Muhteşem bir doğa ve manzara ile baş başa…
El sanatları, Mimarisi ve Yöresel lezzetli yemekleri ile meşhur Beypazarı’nı beraber keşfedelim…

Lokasyonlar

Program Detayı

Sabah saat 07:00'da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önü, Saat 07:30’da Ümitköy Galleria Avm karşısından hareket edip Sincan- Ayaş üzerinden Beypazarı'na ulaşıyoruz.

İnözü Vadisi'nden Beypazarı gezimize başlıyoruz. Küçük Ihlara Vadisi görünümündeki vadide, Türkiye’nin önemli soda (madensuyu) rezervine sahip Beypazarı Maden Suyunu geziyoruz. İlk çağlardan günümüze vadi üstündeki yerleşim alanları ve mağaraları izliyoruz. İnözü Çayı boyunca gezimizi sürdürüyor ve Beypazarı çarşıdan, havuç heykelini görerek Kent Müzesi'ni geziyoruz. Müzede Beypazarı ve yöresinin kültür ve tarihini yansıtan eserlerle, Bizans, Roma ve Osmanlı zamanından kalan çeşitli tarihi eserler sergilenmektedir. Müze sonrası öğle yemeğimizi alıp Beypazarı evleri ve tarihiyle, geleneksel - yöresel mutfağıyla ünlü çarşısını geziyoruz. Alaaddin Cami ve sokakta geziyoruz. Yaşayan Müze, Kültür ve Tarih Müzesi, Hamam Müzesi hakkında bilgiler aldıktan sonra, Mektebi-Taş Konağı ve Beypazarı konakları ile yaşamı hakkında bilgiler aldıktan sonra; Suluhan’da kısa bir mola veriyoruz. Ardından Karagöl’e hareket ediyoruz. Göl çevresinde yürüyüş yapıp serbest zaman verip belirlenen saatte Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. 

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Fiyata Dahil Hizmetler

  • Araç içi kahvaltı
  • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar
  • Çevre gezileri
  • Milli park girişleri
  • Öğle yemeği
  • Rehberlik hizmeti
  • Ulaşım

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Müze giriş ücretleri
  • Ören yeri giriş ücretleri
  • Özel harcamalar
Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüks midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüks midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretler

Gezi Ücreti
190 TL
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
140 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz
Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

!!! ÖNEMLİ !!!

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

6 Eylül 2021 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden yurt içi turlarımızda çift doz aşılı ya da hastalığı geçirmiş olan misafirlerimiz herhangi bir test zorunluluğu bulunmadan seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir.

Çift doz aşısı olmayan misafirlerimizin seyahatlerinden önce en fazla 48 saat içinde yapılmış negatif PCR testini veya hastalığı geçirdiğine dair belgeyi acente yetkililerimize ibraz etmesi gerekmektedir.

Tur başlamadan önce acente yetkililerimize ilgili belgelerin sunulması gerekmektedir. Aksi halde ilgili belgeleri sunmayan misafirlerimiz turlarımıza kabul edilmeyecektir.

İlgili belgelerin acente yetkililerimize sunulmaması halinde meydana gelebilecek hak kayıplarından acentemizin sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tüm misafirlerimize önemle duyrulur.