Haşimoğlu Otel

Ayder Grup bünyesinde bulunan Haşimoğlu otel 2000 yılında misafirlerine hizmet vermeye başlamıştır. 60 yılı aşkın otelcilik tecrübesine sahip olan otel Ayder Yaylası’nın ilk otellerinden olma özelliğini taşımaktadır. Misafirlerine kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayacak konfor ve beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi amaçlayan müşteri odaklı yönetim tarzıyla Ayder Yaylası turizminin gelişmesine de önemli katkılarda bulunmuştur.

Ülkemizin gözde turizm merkezlerinden Ayder Yaylası'nda yer alan Haşimoğlu Otel, özel tasarlanmış mimari ile yemyeşil doğanın cömertliğini sizlere yaşatmak adına konumlandırılmıştır.

Otelimiz; doğaya uygun mimari yapısı ile 4 suit, 3 deluxe, 1 connection ve 12 balkonlu olmak üzere toplam 71 oda ve 150 yatak kapasitesi, 300 kişilik çok amaçlı restoran ,65 kişilik teras restoran, merkezi ısıtma sistemi, çamaşır yıkama ve ütü servisi, otantik şömineli lobi, ücretsiz kablosuz internet, bebek yatağı, butik (yöresel tüm çeşitler), araba kiralama, döviz bozdurma, animasyon ve tulum eşliğinde horon şov, 24 saat sıcak su ve oda servisi ile yıl boyunca siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir. Odalarımız; tv, uydu yayını, direkt telefon, minibar, duş, wc, saç kurutma makinesi ve yangın dedektörü ile misafirlerimizin rahatı ve konforu için tasarlanmıştır. Karadeniz ve Türk mutfağından seçkin lezzetlerin sunulduğu restoranı ile siz seçkin konuklarımızı Ayder’in muhteşem doğasına davet etmektedir.