ağırlandığı butik ve yüksek güvenlikli toplantılara da gururla imza atmaktadır. Kurulduğu günden bu güne doğruluk, dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden taviz vermeyen Ayder Organizasyon milyonlarca dolarlık iş bitirmesi gerçekleştirmiştir.