Sizi, doğanın cazip renk cümbüşü, çağlayanın muhteşem manzarası ve köpük köpük akan su şırıltısıyla, şehirden ve stresten uzakta bir gün geçirmeye çağırıyoruz…

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah saat 07.00’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünde, 07.30’da Ümitköy Galleria Avm karşısında buluşarak, muhteşem doğa manzaralarını seyrederek günübirlik Düzce yolculuğumuza başlıyoruz.

İlk durağımız içerisinde yaklaşık 150 kuş türünün yaşadığı Efteni Kuş Gölü. Kuş seyir terasından kuşları ve Efteni Gölü’nü gözlemledikten sonra, fotoğraf makinelerimizi hazırlayarak bir başka doğa harikası olan Güzeldere Şelalesi’ne doğru yola çıkıyoruz. Sonbaharda sarı rengin, ilkbaharda yeşil rengin bütün tonlarının bir arada bulunduğu dev kayın ve gürgen ağaçlarının arasında ilerliyoruz. Çağlayanın sesinden yaklaştığınızı hissettiğiniz anda, ağaçların arasından birden karşınıza çıkan görkemli şelaleyi seyretmenin, köpük köpük akan suyun şırıltısını dinlemenin zevkini tadabilmek bir ayrıcalık. Yeşillikler arasındaki bu muhteşem manzara insana gerçekten heyecan ve coşku veriyor. Diğer farklı güzellikleri de görebilmek için gölden ayrılıp Orman Bakanlığı’nca Tabiat Anıtı olarak tescil edilmiş olan Samandere Şelalesi’ne gidiyoruz. Samandere Şelalesi’nin korkuluklu terası seyir için çok uygundur. Öğle yemeği molasının ardından Aydınpınar Takım Şelaleleri'ne doğru yola çıkıyoruz. Doğal parkurlardan oluşan yolumuzu, rehberimizin anlatacağı hikayeleri dinleyerek geçirdikten sonra Aydınpınar Takım Şelaleleri'ni görüyoruz, ardından Sinekli Yaylası’na gidip serbest zaman veriyor ve belirlenen saatte Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalar verilerek Ankara’ya dönüş.

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Araç içi kahvaltı
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar
 • Çevre gezileri
 • Milli park girişleri
 • Öğle yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Ulaşım

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Özel harcamalar

*** Düzce turumuzda ulaşım, yol şartları nedeniyle, Minibüs veya Midibaslar’la gerçekleştirilmektedir.

*** Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

Gezi Ücreti
495 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
455 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
495 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
455 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
495 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
455 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
* 0 - 2 Yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir.

* Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

Belirtilen fiyatlar kredi kartı tek çekimlerde geçerli olup, konaklamalı turlarda nakit peşin ödemelerde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Nakit peşin ödeme indirimi %5 sadece konaklamalı turlarda geçerlidir. Günübirlik turlarda kart komisyon oranı ile taksit imkanı mevcuttur. Nakit peşin ödeme indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

*** ÖNEMLİ ***

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

*Seyahat için gerekli görülen aşısız veya aşı sürecini tamamlamayan ya da son 180 gün içinde hastalığı geçirmemiş kişilerden istenilen negatif PCR test sonucu ibrazı istenilmesi uygulamasına 3 Mart 2022 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu genelge doğrultusunda son verilmiştir. T.C. İçişleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden tur programlarımıza katılımlarda, ulaşımı havayolu veya karayolu ile sağlanması farketmeksizin, 3 Mart 2022 tarihinden itibaren PCR testi negatif sonuç ibrazı zorunluluğu kaldırılmıştır.
  Yorum yapmak için tıklayınız
 • NESRİN SEVEN

  Seyahatimizden çok memnun kaldık. Rehberimizin güler yüzlü pozitif enerjisi güzeldi. Şoförümüzde uyumlu idi herkese teşekkür ediyorum.

 • HATİCE YAĞIMLI

  Keyif aldığım güzel bir yolculuktu. Olumsuz bir durumla karşılaşmadım.

 • ZEYNEP YAĞIMLI

  Keyifli bir tur.

 • NEŞE BAYAZIT TOLA

  Çok keyifli bir gün geÇirdim, her şey Çok güzeldi.

 • BEYZA YAZAR

  Yolculuk gayet güzeldi. AraÇta bulunanlar gayet güler yüzle ve sıcakkanlıydı.

 • NİLAY GÖKÇE ESKİTOROS

  Planlama , zaman ve program iyiydi.

 • CAVİT ÇINARLI

  Çok iyiydi, Çok memnun kaldım. Genel olarak bundan sonraki hayatımda da Ayder Turizmi tercih etmek isterim.

 • AYTAÇ KILIÇ

  Bu Ayder ile ikinci tur gezim. İkisi de birbirinden güzeldi. Her turda memnun kaldığım iÇin Ayder ile yola devam.

 • SEVİM BALLIM

  Genel olarak memnun kaldık.

 • SEMİH ÇATAL

  Her şey dört dörtlük. Eğlendirici, bilgilendirici bir turdu. Verilen ücret bu tur iÇin Çok uygun. Turda emeği geÇen herkese teşekkürler.

 • TUÇE YILDIZ

  Bir daha ki başka bir seyahatimde de Ayder'i tercih ederim.

 • SANEM DÜLGER

  Kurumsallaşma oldukÇa iyi . Güvenilir.

31 yorumun 12 tanesini görüntülediniz
DAHA FAZLA GÖSTER