Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah 05:30'da Hızlı Tren garında buluşup, Eskişehir’e hareket ediyoruz. Eskişehir'e vardığımızda bizi bekleyen aracımıza binerek güzel bir kahvaltı için hareket ediyoruz, kahvaltı sonrası ilk olarak kentin çehresini değiştiren Porsuk düzenlemesi ile Türkiye’nin Venedik’i sayılan tekne turumuz ile kentin sudan görünümüne vakıf olacağız. Gezimizin ardından Eskişehir’in tarihi Odunpazarı semtinde Cam Eserleri Müzesi'ni gezip, Türkiye’den ve Dünya’dan modern ve çağdaş sanat eserlerinin sergilendiği bir müze olan Odunpazarı Modern Müze’yi (OMM) gezip sonrasında Balmumu Heykel Müzesi'ni ziyaret ettikten sonra dünyada tek olan Eskişehir Lületaşının hem işlenişini hem de hazır eserlerin sergi ve satışlarının yapıldığı Atlıhan’da kısa bir alışveriş molası veriyoruz. 

Kurşunlu Külliyesi’nde de cam işçiliğinin heyecan veren atmosferini ve Lületaşı Sergisi'ni göreceğiz. Eskişehir’e özel yöresel menümüz ile öğle yemeğimizi aldıktan sonra kentin görkemli parklarına doğru yol alıyoruz. Kente yapay bir plaj kazandıran Kent Park'ta yeşilin keyfini çıkarıyoruz. Sonrasında Saz Ova Parkı’nda ünlü Bavyera saraylarını ve masal kahramanları ile eğlenceli ve bol fotoğraflı bir öğleden sonrası geçiriyoruz. Günün sonunda milli sanayi hamlemizin gecikmesinde de etkili olacak "ilk yerli" otomobil olan "Devrim" arabasını görecek ve Ankara’ya dönüş için tren garına hareket edip Ankara’ya ulaşacağız.

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Ulaşım
 • Gidiş-Dönüş tren bileti
 • Sabah kahvaltısı
 • Porsuk Çayı'nda tekne turu
 • Öğle yemeği
 • Çevre gezileri
 • Rehberlik hizmeti
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze giriş ücretleri
 • Yemeklerde alınacak ekstra içecekler
 • Özel harcamalar
*** Oturma planı Eskişehir içinde kullanılacak araç içindir. Trende oturma düzeni TCDD tarafından belirlenmektedir.
*** Tren hareket saatlerinde TCDD tarafından değişiklik yapılabilir.
*** Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

Gezi Ücreti
525 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
485 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
525 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
485 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
525 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
485 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
525 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
485 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
525 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
485 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
* 0 - 2 Yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir.

* Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

Belirtilen fiyatlar kredi kartı tek çekimlerde geçerli olup, konaklamalı turlarda nakit peşin ödemelerde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Nakit peşin ödeme indirimi %5 sadece konaklamalı turlarda geçerlidir. Günübirlik turlarda kart komisyon oranı ile taksit imkanı mevcuttur. Nakit peşin ödeme indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

*** ÖNEMLİ ***

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

*Seyahat için gerekli görülen aşısız veya aşı sürecini tamamlamayan ya da son 180 gün içinde hastalığı geçirmemiş kişilerden istenilen negatif PCR test sonucu ibrazı istenilmesi uygulamasına 3 Mart 2022 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu genelge doğrultusunda son verilmiştir. T.C. İçişleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden tur programlarımıza katılımlarda, ulaşımı havayolu veya karayolu ile sağlanması farketmeksizin, 3 Mart 2022 tarihinden itibaren PCR testi negatif sonuç ibrazı zorunluluğu kaldırılmıştır.
  Yorum yapmak için tıklayınız
 • FATMA KARAKAYA

  Her zamanki gibi memnun olduk.

 • AZİME TOPAL

  İlk kez Ayder Turizm ile yolculuğum oldu, memnuniyetimi belirtmek isterim teşekkürler.

 • SEMRA EFEOĞLU

  Çok güzeldi. Her zaman katılmak isterim.

 • FILIZ PATAN

  Turdan çok memnun kaldık. 4 yaşındaki çocukla biraz yorucu oldu ama buna değdi. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyorum.

 • ZEYNEP TÜRKAY

  Güzel bir gezi oldu. Teşekkürler.

 • FATMA ŞENİZ BADOĞLU

  Her zaman olduğu gibi Ayder'le gezmek çok keyifli. İnşallah daha daha başka turlara da gitmek kısmet olur. Teşekkürler Ayder.

 • AYŞE DENİZ ÖZBİR

  Zaten tüm Ayder gezilerinden Çok zevk alıyorum ve de gezmeye devam edeceğim elimden geldiğince. Teşekkürler Ayder...

 • MERYEM YAKUT

  Memnun kaldık. Bir daha ki sefere beraber olmak dileğiyle.

 • AYŞE GÜL DİLBER

  Genel anlamda keyif aldık. Güzel bir gün geçirdik.

 • ŞENGÜL YAYLAGÜL

  Rahat ve zevkli bir yolculuktu.

 • GÜLAY URAL

  Güvenli, düzgün ve temiz ...

 • GÖNÜL DEMİREL

  Her şey için teşekkür ediyorum.

38 yorumun 12 tanesini görüntülediniz
DAHA FAZLA GÖSTER