Turkuaz ve yeşilin onlarca farklı tonu, şehir yorgunluğundan kaçışın keyifli yolu, üstelik tarih ve doğa iç içe.
 
Sünnet Gölü ve Mudurnu’da bu hafta sonu sizi bekliyor…

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah saat 07.00’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünde, 07.30’da Ümitköy Galleria Avm önünde buluşarak Göynük’e hareket.

Muhteşem doğayla iç içe geçirdiğimiz yolculuğun ilk molasını Göynük’te veriyor ve eski tarihi evleri görüyoruz. Mudurnu ve Göynük tarihi evleri nedeniyle kentsel sit alanı olarak ilan edilmiştir. Buraya kadar gelmişken Fatih Sultan Mehmet’in hocası Akşemsettin’in Türbesi’ni ziyaret ediyoruz.

Öğle yemeği molasının ardından, 1050m. yükseklikteki eşsiz manzarası ve tüm özellikleriyle hem fizyolojik hem de psikolojik terapi merkezi olarak tanımlanabilecek Sünnet Gölü’ne hareket ediyoruz. Misafirlerimize temiz havada, doğanın muhteşem güzellikleri ve göl manzarasında vakit geçirebilmeleri için serbest zaman veriyoruz. Yürüyüşünüz sırasında genç ve yüzlerce yıllık çam ağaçlarıyla birlikte göle akseden mavi, turkuaz ve yeşilin onlarca tonunu görüp ciğerlerimizi bol bol oksijen ile dolduruyoruz.

Sonrasında Tabiat Parkı olan  tamamıyla  ormanlarla kaplı bir coğrafyanın tam ortasında yer alan Sülüklü Göl’e hareket ediyoruz. Göl çevresinde yürüyüş yapıp serbest zaman verip ardından Mudurnu’yu görmek için yola koyuluyoruz. 600 yıldır ayakta kalan Yıldırım Bayezid Cami ve Hamamı ve tarihi evlerinin görülmesinin ardından Ankara’ya hareket. Gerekli molalar verilerek Ankara’ya dönüş. 

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Araç içi kahvaltı
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar
 • Çevre gezileri
 • Milli park ve ören yeri giriş ücretleri
 • Müze giriş ücretleri
 • Öğle yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Ulaşım

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Özel harcamalar
Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

Gezi Ücreti
210 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
160 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.
 • NURAY İĞCİOĞLU

  Umduğum gibi güzel bir gün geÇirdim. Görmediğim yerleri gezme ve bilgilendirme imkanı buldum.

 • TÜLİN KOÇ

  Ayder Turizm ile seyahat ettiğim iÇin Çok memnunum. Her seferinde farklı kültürler ve yöresel yemekler yiyoruz, memnun kalıyoruz. Eczaneme gelen müşterilerime , eş dost ve akrabalarıma sizin turlardan Çok memnun kaldığımı bildiriyorum.

 • GİRAY DURMUŞOĞLU

  OldukÇa keyifli ve eğlenceli bir turdu. Yemek yediğimiz lokanta Çok güzeldi. Günübirlik bir tur iÇin her şey Çok güzeldi. Genel anlamda beni fazlasıyla tatmin etti.

 • AYŞEN BARIŞMAN

  Memnunum, her şey güzeldi, her zamanki gibi düzgündü, teşekkürler.

 • NEJDET AY

  Her zamanki Ayder titizliği ve hizmet kalitesi. Teşekkürler.

 • TÜLAY TERCAN

  Ayder Turizm ile yaptığım ilk gezim. Çok memnun kaldım. Sıcak ve alakalı bir personel. Sizlere teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere.

 • CEYLAN GENECİ

  Sakin şehir diye belirtildiği gibi sessiz , sakin , doğayla iÇ iÇe bir gün geÇirdik. Her şey iÇin teşekkür ederiz.

 • SENAR SEZEN

  Sakin, kaliteli her zaman Ayder'i tercih ederim.

27 yorumun 8 tanesini görüntülediniz
DAHA FAZLA GÖSTER