Deniz kenarında şirin bir balıkçı kasabası Arkasını fındık bahçelerine dönmüş, yüzünü denize...
Şehrin tüm stresinden uzakta; tarih, doğa, balık, salata; hepsi bu hafta sonu Akçakoca’da...

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah saat 07.00'da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünde, 07.30'da Ümitköy Galleria Avm karşısında buluşarak, Osman Gazi’nin silah arkadaşı olan Akçakoca Bey’in diyarı ve şirin bir balıkçı kasabası olan Akçakoca’ya hareket.
Yolumuz üzerinde ilk ziyaret yerimiz Konuralp Müzesi. Konuralp Müzesi içinde birinci katta bölgede bulunan toprak ve metal eşyalar, heykelcikler, ikinci katta silahlar, etnografik değerler, yöresel kıyafetler sergileniyor. Müze gezimizin ardından Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğü tarafından I. derecede sit alanı olarak tescillenmiş olan Fakıllı Mağarası’na gidiyoruz. Fakıllı Mağarası'nı gezip ardından öğle yemeğinde Karadeniz’in olmazsa olmazı balık ve salata keyfi. Yemekten sonra Akçakoca Bey’in heykelini inceliyor ve şehir merkezine 3 km. uzaklıktaki eşsiz panoraması, piknik ve mesire alanları, mavi bayraklı plajı ile ünlü Ceneviz Kalesi’ne gidiyoruz. Kale gezisi sonrasında ahşap evleri ve doğasıyla dikkatleri üzerine çeken Hemşin köyüne hareket. Köy içinde yürüyüşler yapıyor ve bu muhteşem doğayı fotoğraflıyoruz. Ardından şehir merkezinde serbest zaman. Serbest zaman sırasında kendine has özellikleri olan Akçakoca evlerinin bulunduğu sokaklarda gezebilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Belirlenen saatte buluşarak muhteşem doğa manzarasını seyrederek, neşeli geçen bir yolculuğun tatlı anılarıyla huzur içinde dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar verilerek Ankara’ya dönüş.

Bu keyifli tur sona ererken,  Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Ulaşım
 • Araç içi kahvaltı
 • Öğle yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Çevre gezileri
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze giriş ücretleri
 • Ören yeri giriş ücretleri
 • Özel harcamalar
***Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

Gezi Ücreti
445 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
395 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
445 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
395 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
445 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
395 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
445 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
395 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
445 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
395 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
* 0 - 2 Yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir.

* Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

Belirtilen fiyatlar kredi kartı tek çekimlerde geçerli olup, konaklamalı turlarda nakit peşin ödemelerde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Nakit peşin ödeme indirimi %5 sadece konaklamalı turlarda geçerlidir. Günübirlik turlarda kart komisyon oranı ile taksit imkanı mevcuttur. Nakit peşin ödeme indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

*** ÖNEMLİ ***

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

*Seyahat için gerekli görülen aşısız veya aşı sürecini tamamlamayan ya da son 180 gün içinde hastalığı geçirmemiş kişilerden istenilen negatif PCR test sonucu ibrazı istenilmesi uygulamasına 3 Mart 2022 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu genelge doğrultusunda son verilmiştir. T.C. İçişleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden tur programlarımıza katılımlarda, ulaşımı havayolu veya karayolu ile sağlanması farketmeksizin, 3 Mart 2022 tarihinden itibaren PCR testi negatif sonuç ibrazı zorunluluğu kaldırılmıştır.
  Yorum yapmak için tıklayınız
 • ARZU DEMİR

  Uzun bir aradan sonra yine Ayder le olmak güzeldi. Teşekkürler.

 • HAKAN AYDOĞDU

  Bu pandemi ortamında günübirlikte olsa güzel bir deniz havası çok iyi geldi, yeşillik, doğa gerçekten kafa dağıttım, tekrar gidicem.

 • ZUHAL MATARACI

  BU TURA 3.DEFA KATILIŞIM. HER GEZİDEN MEMNUN KALDIK. ARKADAŞLARIMA TAVSİYE EDECEĞİM.

 • ŞENGÜL AŞ

  BAŞTA REHBER OLMAK üZERE ŞOFöR VE MUAVİN ÇOK EFENDİ,HOŞGöRüLü,SAYGILI KİŞİLER. SİZLERE VE PERSONELLERİNİZE EMEKLERİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKüRLER.

 • AHMET SEVİNÇ ERDOĞAN

  TURDAN ÇOK MEMNUN KALDIK. KARADENİZ EREĞLİSİNE DE TUR DüZENLEMENİZİ RİCA EDİYORUZ. BİR GECE KONAKLAMALI DA OLABİLİR.

 • AYŞE UZ

  BENİM AYDER İLE HAFTASONU TURLARIM OLDU. GENELDE HEPSİNDEN MEMNUN KALDIM. HELE üMİTKöY'DEN HAREKET VE üMİTKöY'E DöNüŞ MüKEMMEL.

 • MERAL VAROL

  GüZEL, KEYİFLİ BİR GüN GEÇİRMEMİZE VESİLE OLDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKüR EDERİZ.

 • AYHAN AYDAR

  AYDER TURİZM HİZMETTE KALİTELİ,LİDER MEMNUNUZ.

 • OSMAN BULUT

  TURİZM KONUSUNDA MARKA OLDUĞUNUZU DUYUYORDUM.İLK DEFA KATILIYORUM. İYİ Kİ VARSINIZ

 • FAZİLET ÇALIŞKAN

  AKÇAKOCA PROGRAMINDA EMEĞİ GEÇEN TüM ÇALIŞANLARA TEŞEKKüR EDERİZ.ÇOK GüZEL BİR GüN GEÇİRDİK.EN KISA ZAMANDA TEKRAR GöRüŞMEK üMİDİMİZ.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ.

10 yorumun 10 tanesini görüntülediniz