Lokasyonlar

Program Detayı

Akşam saat 23:30’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden, 23:59'da Ümitköy Galleria Avm karşısında buluşarak Eğirdir'e hareket. Gecemiz yolda geçiyor.


Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah saatlerinde Eğirdir Gölü'ne varışımızın ardından göle nazır kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrası Eğirdir Gölü çevresinde yürüyüşümüzü yapıyoruz. Keyifli yürüyüş sonrası Eğirdir Kalesi, Hızır Bey Cami, Yeşil Ada’yı gezdikten sonra rotamızı, Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen masmavi rengi ve bembeyaz sahili ile Salda Gölü’ne çeviriyoruz. Dileyen misafirlerimiz hava şartları doğrultusunda gölde yüzebilir, dileyen misafirlerimiz yürüyüş ve fotoğraf çekerek vakit geçirebilirler. Ardından Pamukkale’ye hareket edip bölgede bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün Oteli

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah açık büfe kahvaltı sonrası Hierapolis Antik kenti ile gezimize başlıyoruz. Her noktasında ayrı izler ve özellikler bulunan Antik Kent’te sırasıyla Hamam binası, Nekropol alanı, ana cadde üzerinde bulunan Domitian Kapısı, Latrin Binası, Tapınak ve Hierapolis Tiyatrosu gezileri ardından antik çağda kutsal olarak bilinen ve birçok hastalığa iyi geldiğine inanılan sütunlu havuzda kısa bir mola veriyoruz. Ardından bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan travertenlere ulaşıyor ve traverten havuzlarına girmek için verilecek serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası öğle yemeği için travertenlerden ayrılıyoruz. Dönüş yolculuğumuza başlamadan önce dünyaca ünlü Denizli tekstil atölyeleri geziyor, yol üzerine Kaklık Mağarası’nı ziyaret edip, Ankara'ya hareket ediyoruz.

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Fiyata Dahil Hizmetler

 • 1 gece yarım pansiyon konaklama
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar
 • Çevre gezileri
 • İlk gün sabah kahvaltısı
 • Milli park girişleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Ulaşım

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze giriş ücretleri
 • Öğle yemekleri
 • Ören yeri giriş ücretleri
 • Özel harcamalar

Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda 18 kişilik minibüs, 17 – 27 kişi kayıtlarda 31 kişilik midibus, 27-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. 

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
1390 TL
Tek Kişilik Oda
1690 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
1350 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
1090 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
450 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

İki Kişilik Odada Kişi Başı
1390 TL
Tek Kişilik Oda
1690 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
1350 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
1090 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
450 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
* 0 - 2 Yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir.

* Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

Belirtilen fiyatlar kredi kartı tek çekimlerde geçerli olup, konaklamalı turlarda nakit peşin ödemelerde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Nakit peşin ödeme indirimi %5 sadece konaklamalı turlarda geçerlidir. Günübirlik turlarda kart komisyon oranı ile taksit imkanı mevcuttur. Nakit peşin ödeme indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

*** ÖNEMLİ ***

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

*Seyahat için gerekli görülen aşısız veya aşı sürecini tamamlamayan ya da son 180 gün içinde hastalığı geçirmemiş kişilerden istenilen negatif PCR test sonucu ibrazı istenilmesi uygulamasına 3 Mart 2022 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu genelge doğrultusunda son verilmiştir. T.C. İçişleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden tur programlarımıza katılımlarda, ulaşımı havayolu veya karayolu ile sağlanması farketmeksizin, 3 Mart 2022 tarihinden itibaren PCR testi negatif sonuç ibrazı zorunluluğu kaldırılmıştır.