Baştan sona keyifli bir seyahat için Ayder Turizm'in Elegant İtalya Turu tam size göre! Ankara çıkışlı ve Türk Hava Yolları ile gerçekleştirilen bu 7 gece 8 günlük turda tüm ekstra turlar dahil.

Bu turda, İtalya'nın tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini keşfetmek için unutulmaz bir fırsat sunuluyor.

Milano, Como, Sirmione, Venedik, Bologna, Floransa, Pisa, Siena, San Gimignano, Roma, Vatikan, Castel Gondolfo, Nemi Gölü, Albano Gölü, Sorrento, Napoli, Pompei... Baştan başa İtalya, rüya gibi bir rota!

Turda konaklama, yemekler, tüm transferler ve tur programında belirtilen tüm ekstra turlar dahil olmak üzere tüm detaylar düşünülerek tasarlanmıştır. İtalya'nın tarihi ve kültürel mirasını keşfederken, keyifli bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Hemen yerinizi ayırtın ve İtalya'nın zarafeti ve güzellikleriyle dolu bir tatilin keyfini çıkarın!

İtalya'da Ne Yenir?

İtalyan mutfağı, dünya çapında ünlü lezzetleriyle bilinir. Pizzalar, makarnalar, risottolar, tiramisu, gelato ve kahve gibi İtalyan yemekleri dünya mutfak kültüründe önemli bir yer tutar. Her bölgenin kendine özgü yemekleri ve lezzetleri vardır. Örneğin, Napoli'de pizza, Bologna'da tortellini, Floransa'da bistecca alla fiorentina, Sicilya'da arancini, denemeniz gereken popüler yemekler arasındadır.

İtalya'da Gezilecek Yerler

İtalya, tarih, sanat ve kültür açısından zengin bir ülkedir. Roma İmparatorluğu'nun merkezi olan Roma'da, antik döneme ait Colosseum, Forum Romanum, Pantheon ve Vatikan Müzeleri gibi turistik yerler bulunur. Floransa, İtalyan Rönesans'ının doğduğu yerdir ve Uffizi Galerisi, Ponte Vecchio ve Duomo Katedrali gibi önemli turistik yerleri vardır. Venedik, kanalları, masalsı köprüleri ve San Marco Bazilikası ile ünlüdür.