Salda Gölü - Eğirdir - Pamukkale Turu (15.10.21 / 17.10.21)

1. Gün

Lokasyonlar

AnkaraIsparta

Program Detayı

Gece 23:30’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden, 23:59'da Ümitköy Galleria Avm karşısında buluşarak Eğirdir'e hareket. Gecemiz yolda geçiyor.

2. Gün

Lokasyonlar

Eğirdir GölüEğirdir KalesiEğirdir Hızır Bey CamiYeşil AdaPamukkaleSalda Gölü

Program Detayı

Sabah saatlerinde Eğirdir Gölü'ne varışımızın ardından göle nazır kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrası Eğirdir Gölü çevresinde yürüyüşümüzü yapıyoruz. Keyifli yürüyüş sonrası Eğirdir Kalesi, Hızır Bey Cami, Yeşil Ada’yı gezdikten sonra rotamızı, Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen masmavi rengi ve bembeyaz sahili ile Salda Gölü’ne çeviriyoruz. Dileyen misafirlerimiz hava şartları doğrultusunda gölde yüzebilir, dileyen misafirlerimiz yürüyüş ve fotoğraf çekerek vakit geçirebilirler. Ardından Pamukkale’ye hareket edip bölgede bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün Oteli

3. Gün

Lokasyonlar

PamukkaleHierapolis Antik KentiKaklık Mağarası

Program Detayı

Sabah açık büfe kahvaltı sonrası Hierapolis Antik kenti ile gezimize başlıyoruz. Her noktasında ayrı izler ve özellikler bulunan Antik Kent’te sırasıyla Hamam binası, Nekropol alanı, ana cadde üzerinde bulunan Domitian Kapısı, Latrin Binası, Tapınak ve Hierapolis Tiyatrosu gezileri ardından antik çağda kutsal olarak bilinen ve birçok hastalığa iyi geldiğine inanılan sütunlu havuzda kısa bir mola veriyoruz. Ardından bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan travertenlere ulaşıyor ve traverten havuzlarına girmek için verilecek serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası öğle yemeği için travertenlerden ayrılıyoruz. Dönüş yolculuğumuza başlamadan önce dünyaca ünlü Denizli tekstil atölyeleri geziyor, yol üzerine Kaklık Mağarası’nı ziyaret edip, Ankara'ya hareket ediyoruz.

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Hizmetler

Fiyata Dahil Hizmetler

 • 1 gece yarım pansiyon konaklama
 • Ayder Turizm refakati ve ulaşım esnasında sıcak, soğuk içecekler, ara ikramlar
 • Çevre gezileri
 • İlk gün sabah kahvaltısı
 • Milli park girişleri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Ulaşım

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze giriş ücretleri
 • Öğle yemekleri
 • Ören yeri giriş ücretleri
 • Özel harcamalar

Not:

Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda 18 kişilik minibüs, 17 – 27 kişi kayıtlarda 31 kişilik midibus, 27-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. 

Fiyatlar ve Tarihler

15.10.2021 / 17.10.2021

İki Kişilik Odada Kişi Başı
640.00 TL
Tek Kişilik Oda
740.00 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
620.00 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
450.00 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
540.00 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
0.00 TL

Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.
Ayder Turizm