Gizemli İstanbul Turu (08.10.21 / 10.10.21)

1. Gün

Lokasyonlar

Ankaraİstanbul

Program Detayı

Gece saat 23:30’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden, 23:59’da Ümitköy Galleria Avm karşısından İstanbul’a hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalar sonrası İstanbul’a varıyoruz.

2. Gün

Lokasyonlar

BeylerbeyiKariye CamiiFatih CamiiBalatFener Rum PatrikhanesiAgora MeyhanesiEminönüMısır Çarşısı

Program Detayı

İstanbul’a varışımızın ardından Beylerbeyi’nde boğaz manzaralı kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrası tarihi yarımada Edirnekapı semtinde bulunan ve 6’ncı yüzyıla dayanan bir manastırın parçası olan Kariye Cami/Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Ardından İstanbul'un Fatih ilçesinde II. Mehmed tarafından yaptırılmış olan Fatih Camisi ve Külliye’sini ziyaret ettikten sonra Kariye Sokakları ve kendine has evlerini geziyoruz ve Balat’a hareket edip öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Fener Rum Patrikhanesi, Agora Meyhanesi ve Balat sokaklarında yürüyüş yaptıktan sonra Eminönü’ne gidiyoruz. Tekne ile 1 saatlik boğazda tekne turumuzu yapıp Mısır Çarşısı’nda alışveriş için serbest zaman verdikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, akşam yemeği ve konaklama Ibis Styles İstanbul Merter Hotel’de.

2. Gün Oteli

3. Gün

Lokasyonlar

Rahmi M. Koç MüzesiGalata KulesiGalata MevlevihaneHarbiye Askeri MüzesiÇamlıca TepesiKız KulesiAnkara

Program Detayı

Otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra 1994 yılında iş adamı Rahmi Koç'un desteği ile açılmış olan Koç Müzesi’ne gidiyoruz. Müze gezimizin ardından Galata Kulesi - Galata Mevlevihane ve Karaköy sokaklarını gezdikten sonra öğle yemeği için serbest zaman verip Harbiye Askeri Müzesi’ni geziyoruz bu gezimizin ardından Anadolu Yakası’na geçiyoruz. Salacak’tan Kız Kulesi’ni görüyor ve sonrasında Çamlıca Tepesi’ne çıkıyoruz burada verilen serbest zamanın ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımız sonrası Ankara’ya varıyoruz.

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Hizmetler

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Tur aracı ile ulaşım
 • 1 gece yarım pansiyon konaklama
 • Boğazda Tekne Turu
 • İlk gün sabah kahvaltısı
 • Otelde Akşam Yemeği
 • Otelde Kahvaltı
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Öğle yemekleri
 • Özel harcamalar
 • Son gün akşam yemeği
 • Yemeklerde alınacak içecekler

Not!

Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda 18 kişilik  minibus, 17 – 27 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik  midibus, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.

Fiyatlar ve Tarihler

29.10.2021 / 31.10.2021

İki Kişilik Odada Kişi Başı
650.00 TL
Tek Kişilik Oda
790.00 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
600.00 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
550.00 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
400.00 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
0.00 TL

05.11.2021 / 07.11.2021

İki Kişilik Odada Kişi Başı
650.00 TL
Tek Kişilik Oda
790.00 TL
Üç Kişilik Odada Kişi Başı
600.00 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
550.00 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
400.00 TL
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
0.00 TL

Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

!!! ÖNEMLİ !!!

Değerli Ayder Turizm misafirleri;

6 Eylül 2021 tarihi itibariyle T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden yurt içi turlarımızda çift doz aşılı ya da hastalığı geçirmiş olan misafirlerimiz herhangi bir test zorunluluğu bulunmadan seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir.

Çift doz aşısı olmayan misafirlerimizin seyahatlerinden önce en fazla 48 saat içinde yapılmış negatif PCR testini veya hastalığı geçirdiğine dair belgeyi acente yetkililerimize ibraz etmesi gerekmektedir.

Tur başlamadan önce acente yetkililerimize ilgili belgelerin sunulması gerekmektedir. Aksi halde ilgili belgeleri sunmayan misafirlerimiz turlarımıza kabul edilmeyecektir.

İlgili belgelerin acente yetkililerimize sunulmaması halinde meydana gelebilecek hak kayıplarından acentemizin sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tüm misafirlerimize önemle duyrulur.
Ayder Turizm