Gruplara Özel TurlarProfesyonel seyahat ekibi tarafından pandemi kuralları ışığında itina ile hazırlanan kişiye özel, aileye özel, küçük  ve büyük gruplara  özel güvenli ve kaliteli 
turların adresi  Ayder Turizm.

Butik Turlar : 15 kişiye kadar istediğiniz tarihte, istediğiniz bölgeye, istediğiniz rotalarda sadece size  veya ailenize özel  butik tur programlarını en uygun içeriklerle hazırlıyor ve beğeninize sunuyoruz. 

Gruplara Özel  Turlar :15 Kişi  ve üzeri  özel gruplarda  sadece o grubun talep ve istekleri göz önüne alınarak  operasyon ekibimizce  itina ile hazırlanmaktadır. Gezi rotası, otel seçimleri, yemek menüleri en ince ayrıntısı ile hazırlanan teklifte sunulmaktadır.  

33 yılı aşkın süredir hizmet veren Ayder Turizm olarak;  profesyonel kokartlı, inisiyatif sahibi  ve  çözüm odaklı rehber kadromuz, pandemi kurallarına uygun otel konaklamalarımız, en özel ve güvenli lokasyon seçimlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz butik  tur ve grup seyahatlerinde %100 müşteri memnuniyetini  hedefliyoruz.

Sürekli gerçekleştirdiğimiz anketler ile misafir görüş ve isteklerini önemseyen,  kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen , turizm sektörü kökenli uzman operasyon ekibimiz ile her ürünü kendi mutfağımızda hazırlıyor ve  siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

Geriye sadece size özel hazırlanan bu programların tadını çıkarmak kalıyor .


Ayder'le Rotanız Oluşturuluyor ....