Gruplara Özel Turlar

35 yılı aşkın süredir, amatör bir ruhla başlayıp ve bu ruhun getirdiği heyecanı hiç bir zaman kaybetmeden, yanına profesyonel bakış açısını ve iş ahlakını da alarak devam eden, tek hedefi %100 müşteri memnuniyeti ve güven olan sektöründe öncü, yenilikçi ve dinamik bir seyahat acentesi  olan ayder turizm; seçkin şirket, kurum ve kuruluşların yanı sıra kamuya özel gezi ve tur programlarını yıllardır aynı heyecan ve titizlikle gerçekleştirmektedir. marka ürünü karadeniz ve haftalık kültür turları olarak öne çıkan;  daha çocuk yaşta bu sektörün içine doğmuş, bu işe gönül vermiş çocukların büyüdüklerinde ortaya koydukları hizmet anlayışıdır ayder turizm.

gruplara özel  turlarımızda 15 kişi  ve üzeri  taleplerde  sadece o grubun talep ve istekleri göz önüne alınarak  operasyon ekibimizce  itina ile hazırlanmaktadır. gezi rotası, otel seçimleri, yemek menüleri en ince ayrıntısı ile hazırlanan teklifte sunulmaktadır.  

sürekli gerçekleştirdiğimiz anketler ile misafir görüş ve isteklerini önemseyen,  kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen, turizm sektörü kökenli uzman operasyon ekibimiz ile her ürünü kendi mutfağımızda hazırlıyor ve  siz değerli misafirlerimize sunuyoruz.

istediğiniz tarihte, istediğiniz bölgeye, istediğiniz kişilerle, ister günübirlik, ister konaklamalı  şirket, personel motivasyon , eğitim ve yılsonu gezilerinizde sizlere teklif vermekten memnuniyet duyarız. 

resmi web sayfamız www.ayder.com.tr üzerinden alternatif programlarımıza ulaşabilir veya hayalinizdeki rotayı bizimle paylaşabilirsiniz.

geriye sadece size özel hazırlanan bu programların tadını çıkarmak kalacak...

ayder'le rotanız oluşturuluyor ....