Turkuaz ve yeşilin onlarca farklı tonu, şehir yorgunluğundan kaçışın keyifli yolu, üstelik tarih ve doğa iç içe. Sünnet Gölü ve Mudurnu’da bu hafta sonu sizi bekliyor…

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah saat 07:00’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünde, 07:30’da Ümitköy Mutlukent Mahallesi Ayder Turizm/Ayder’ishi Cafe önünde buluşarak Göynük’e hareket.

Muhteşem doğayla iç içe geçirdiğimiz yolculuğun ilk molasını Göynük’te veriyor ve eski tarihî evleri görüyoruz. Mudurnu ve Göynük tarihî evleri nedeniyle kentsel sit alanı olarak ilan edilmiştir. Buraya kadar gelmişken Fatih Sultan Mehmet’in hocası Akşemsettin’in Türbesi’ni ziyaret ediyoruz.

Öğle yemeği molasının ardından 1050m yükseklikteki eşsiz manzarası ve tüm özellikleriyle hem fizyolojik hem de psikolojik terapi merkezi olarak tanımlanabilecek Sünnet Gölü’ne hareket ediyoruz. Misafirlerimize temiz havada, doğanın muhteşem güzellikleri ve göl manzarasında vakit geçirebilmeleri için serbest zaman veriyoruz. Yürüyüşünüz sırasında genç ve yüzlerce yıllık çam ağaçlarıyla birlikte göle akseden mavi, turkuaz ve yeşilin onlarca tonunu görüp ciğerlerimizi bol bol oksijen ile dolduruyoruz.

Sonrasında Çubuk Gölü'ne hareket ediyoruz. Göl çevresinde yürüyüş yapıp serbest zaman verip ardından Mudurnu’yu görmek için yola koyuluyoruz. 600 yıldır ayakta kalan Yıldırım Bayezid Cami ve Hamamı ve tarihî evlerinin görülmesinin ardından Ankara’ya hareket. Gerekli molalar verilerek Ankara’ya dönüş. 

Bu keyifli tur sona ererken Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Ulaşım
 • Araç içi kahvaltı
 • Öğle yemeği
 • Çevre gezileri
 • Milli park ve ören yeri giriş ücretleri
 • Müze giriş ücretleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Özel harcamalar
 • Tur Rehberi; hava ve yol koşulları ile vb. sebeplere bağlı olarak, gezi programını değiştirebilir.
 • Programımız her yaş grubundan misafirimiz için uygundur.
 • Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda minibüs, 17 - 25 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acente koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir.
 • Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

Gezi Ücreti
1890 TL
2-12 Yaş Çocuk Ücreti
1790 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
- 0 - 2 yaş çocuk ücretsiz olup, araçta koltuk verilmemektedir. Yurt dışı turlarda 0-2 yaş çocuk ücrete tabidir.

- 0-2 yaş ücreti 0 ile 1,99 yaş,
- 2-6 yaş ücreti 2 ile 5,99 yaş,
- 6-12 yaş ücreti 6 ile 11,99 yaş aralıklarını kapsamaktadır.

- Çocuk yaşı indirimleri minimum 2 yetişkin yanında geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk indirimi geçerli olmayıp, 2 yetişkin olarak ücret hesaplanmaktadır. Bildirilen çocuk yaşları doğruluğunu kaybettiğinde oluşacak ücret farklılıkları ve sorumluluk misafire aittir.

- Belirtilen fiyatlar kredi kartı tek çekimlerde geçerli olup, yurt içi konaklamalı turlarda nakit peşin ödemelerde %3 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Nakit peşin ödeme indirimi %3 sadece yurt içi konaklamalı turlarda geçerlidir. Günübirlik turlarda kart komisyon oranı ile taksit imkanı mevcuttur. Nakit peşin ödeme indirimi "erken rezervasyon indirimi" olan turlarda geçerli değildir.

- Önemli -

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

Ayder Turizm olarak sahip olduğumuz imtiyazların misafirlerimize yansıtıldığı erken rezervasyon indirim dönemi katılım şartlarına istinaden; erken rezervasyon indirimi uygulanan turlarda, kayıt esnasında toplam tur ücretinin %50'si ödenmelidir. Kalan bakiye en geç tur kalkış tarihinden 30 gün öncesine kadar kapatılmalıdır. Kalan bakiyenin tur kalkış tarihinden 30 gün öncesine kadar kapatılmaması halinde uygulanan erken rezervasyon indirimi iptal edilir. Kalan ödeme tutarı ve son ödeme tarihinin takibini misafir kendisi yapmalıdır. Ayder Turizm'in bir hatırlatma mesajı gönderme veya ödeme için arama yapma yükümlülüğü bulunmamaktadır. Hatırlatma yapmak acente inisiyatifindedir. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması ve sahip olunan erken rezervasyon indirim tutarında hak kaybı olmaması adına son ödeme tarihini takip etmenizi önemle rica ederiz.

Uçaklı tur programlarında Türkiye'den veya Kıbrıs'tan farklı şehirlerden katılımın söz konusu olması halinde grubun havalimanı buluşma saati son uçuş saatine göre ve dönüş için havalimanıa bırakılma saati ise ilk uçuş saatine göre planlanır. Grup içerisinde farklı saatlerde meydana gelen uçuş saati farklılıklarından kaynaklı programda değişiklik yapma hakkı acente bilgisinde rehbere ve acenteye aittir. Katılımcı uçaklı tur programı satın aldığında buluşma ve turun sonlanma saatlerinde meydana gelebilecek her türlü değişikliği baştan kabul etmiş sayılır.
  Yorum yapmak için tıklayınız
 • AYŞE GÖKÇE

  Her şey için teşekkür ederim.

 • GÜLCAN AYDOĞAN

  Turdan memnun kaldık. İnşallah bir başka seferde görüşürüz.

 • HANİFE GÜNTÜRKÜN

  Fevkaladenin fevkinde.

 • ÖZLEM ERDEM

  Çok iyi, beklediğimden daha iyi

 • YEŞİM GEMALMAZ

  Genel olarak turdan çok memnun kaldım.

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  AYDER ÇALIŞANLARININ HER BİRİNE,ALANLARINDAKİ BAŞARILARINI,ÖZVERİLERİNİ TAKDİR EDERİM.

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  Bu turu rahat, güvenli, mutlu geçirmemizi sağlayan, o bölgeye defalarca gitmeme rağmen Ayderle farkındalıklarım arttığı için çok mutluyum.

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  Türkiye'nin yavaş şehirlerinden (cittlaslow)Göynük,Mudurnu (Bolu)da geçirdiğim güzel vakitler için Ayder ailesine çok teşekkürler

 • Sibel Özdemir

  Memnun kaldık.

 • AYSEL DURAK

  Tekrar tur düşünürse Kesinlikle Ayder Turu tercih ederim

 • FATİH ÖZDEMİR

  Turun kalitesi için firmanıza teşekkür ediyorum. Başarılı ve güzel bir tur oldu. (İnşallah bu kaliye bozulmadan hep devam eder)

 • ABDURRAHMAN YEMENİCİ

  Her zamanki gibi herkesin emeğine sağlık. AYDERLE GEZMEYE DEVAM.

41 yorumun 12 tanesini görüntülediniz
DAHA FAZLA GÖSTER