Tunceli - Kemaliye - Harput - Malatya - Darende Turu (20.10.21 / 24.10.21)

1. Gün

Lokasyonlar

AnkaraErzincan

Program Detayı

Akşam Saat 21:30’da Ümitköy Galleria Avm’nin karşından, saat 22:00’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde Erzincan'a varıyoruz.

2. Gün

Lokasyonlar

ErzincanGirlevik ŞelalesiKemaliyeKemaliye Mani YoluApçağa KöyüKaranlık Kanyon

Program Detayı

Sabah Erzincan’a varışımızın ardından kahvaltımızı alıp gezimize başlıyoruz. Girlevik Köyü’nde yer alan Girlevik Şelalesi’ni gezip, Mustafa Kemal Atatürk’ün ismine izafeten eski ismi Eğin olan şuan ki ismi Kemaliye’ye hareket ediyoruz. Kemaliye sokakları, mani yürüyüş yolunu gezip Şair Ahmet Kutsi Tecer’in “Orda Bir Köy Var Uzakta” dediği Kemaliye’ye bağlı Apçağa Köyü’nü geziyoruz. Ardından Karanlık Kanyon’da tekne turumuzu yapıp Erzincan’da bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Erzincan Hilton Garden Inn Hotel’de.

3. Gün

Lokasyonlar

TunceliMunzur VadisiOvacıkPülümür VadisiHozatElazığ

Program Detayı

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra, Tunceli’nin İlçesi olan Pülümür’e hareket ediyoruz. En güzel sahil kenarlarını aratmayan Pülümür Çayı’nın bulunduğu noktada yer alan, Kutu Deresi'nde çay-kahve ve fotoğraf çekmek için serbest zaman veriyoruz. Ardından Tunceli’ye hareket ediyoruz. Tunceli şehir merkezinde yürüyüş yapıp sokaklarını, çarşısını, evlerini görüp Ovacık’a hareket ediyoruz. Güzelliğiyle ziyaretçilerin ilgi odağı olan Munzur Gözleri’ni görüp, coğrafi olarak dağlık bir yapıya sahip olan Hozat’ı gezip Pertek’ten feribot ile Elazığ’a geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Elazığ Dedeman Park Hotel’de.  

4. Gün

Lokasyonlar

HarputHarput Ulu CamiMalatyaSilahtar Mustafa Paşa KervansarayıŞire Pazarı

Program Detayı

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra, Harput’a hareket ediyoruz. Harput Kalesi’nden Elazığ’ı kuşbakışı izledikten sonra, Battal Gazi, Anadolu Selçuklu Sultanı I. Alâeddin Keykubad tarafından H. 621'de (M. 1224) yaptırılmış Ulu Cami'yi geziyoruz. Ardından Battalgazi ilçesinde yer alan Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı'nı gezip, Şire Pazarı'nda alışveriş için serbest zaman verip otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Anemon Malatya Hotel’de.

5. Gün

Lokasyonlar

MalatyaDarendeTohma KanyonuAnkara

Program Detayı

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra Darende’ye gidiyoruz. Somuncu Baba Külliyesi’ni gezip Tohma Kanyonu’na gidiyoruz. Tohma Kanyon’unda yürüyüş yapıp serbest zaman verdikten sonra Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalarımız sonrası Ankara’ya varıyoruz.

Bu keyifli tur sona ererken Ayder Turizm’in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Hizmetler

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Tur aracı ile ulaşım
 • İlk gün alınacak ekstra kahvaltı
 • 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Sabah kahvaltıları
 • Akşam yemekleri
 • Karanlık Kanyon Tekne turu
 • Pertek Feribot ücreti
 • Milli park girişleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze giriş ücretleri
 • Öğle yemekleri
 • Son gün akşam yemeği
 • Yemeklerde alınacak menü haricinde içecekler
 • Özel harcamalar

Not

Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda 18 kişilik  minibüs, 17 – 27 kişi kayıtlarda 31 kişilik midibus, 27-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. 

Fiyatlar ve Tarihler

20.10.2021 / 24.10.2021

İki Kişilik Odada Kişi Başı
1850.00 TL
Tek Kişilik Oda
2200.00 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
1750.00 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
1490.00 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
700.00 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
0.00 TL

Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

!!! ÖNEMLİ !!!

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

6 Eylül 2021 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden yurt içi turlarımızda çift doz aşılı ya da hastalığı geçirmiş olan misafirlerimiz herhangi bir test zorunluluğu bulunmadan seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir.

Çift doz aşısı olmayan misafirlerimizin seyahatlerinden önce en fazla 48 saat içinde yapılmış negatif PCR testini veya hastalığı geçirdiğine dair belgeyi acente yetkililerimize ibraz etmesi gerekmektedir.

Tur başlamadan önce acente yetkililerimize ilgili belgelerin sunulması gerekmektedir. Aksi halde ilgili belgeleri sunmayan misafirlerimiz turlarımıza kabul edilmeyecektir.

İlgili belgelerin acente yetkililerimize sunulmaması halinde meydana gelebilecek hak kayıplarından acentemizin sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tüm misafirlerimize önemle duyrulur.
Ayder Turizm