Baharda açan Nilüfer çiçekleri ile dört mevsimi de farklı bir yer...
Doğayla huzur bulmanın, kendine vakit ayırmanın bilincinde olanlar, günübirlik keyifli bir kaçamağa hazır mısınız?
 

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah saat 07.00'da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi, 07.30'da Galleria Avm önünde buluşarak, şehrin yoruculuğundan kurtulup doğayla baş başa olmak isteyen misafirlerimizle, muhteşem bir kaçış noktasına, Abant'a doğru yola çıkıyoruz.

Keyifli ve eğlenceli geçen molalarla birlikte yaklaşık 3,5 saat süren yolcuktan sonra, baharda açan nilüfer çiçekleriyle, dört mevsim farklı görüntüye sahip manzarasıyla, Abant'a varıyoruz. Nasıl vakit geçirmek istediğinize siz karar verin; mevsim durumuna göre seçebileceğiniz pek çok alternatif var. Öğle yemeğimiz mangal keyfi. Kış sezonunda kartopu oynamak, karda gezinti yapmak veya Abant'ın doyumsuz tertemiz havasında kusursuz bir doğada yaklaşık 7 kilometrelik parkurda 1,5 saatlik bir yürüyüş yapabilirsiniz. Hızlı bir tur isterseniz faytonla veya atla göl çevresinde tur yapabilirsiniz. Tercihiniz hangisi olursa olsun Abant'ta kendinizi doğanın doğal bir parçası hissedecek, tüm stres ve gerginliklerinizi üzerinizden atacaksınız. Hiç ayrılmak istemeyeceğiniz bu güzel doğa köşesinden ayrılmadan önce gölün girişinde köylülerin kurduğu köy pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Ardından Gölcük'e hareket. Türkiye'nin milli parklarından olan Gölcük; çevresi 1350 metre, denizden yüksekliği ise 950 metredir. Ayrıca gölün çevresi doğa yürüyüşleri için tercih edilen önemli parkurlardan birisidir. Doğayla iç içe yapılan kısa bir çevre turunun ardından bu güzellikleri geride bırakarak Ankara'ya hareket. 

Bu keyifli tur sona ererken,  Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Araç içi kahvaltı
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar
 • Çevre gezileri
 • Milli park girişleri
 • Öğle yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Ulaşım

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Özel harcamalar
Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

Gezi Ücreti
190.00 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
140.00 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
190.00 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
140.00 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

Ücretler

Gezi Ücreti
190.00 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
140.00 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.
 • İBRAHİM AKGÜL

  İKİNCİ KEZ KATILDIĞIMIZ AYDER TURİZM GEZİSİNDE MEMNUN KALDIK.ŞOFöRüNüZ,REHBERİNİZ BİZLERE OLDUKÇA KEYİFLİ BİR TUR YAŞATTILAR,VERDİĞİNİZ KATİLER VE HİZMET İÇİN TEŞEKKüR EDERİZ.

 • CEM ÖZDEMİR

  Ayder turizmle beş veya altı turumuz geÇti her seferinde Çok memnun ayrılıyoruz turdan.

 • NALAN KALFA

  Turdaki görevli tüm personel güler yüzlü ve ilgili kısaca memnun kaldık.

 • HÜLYA NAZMİYE ÖZKURT

  Daimi Ayder turizm müşterisi olarak memnun kaldık.

 • SEMA ÜNAL

  Teşekkürler Ayder Turizm Çok güzel gezi oldu. :))

5 yorumun 5 tanesini görüntülediniz