Lokasyonlar

Program Detayı

Gece saat 00.30’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünde, 01.00’da Ümitköy Galleria Avm karşısında buluşarak, termal sularından şifa akan, doğa harikası bembeyaz travertenleri ile ünlü şehir Pamukkale’ye doğru hareket ediyoruz.

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah erken saatlerde Pamukkale’ye varışımızın ardından konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra tüm gün suyundan şifa bulacağımız termal otelimizin imkanlarından faydalanıyoruz. (Türk Hamamı, Termal Havuz, Sauna Buhar Banyosu vs...) Akşam yemeği ve konaklama Denizli’deki Termal Otelimizde.

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası, doğanın sanatçı rolünü üstlendiği Pamukkale gezimize başlıyoruz. İlk durağımız Hierapolis Antik kenti. 2 bin yıl öncesine ait olmasına rağmen hala bu kadar sapasağlam kalmış olmasına şaşıracak, rehberimizin anlatımıyla taçlandırarak gezerken her noktasında ayrı izler ve özellikler bulacağız. Antik kentte sırasıyla Hamam Binası, Nekropol Alanı, ana cadde üzerinde bulunan Domitian Kapısı ve Latrin Binası, Tapınak, Hierapolis Tiyatrosu gezilerimizi yapıyoruz. Ardından dünyada bir eşi daha olmayan göz alıcı travertenlere ulaşıyoruz ve bu anları ölümsüzleştirmek için fotoğraf molası veriyoruz. Serbest zamanın ardından öğle yemeği için travertenlerden ayrılıyoruz. Öğle yemeğimiz sonrası dünyaca ünlü Denizli Tekstil Atölyeleri gezimizi gerçekleştiriyoruz. Dönüş yolculuğumuza başlamadan önce güzergahımız üzerinde bulunan sarkıt ve dikitleriyle ünlü Kaklık Mağarası’nı ziyaret ediyor ardından Ankara’ya doğru yola çıkıyoruz. Yeni ve farklı deneyimler edinmiş olmanın bıraktığı keyifli hatıralar eşliğinde Ankara’ya varıyoruz.
Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Ulaşım
 • İlk gün sabah kahvaltısı
 • 1 gece yarım pansiyon konaklama
 • Milli park ve ören yeri giriş ücretleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Çevre gezileri
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınacak ekstra içecekler
 • Müze giriş ücretleri
 • Özel harcamalar
Termal kullanımları için mayo, havlu ve terlik, bone.
***Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.